Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što Osijeku nedostaje???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2007. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, vi ste grupa ljudi koju povezuje ljubav prema klubu koji je iz ovog grada (što bi bilo da Osijek ima više klubova? Wink ).

Do grada je stalo i "individualcima" koji u njemu žive (ili su živjeli pa sada npr. posjećuju ovaj portal i aktivno sudjeluju) i konzumiraju (ili i organiziraju) sadržaje koje ovaj grad nudi u svim segmentima.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alternatvnog razmišljanja bilo koje vrste

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
alternatvnog razmišljanja bilo koje vrste


Sportskih novinara; nepušača i njihovih odvjetnika ? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, vi ste grupa ljudi koju povezuje ljubav prema klubu koji je iz ovog grada (što bi bilo da Osijek ima više klubova? Wink ).

Do grada je stalo i "individualcima" koji u njemu žive (ili su živjeli pa sada npr. posjećuju ovaj portal i aktivno sudjeluju) i konzumiraju (ili i organiziraju) sadržaje koje ovaj grad nudi u svim segmentima.


Grad ima više klubova ali samo je jedan NK Osijek! Cool
Nisam nigdje rekao da "individualcima" nije stalo do grada. Samo sam rekao da se još jedino na stadionu može osjetiti kakvo takvo zajedništvo malo veće grupe ljudi u Osijeku. Nažalost. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Nedostaje malo više zajedništva Osječana. Ostao je zadnji otok u moru, Gradski vrt. Jedino još tu 2-3000 ljudi osjeća neko zajedništvo u ljubavi prema gradu i NK Osijek.


od 3000 ljudi koji dođu na stadion 95% je muške ekipe, 70 % ih je pod utjecajem alkohola.... na stadionu se ne osjeca nikakva ljubav (jedino loš alkoholni zadah) prema gradu.... i mislim da ljubav prema NK Osijeku ne treba vezat u isti pojam sa gradom Osijekom. Dosta ljudi iz Osijeka osjeća ljubav prema NK Hajduku, ali nikakvu ljubav prema gradu Splitu....(malo sam skrenio sa teme)...

Uglavnom mislim da Osijeku nedostaje......prije svega, dobar vođa (gradonačelnik)..... i mislim da Osijeku više ništa ne treba......
-Da nam treba novi stadion....ne treba nam (ionako ovaj mali ne možemo napunit)
-bazene imamo, ali kao što je rajnus rekao, zjape prazni
-kina.....prazna
-kazališta......poluprazna


Zadnja promjena: daniel-202; 02.03.2007. 21:04; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
-bazene imamo, ali kao što je rajnus rekao, zjape prazni

na bazenima su konstantno treninzi i škole plivanja. za javnost je u olimpijskom traku moguće pronaći jedino nedeljom.

za kino postoji već par topica, pa mi se ne da ponovo počinjat raspravu..

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Nedostaje malo više zajedništva Osječana. Ostao je zadnji otok u moru, Gradski vrt. Jedino još tu 2-3000 ljudi osjeća neko zajedništvo u ljubavi prema gradu i NK Osijek.


od 3000 ljudi koji dođu na stadion 95% je muške ekipe, 70 % ih je pod utjecajem alkohola.... na stadionu se ne osjeca nikakva ljubav (jedino loš alkoholni zadah) prema gradu.... i mislim da ljubav prema NK Osijeku ne treba vezat u isti pojam sa gradom Osijekom. Dosta ljudi iz Osijeka osjeća ljubav prema NK Hajduku, ali nikakvu ljubav prema gradu Splitu....(malo sam skrenio sa teme)...

Kakve veze ima što je većina muškog roda? Shocked Nisi baš upućen u osječku navijačku scenu, da jesi ne bi pisao ovakve nebuloze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Nedostaje malo više zajedništva Osječana. Ostao je zadnji otok u moru, Gradski vrt. Jedino još tu 2-3000 ljudi osjeća neko zajedništvo u ljubavi prema gradu i NK Osijek.


od 3000 ljudi koji dođu na stadion 95% je muške ekipe, 70 % ih je pod utjecajem alkohola.... na stadionu se ne osjeca nikakva ljubav (jedino loš alkoholni zadah) prema gradu.... i mislim da ljubav prema NK Osijeku ne treba vezat u isti pojam sa gradom Osijekom. Dosta ljudi iz Osijeka osjeća ljubav prema NK Hajduku, ali nikakvu ljubav prema gradu Splitu....(malo sam skrenio sa teme)...



Čisto sumnjam da oni koji idu po Hajdukovim tekmama osjećaju ljubav prema svom rodnom gradu, tj. Osijeku. To je jednostavno nespojivo! Oni u 99% slučajeva istiću svoje dalmatinske korijene i ljubav prema Hajduku a boli ih ona stvar za grad Osijek. Tu ne mislim na one koji samo deklarativno kažu da navijaju za Hajduk(a tekme Hajduka eventualno pogledaju na televiziji i to je sve) jer to i nisu neki navijači...
-ako si osjetio alkoholni zadah na stadionu budi sretan jer si imao čast udahnuti alkoholne pare pravih Osječana koji vole svoj grad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Kakve veze ima što je većina muškog roda? Shocked Nisi baš upućen u osječku navijačku scenu, da jesi ne bi pisao ovakve nebuloze.


Nema nikakve veze, ali sam s tim naglasio da to nije mjesto gdje se pokazuje ljubav prema svom gradu, nego prema klubu.... jel mora biti neko mjesto gdje ce se ljudi skupljat i iskazivat ljubav prema gradu???? ajmo svi na trg i vikat : "ja volim grad Osijek" Very Happy .......meni je dovoljno kad neko izađe iz kuce i ode prošetat bilo kojim djelom grada Osijeka, jer na taj je nacin pokazao ljubav....

Stvarno mislim da smo previše skrenuli s teme i ošli u offtopic...Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Čisto sumnjam da oni koji idu po Hajdukovim tekmama osjećaju ljubav prema svom rodnom gradu, tj. Osijeku. To je jednostavno nespojivo! Oni u 99% slučajeva istiću svoje dalmatinske korijene i ljubav prema Hajduku a boli ih ona stvar za grad Osijek. Tu ne mislim na one koji samo deklarativno kažu da navijaju za Hajduk(a tekme Hajduka eventualno pogledaju na televiziji i to je sve) jer to i nisu neki navijači...


aha...znaci ne postoji osoba koja voli grad Osijek i navija za Hajduk, jer je to nespojivo??? ......khm.....zanimljiva teorija!!!!

Znaci da bi volio Osijek, MORAM navijat za NK Osijek???....u biti, sva ljubav prema nekom gradu se vrti oko nogometnog kluba, a ne zbog onih gluposti oko ljepote grada, predivnog pogleda...?

ajd dobro....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 20:42 
Naslov:  Re: Što Osijeku nedostaje???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesi ti citirao pogrešan post?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2007. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
jesi ti citirao pogrešan post?

@ lufus, ti si uhvatio onog što je u ovoj prici najmanje važno....kad sam rekao da su 95% posto muške ekipe, time sam opisivao gradski vrt......
daniel-202 je napisao/la: ›
od 3000 ljudi koji dođu na stadion 95% je muške ekipe, 70 % ih je pod utjecajem alkohola.... na stadionu se ne osjeca nikakva ljubav (jedino loš alkoholni zadah) prema gradu....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BLinkica
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2007. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni faLi dobrih mjesta za izLazit.. gdje ne sviraju cajke.. aL dobro Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2007. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Premješteno u temu: "Ništa bez Kohorte" osijek031.com smile


Zadnja promjena: Osječanin; 03.03.2007. 9:48; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2007. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok na temu sta nedostaje osijeku sada znamo da to nisu navijaci,njih ima ajm sad o ostalom,(svatko voli na svoj nacin,svoj grad)

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: