Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kad ste se i gdje javno osramotili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2007. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u zg kad sam tek upisivala faks sam hodala po importaneu i ubijala vrijeme do vlaka i sa svakim korakom mi se sve više činilo da svi bulje u mene... onda mi se učinilo da svi bulje u mene i prave čudne face gađenja... onda sam otišla u wc i pogledom u ogledalo utvrdila da hodam preko pola sata okolo s popriličnom dozom kečapa na čelu. izgledao je kao krv, a tamo je dospio dok sam jela sendvič i u isto vrijeme micala kosu s lica Embarassed
a neću ni spominjati da sam u pola bijelog dana prodefilirala jedno 6 puta ispred punih terasa u tvrđi i kad sam se vratila na posao su mi rekli da imam ogromnu rupu na hlačama na sred guzice.... bijele hlače i crvene tange, ma nije se jako vidjelo... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na moru...htio sjesti na pod dok je oko mene sjedilo nekoliko desetaka ljudi. Bez ikakvih znakova koji bi mogli ukazati na to...prdnuo sam toliko glasno da je svima odzvonilo u usima...
Ni dan danas ne shvvacam kako se to dogodilo.

Mozda od nervoze jer je tamo sjedila jedna amerikanka koja mi se svidjala...
Samo mi je sasula u facu.. "That was so immature"
A jebote ko da sam htio naglas prdnuti...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.04.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
u subotu,ispred pivnice osijek031.com smile


evo ovako... inače ne pijem pivo....ali na nagovor jednog forumaša odlučih otići u pivnicu...i naravno nije se znalo tko je bio pijaniji,on ili ja Very Happy al sve bi bilo ok da to pivo nisam u par navrata presjekla sa pelinom osijek031.com smile i naravno to me sašilo...i mrtva pijana izlazim van iz pivnice i derem se na sve ljude koje sam u tom trenutku vidjela,moja legica se potukla sa dečkom i neki lik nešto dobacivao a ja digla paljbu na njega da ju ostavi na miru i lik se meni prijeti da će on mene izmlatiti i ja krenem na njega,a ni ne vidim ga i legica me drži i ne pušta..i onda me frajer odvukao od nje i ja se na njega derala,ja se toga ne sjećam a on tvrdi da je nešto ovako:"pička ti materina kretenčino glupa,idi nosi drugoj ruže na kućni prag,meni ne moraš..." i još svega je toga bilo...ali ne bi o tome...uglavnom posvađala sam se sa svima,ljudi iz pivnice su me u čudu gledali ...i onda sam otrčala kući..otrčala...i negdje kod kina više nisam noge osjetila...i plačući sam vukla noge kući...ljudi su me gledali ko da sam pala s marsa...a ja ubijena...dođem kući...i u odjeći hop u krevet...neću se više nikad pojaviti u pivnici

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa eto da kažem nešto i ja... prije par godina bila sam sa legicom, njenim dečkom i njegovim legosima, na kopici. Nas dvije u bazenu neš se gnjurkamo, a oni sjedili na rubu bazena i blejali u nas. Neznam uopće kako me dohvatila, uglavnom mi skinula gornji dio badića da nisam ni skontala. Ja ko prava da ću van iz bazena, izađem na pola i skontam nemam badić, dečki plješću, a ja , jelte, zagnjurim se u bazen od sramote.. Embarassed cijeli dan su me zajebavali i govorili da skinem badić kad su ionako sve vidjeli...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.04.2007. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe, ovo me podsjeća na rubriku iz Teena - zašto baš meni! Smile
Baš razmišljam, ali ne mogu se sjetiti nijednog posebno neugodnog događaja, osim ovog koji datira još iz mojih vrtićkih dana.
Naime, teta u vrtiću nas je tjerala da svakog dana pjevamo Hej, Slaveni i naglašavala kako pritom svečanom činu moramo biti apsolutno mirni. Ja sam, kao poslušno dijete, bila mirna k'o bubica i nisam se usudila reći da moram na wc. Usred bivše himne, šutke sam se popiškila na pod, a da nitko nije primijetio. Tek kada je pjesma bila gotova, a dječurlija se razbježala, teta je primijetila lokvu na podu i moje uflekane hlače. Naravno da sam joj objasnila kako nisam htjela smetati pjevanju, a ona me upozorila da idući put OBAVEZNO smetam. I onda me presvukla Embarassed

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*sunshine*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2007. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... bilo je toga... hm?
evo zadnje što mi je bilo strašno neugodno. hodam tvrđom u cipelama s jako tankom peticom, 12 cm. i ono nabacila korak prolazim ispred Q, hrpa ljudi, subota, a meni peta od lijeve noge zapadne (događalo se to već, ali odmah dignem nogu i sve ok) i ne mogu izvući, ništa skoro sam pala. onda se izula i morala ju rukom izvući. grozno!! Sad

_________________
...biram samo lakši način...
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.04.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije dvije godine... idem popodne u školu i prolazim pored emše... taj dan padala nešto kiša pa sam ponijela kišobran za svaki slučaj... i nosim ga ja u ruci i pričam s legicom, a ne kontam da mi je kišobran otpao 50m prije i da nosim samo ručku u ruci... sva sreća nije bilo puno ljudi ispred emše, ali oni koji su vidjeli valjali su se od smijeha... i šta ću sad, ja se lijepo vratim, pokupim kišobran i trk u školu...
još mi ni sad nije jasno kako se to dogodilo, valjda je ljepilo oslabilo pa se kišobran odlijepio i otpao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uh brate mili...mogao bi o tome pričat danima...eo primjera..

slomio ruku igrajući utakmicu...i mene doktor pita šta sam igrao (kao nogomet,košarka,rukomet...) ... ja kažem zadnjeg veznog (pozicija) Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda...idemo ja i lega gradom i ono kod supera se ono kao djelili kondomi...i cura da mom legi kondom i te neke papire...i ponudi meni...ja reko,ma ne treba,uzet ću od njega kasnije...cura se pukla smijat...a meni i legi neugodno...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda kad sam išao s legom i vidim na balkonu nešt...i ja počnem vikat šic,šic...kad ja malo bolje pogledam...ono to tegla krastavaca

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...onda kad sam bio u konzumu...imao prije toga trening na +40...i dođem u konzum a ono klima radi,lijepo hladno...i lijepo ja uđem,dođem do blagajne...i meni nešto loše bilo i ja se srušio...a red iza mene... Smile to je jedna od većih sramota...srušio sam se u konzumu,na blagajni

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uh...šta još...isto tako u konzumu sam bio...i bilo već gotovo radno vrijeme...i ja idem požurit...i potepem se kod blagajne i pokidam ono na polici,onu plastiku na koju se stavljaju cijene...al dobromto nitko nije vidio,pa sam samo gurnio to pokidano ispo police Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda...žurim se u školu u emšu...i idem ja biciklom odmah prijeći preko one pruge na sjenjaku...šta ću silazit s bicikla kad je ovako brže...i ja krenem pređem prvu onu tanku prugu...na drugoj sam već pao s bicikla...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
onda...žurim se u školu u emšu...i idem ja biciklom odmah prijeći preko one pruge na sjenjaku...šta ću silazit s bicikla kad je ovako brže...i ja krenem pređem prvu onu tanku prugu...na drugoj sam već pao s bicikla...


Uzurpirao si topic...
Ti si ocito vrlo incidentan pojedinac...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a morao sam to podijeliti s vama...sad mi je lakše u duši...sad mogu nastavit normalno živjet

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: