Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što Osijeku nedostaje???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 20:19 
Naslov:  Što Osijeku nedostaje???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naslov sve govori..........

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....više tamnih strana.... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitvno striptiz bar. hehe

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novi Hipodrom!!!!

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Zadnja promjena: toni; 01.03.2007. 23:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijeku nedostaju:

- svi oni ljudi koji su u Osijeku odrasli, skolovali se i onda svoje mozgove otisli trositi da bi svojim prisustvom, zivotom i djelovanjem obogatili jedan Zagreb, Bec, London, Tokio

- pocinje nedostajati drveca... Vinkovacka u Industrijskoj sada izgleda k'o ostrigana kokosh... Isto vrijedi i za Divaltovu i jos hrpu ulica kojima terba vratiti zelenilo

- poslovni modeli u javnom sektoru koji u potpunosti zatvaraju financijsku konstrukcija, tako da nam se ne dogadja da neki projekt zivi samo godinu dana jer trosi previse novaca

- politicari kojima je stalo samo do jedne stvari - dobrobiti gradjana i kvalitet zivljenja

- opet se vracam na prvu tocku - dakle, da su ti ljudi u Osijeku, onda bi bilo i vise razlicitih sadrzaja svih mogucih vrsta...

Uglavnom, meni najvise nedostaju ti ljudi i bio ih najsretniji kada bi postojao plan za njihovo vracanje u Osijek, ili barem plan za zaustavljanje brain-draina. Primjer takvog cina je otvaranje Umjetnicke akademije...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2007. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
- svi oni ljudi koji su u Osijeku odrasli, skolovali se i onda svoje mozgove otisli trositi da bi svojim prisustvom, zivotom i djelovanjem obogatili jedan Zagreb, Bec, London, Tokio



ko je tomu kriv??? i nisu otišli zato što im se išlo, nego tamo su našli posao koji ovdje nisu mogli dobit.....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Osijeku nedostaju:

- svi oni ljudi koji su u Osijeku odrasli, skolovali se i onda svoje mozgove otisli trositi da bi svojim prisustvom, zivotom i djelovanjem obogatili jedan Zagreb, Bec, London, Tokio


Ma fališ i ti meni Smile brzo ću da se vratim.. definitivno.. možda Smile

Citat: ›
- pocinje nedostajati drveca... Vinkovacka u Industrijskoj sada izgleda k'o ostrigana kokosh... Isto vrijedi i za Divaltovu i jos hrpu ulica kojima terba vratiti zelenilo


daaa.. i trebalo bi na vinkovackoj poravnat prugu&cestu.. popločit to... i imamo 4 trake... još kad bi drveće stalo negdje... izvrsno Smile

Citat: ›
- poslovni modeli u javnom sektoru koji u potpunosti zatvaraju financijsku konstrukcija, tako da nam se ne dogadja da neki projekt zivi samo godinu dana jer trosi previse novaca

- politicari kojima je stalo samo do jedne stvari - dobrobiti gradjana i kvalitet zivljenja


biće booooljeeee... neko viče... na papiru mrtvo slovo... na istoku stare priče, na zapadu ništa novo Smile

Citat: ›
- opet se vracam na prvu tocku - dakle, da su ti ljudi u Osijeku, onda bi bilo i vise razlicitih sadrzaja svih mogucih vrsta...


Dođe mi da sjednem u avto i odma dođem Smile

Citat: ›
Uglavnom, meni najvise nedostaju ti ljudi i bio ih najsretniji kada bi postojao plan za njihovo vracanje u Osijek, ili barem plan za zaustavljanje brain-draina. Primjer takvog cina je otvaranje Umjetnicke akademije...


ma rekoh ti da i ti meni fališ Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Leteci munogos je sve tako fino nabrojao da ne treba dodavati........... Wink

nedostaju mi ljudi, malo više kulturnih zbivanja, veća mogućnost zapošljavanja......

ima jedna Bajagina pjesma "moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu", ali eto bar net pa se "čujemo".....

p.s.
Divaltova stvarno izgleda.........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
- pocinje nedostajati drveca... Vinkovacka u Industrijskoj sada izgleda k'o ostrigana kokosh... Isto vrijedi i za Divaltovu i jos hrpu ulica kojima terba vratiti zelenilo

s time se pomirite, to je sve dio urbanog napretka. u tim ulicama vše nema drveća, jer nema mjesta za njega. kada su te ulice nastajale, bile su na periferiji grada, nije se razmišljalo da će jednoga dana biti vrlo prometne, da će se trebati proširivati, uvoditi tramvajske linije i slično. sada je došlo to vrijeme, te ulice više nisu na periferiji, nego su postale gradske žile kucavice, što bolja povezanost gradskim prijevozom je nužna, pogotovo stoga jer se teži rasterećenju grada od suvišnog automobilskog prometa.

slažem se da bi grad morao imati više zelenila, ali će se to sve više svoditi na zelene oaze, stare i nove, a ne više na ulice prepune drveća, trave, živice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo vise ovoga...malo vise onoga...ljudi samo seruckaju... Ne kazem da ne bi bilo zgodno da imamo vise toga, ali i ovo sto imamo ne znam cemu sluzi... Gradski bazeni zjape prazni, kopika preko ljeta poluprazna (nemojte o cistoci jer se u tim istim bazenima prije rata kupalo preko 10 000 ljudi dnevno). Imamo hipodrom...za manje od 100kn mozes jahati...300-400 kuna kosta panoramski let gradom, 60kn kosta voznja Kopackim ritom. Kina zjape prazna... HNK poluprazan... Oprostite ljudi ali nisam bas primjetio da je neka navala za kulturnim zbivanjima... Samo seruckate ko babe na trznici treba vise kulture, treba vise kulture...za koga?
Najposjeceniji su politicki koncerti kad se dijele besplatne hrenovke i pivo...

Ono sto nama fali jest kvalitetno gradjanstvo... preko 20 000 sto ih je sto otislo sto protjerano iz grada.... Lako je onda osmisliti nesto...kada ljudi sami hoce... Pitanje takodjer stoji...sto ste vi sami poduzeli da nam Osijek bude lijepsi..osim sto pljujete da ne valja...ovo ili ono... I ovaj portal se svodi na par entuzijasta koji ovo rade iz ljubavi... Rijetki su oni koji nece upitati...koliko ce te me plaiti za to?

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako puno toga ... prije svega ljudski mentalitet treba promjeniti ... a za sve ostalo je lako ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Malo vise ovoga...malo vise onoga...ljudi samo seruckaju... Ne kazem da ne bi bilo zgodno da imamo vise toga, ali i ovo sto imamo ne znam cemu sluzi... Gradski bazeni zjape prazni, kopika preko ljeta poluprazna (nemojte o cistoci jer se u tim istim bazenima prije rata kupalo preko 10 000 ljudi dnevno). Imamo hipodrom...za manje od 100kn mozes jahati...300-400 kuna kosta panoramski let gradom, 60kn kosta voznja Kopackim ritom. Kina zjape prazna... HNK poluprazan... Oprostite ljudi ali nisam bas primjetio da je neka navala za kulturnim zbivanjima... Samo seruckate ko babe na trznici treba vise kulture, treba vise kulture...za koga?
Najposjeceniji su politicki koncerti kad se dijele besplatne hrenovke i pivo...

ovo potpisujem... tko želi i interesira se, itekako ima kuda otići i s čime se zabaviti. možda je stvar u tome što je u gradu ostalo prilično malo građana, a došlo puno ljudi od kojekuda... mentalitet nije ni blizu gradski koliko je nekada bio. ljudi samo seru kako su nezadovoljni i to je jedino što rade..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Rajnus,

kad se pojavis u našem malom gradu, vidjet ćeš da nas jedna te ista ekipa obilazi sve što si naveo... pa bar mi možemo trabunjati do mile volje....... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedostaje malo više zajedništva Osječana. Ostao je zadnji otok u moru, Gradski vrt. Jedino još tu 2-3000 ljudi osjeća neko zajedništvo u ljubavi prema gradu i NK Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: