Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MONOLOG ili DIJALOG

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2006. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidjet ces za kako budes stario da ce ti sve manje biti stalo, da ce te sve manje dirati to seljastvo, idijotizam i sl. ljudi...

kad te pocmu morit neki zivotni problemi, zena, djeca, savjest... onda te nece dirati neki debili koji nose maje s likom moga imenjaka.

sto htjedoh reci, naime zavidim ti na tom entuzijazmu.. i nadam se da sam u krivu kada govorim da ce te proci... nadam se da ces ostati tako gorljiv zagovornik promjena i da neces ostati samo na tome, nego da ces povesti svitu 'rvacku putem srece i prosperiteta..

ja nisam uspio, utopio sam se u masu.. okrenio sam se porocima, uz njih mi je lakse gledati sugradjane koje si spomenuo u postu gore.. a tebi zelim da krenes putem za koji ja nisam imao snage...

(ok, malo sam se zanio... ovo gore kao da pise starac na smrtnoj postelji, al ajd.. nek ostane:))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne mrzim nikoga. Salim se. Ucinilo mi se prikladnim to napisati. Kao kava da se spominje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2006. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Ma ne mrzim nikoga. Salim se. Ucinilo mi se prikladnim to napisati. Kao kava da se spominje Smile


ne bih se ni nadovezala da sam mislila da stvarno mrziš Wink

budući sam malo starija od naših mladih idealista i znam kako izgleda prizemljavanje,......., kužim i razumijem.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2006. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

želim voditi monolog pred hrpom ljudi.-... samo moram smisliti neku odličnu temu...

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2006. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja mrzim štrumf-gumice.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2006. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Ma ne mrzim nikoga. Salim se. Ucinilo mi se prikladnim to napisati. Kao kava da se spominje Smile


ne bih se ni nadovezala da sam mislila da stvarno mrziš Wink

budući sam malo starija od naših mladih idealista i znam kako izgleda prizemljavanje,......., kužim i razumijem.


Prizemljila sam se i više no jednom (zamisli, stigneš se do 22. prizemljiti toliko puta da se sve praši!), i sad imam jedno blago prizemljenje, ali - idemo dalje. Onako kako mislimo da je ispravno. Sve ostalo zvuči kao izvlačenje, kao defetizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2006. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam kako je prizemljiti se do 22.godine (u 22.godini naročito). nadam se da ćeš svoj idealizam uspjeti zadržati.
defetizam je malo prejaka riječ.
normalno da idemo dalje onako kako mislimo da je ispravno......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2006. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...eto, primio me monolog...zaista mrzim ovo shugavo mjesto gdje živim, glupo predgrađe još gluplje metropole...i okruženost susjedima malograđanima koji su prije godinu-dvije uhvatili Boga za rep, sagradili kućerine i kovane ograde...a do tad su u blatu im djeca naganjala krpene lopte...nisu predrasude u pitanju, moje, naravno...ali kako me netko tko ne zna da je prvo pravilo pristojnosti pozdraviti susjede iz ulice, može gledati ispod oka jer se vozim autobusom, a ne novim autom...toliko sam isfrustrirana ganganjem nedjeljom oko 15 h, kad sav normalan svijet odmara, da bi pobjegla od tamo koliko god me noge nose...no, ne mogu još...i nedostaje mi moj Grad, sve više i više...hvala na pažnji i doviđenja...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2006. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrzim EMO glupane i sve vezano uz emo. Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo da malo oživim topik: fata me proljetna depra...i jaaaako sam živčana u posljednjih dva tri tjedna jer se učestalo radi napuštanja ove krasne moje domovine hvatam ukoštac s birokracijom u različitim institucijama...u kojima se sve radi na isti fucking sistem: od šaltera do šaltera, od telefona do telefona, okolo kere pa na mala vrata pa ispočetka...bila sam danas u američanskoj ambasadi i oni su me naživcirali, jer su paranoični, predaleko su od grada, čak ne možeš ni autom do njih, već ostaviti autom pol kilometra dalje pa štapikati...i vratio se moj stari drugar s foruma, koji me također živcira...jesam li spomenula kako me živcira i čekanje na odlazak, koji se produžuje iz tjedna u tjedan?...ne postoji niti jedna stvar na ovom svijetu ovih dana koja bi me smirila...mislim, postoji - ali većina ih je zakonom zabranjena, demit...eto, hvala na pažnji i bilježim se sa štovanjem...
...slijedećiiiiii...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đurđevak zeleeee-eeeni
svima osim meniiii

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: