Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CLUB 70',80',90' AJMO

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2005. 16:45 
Naslov:  CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LIJEP POZDRAV SVIMA
Kao sto vidim svi smo postali nostalgicni za dobrim starim vremenima,glazbom izlascima i mirnom provedenom vikendu u nekime clubu.
Spominju se dobra stara mjesta.
Zasto nebi osnovali neki club iznad 30 i skupljali se u nekome lokalu gdje bi se onda i pustala adekvatna glazba toga doba.
U ovome velegradu nema niti jedan lokal gdje se pusta samo glazba iz perioda koji sam naveo i onda ja neme gdje da izadjem da se opustim i da ne mislim da me neki pijani balavac poloje pivom.
Imate li neke prijedloga k0ji bi lokal mogao da uvede barem jedan u tjednu za okupljane nas malo stariji(naravno da nije tvrdja jer Osijek nije samo tvrdja)
ETO MALO ZA RASPRAVLJATI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2005. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kontam kak si doso/dosla do cifre 30? anyhow - ja za!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2005. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › ne kontam kak si doso/dosla do cifre 30? anyhow - ja za!

pa zato jer mnogi spominju stvari koje su bile 90' godina i ranije,a ja sam isto 30 godina i malo vise pa onak cisto iz radoznale da vidim omali sto po tom pitanj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2005. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ok, kontam to al gle to iz moje perspektive - ja sam 23 pa bi se rado pridruzila. jedno je okupljanje za +30 a drugo je okupljanje radi odredene mjuze.

kontam si da vecini fale provodi kakvi su bili u bunkeru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2005. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da, i ja sam oko 30, ali nisu bitne godine već feeling inside...ajde ljudi, i sam znate kad izađete van kakvih kretena ima i iznad trideset...a na kraju krajeva ipak je jedno bit u birtiji punoj lijepih mladih curica neko vječnih udavača...kao onih u Pubu...birtija zvana zadnja šansa...i zašto si tako nešto nebi organizirali u Tvrđi, bar mi je blizu doma pa mogu i na koljenima kući...u big benu su otvoreni za sve dogovore, pa zašto neki dan u pol tjedna ne bi bio naš, onda ionako nema puno zaljubljenih teenagera tamo...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2005. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to lijepo, ali do sada se bar 1000 puta culo "jooooj, kad bi bilo nesto za nas od 30, blabla". Nikad nista od toga. A, i kad se napravi nesto, onda od toga naprave sranje za muznju para, ili okretanje sponzorusha+muznja para.

Ako ikada tako nesto i bude zazivjelo, zazivjet ce spontano, a kako se spontane stvari ne mogu planirati, onda bolje nemojmo o tome govoriti. Smile

IMHO, PapaJoe subotom je najblizi navedenoj ideji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pipi
Offline
Ukupno postova: 14
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm... papa joe...bio sam preko nekoliko puta tamo i uvjek su me ozenili za pivo i svaki puta kazem necu vise tamo... al opet sto se vise blizi brojka 30 to sam subotom rjedje vani(sad naprimjer) tako da i povremeno navedena mjesta sasvim odgovaraju... i jos... vani je ionako kako si napravis

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
citylinear
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2005. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...bilo bi krasno...ali bracika sjebaše nas klinci....totalno....ima nostalgičara u ovome našem divnome gradu al djabaluka....postao je očaj....rado se sječam naše prijeratne generacije u kojoj i ja pripadam ....ma mi smo živjeli za glazbu ....koncerte....dogadjaje....bili smo tako jednostavni a niti nimalo NAVUČENI....na sintetiku ....znali smo kako je krasno uživati u glazbi ....pločama.....romanima....ma i pivu....al ovo danas je grozno...užasno....ma katastrofa...ma teško je to oživijeti..al ako netko pokuša uz njega sam....veliki pozdrav i samo naprijed...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2005. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jesmo plačipičke kad nas klinci sjebaše...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 7:27 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HURA YEE,evo sinoc bio s klapicom u CLUB Q I na stolovima reklama da ce se u cetvrtak organizirati video party hitova 70',80'. i studio 54,znaci one plazme ce bit u funkciji ono sto gledamo to cemo i slusati.
Naravno to je glazba koju volim i glazba koja otjera mozda klince a moze da bude i neko mjesto gdje bi se mogli mi malo stariji okupljati.Od konobara dobio informaciju da ce to uvesti standardno petkom(za nas starije)osim ovaj puta cetvrtkom.
Eto nesto se ipak dogadja,pa ekipica mozda se vidimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2005. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je Q, mene definitivno tamo nećete vidjeti! sori ljudi, ali mjesto je totalno bed i ne, uopće neće biti klinaca!!! u svakom slučaju, vi koji idete lijepo se provedite. imam feeling da će osim malo drugačije glazbe tamo bit isto sranje kao i obično, isti ljudi s istim finim cugama u rukama i iste curice s istim tupim pogledima...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 13:28 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da ce ih kvalitetna glazba otjerati,nece taj dan kad bude retro moci slusati hiphop,neki slatki dance i takozvani techno,nego ce morati slusati abba boney m,duran duran,blondie,pet shop boys,donna summer,bananarama,modern talking i ostale velikane 80' godina.
Kad to budu culi a jos i vidjeli na plazmama,lagano ce se dici otici i pustiti mene i moju ekipu da sjednemo i da potrosimo brdo novaca i da pogledamo dobre stare spotove(ovo mislim na klince koji piju kavu 3 sata i zauzimaju mjesta)
Ali bumo vidjeli kako ce da bude ali kako pricaju konobari bit ce dobro(vj je napravio prezentaciju i bili su zadovoljni)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2005. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nisu bitne godine, dobro ajd, iznad 18 nek je sve barem ili iznad 21 (i ne samo za tipove nego i cure!!!)...samo da nema djecurlije. i nemora biti neko konkretno mjesto di pustaju to stalno, al nek bude ono jedan dan u tjednu (recimo cetvrtak ili petak). ja sam u kanadi i bas je dobar sistem ovdje. trebas imat 19 godina da udjes u bilo koji bar ili sl. i jednom tjednom (inace petak) na nekim mjestima sve pustaju bez obzira na godine (all ages night). ali svaki dan imas partije i svaku vecer pustaju drugaciju glazbu..a steta sto u osijeku toga nema ni jednom tjedno Sad

sto se tica Q, neznam bas kolko ce se ljudi skupit sad tamo u cetvrtak. ali kontam si kad se jednom uvede i ostane tako istim danom u tjednu, da ce bit dobro. al opet imas i djecurlije koja ce ic (oni tamo samo gledaju da nisi u patikama, boli ih za godine).... Crying or Very sad

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2005. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap: Inace, najavljena mjuza i nije losa. Nadam se da si u pravu, maxhime i da ce zaista takvi ustuknuti pitomima. ;-)

@maxhim: Mogla bi se i ekipa iz Qa ovdje javljati i Doavati najave, imaju gore onaj klik-automat... Smile

@kris: sto se tice Q-a i godina, nisam tamo bas primjetio ljude mladje od 21, datum rodjenja ne mora biti mjerilo necije odraslosti. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2005. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@gaap: Inace, najavljena mjuza i nije losa. Nadam se da si u pravu, maxhime i da ce zaista takvi ustuknuti pitomima. ;-)

@maxhim: Mogla bi se i ekipa iz Qa ovdje javljati i Doavati najave, imaju gore onaj klik-automat... Smile

@kris: sto se tice Q-a i godina, nisam tamo bas primjetio ljude mladje od 21, datum rodjenja ne mora biti mjerilo necije odraslosti. ;-)



pa mogli bi se oni iz Qa ovdje javljati, da! a sto se tice godina, nisam ni mislila da je neko mjerilo, bar ne za cure, ali za tipove mladjih ispod 18 bi moglo bit! cure su ipak zrelije Razz ...a ja sam vidjela dosta mladjih cura u Qu tak oko 16-18. ali ovisi od subote do subote izgleda. za novu godinu je bilo malo vise starijih recimo...

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: