Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ništa bez Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 14:45 
Naslov:  Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što rekoh, ništa bez Kohorte. Kohorta je jedina grupacija ljudi u ovom gradu koja može pokrenuti ljude na odlazak na neki dvoranski sport. Ne vjerujete?
Evo jedne priče:
Jednog lijepog dana prije 3-4 godine zatekla se petorica kohortaša u Zagrebu navijačkim poslom. Nekoliko sati ranije njihov omiljeni klub gadno je stradao u Koprivnici. Dečki onakvi nikakvi poslije katastrofe od neke seoske momčadi odluče kad su već u Zagrebu da odu na neku tekmu osječkog kluba. Bilo kojeg koji igra taj dan u Zagrabu. I tako naši dečki saznaše da u Zagrebu igra ženski košarkaški klub Mursa protiv Medveščaka. Ne budi im teško, odu oni na tu tekmu. Tribinica improvizirana, ljudi deset u dvoranici kad uđoše spodobe u bijelo-plavom, staviše transparente okolo po dvorani i udare u navijanje. Šok i nevjerica. Ne znaš tko je zbunjeniji, naše košarkašice ili Zagrepčanke, ili pak njihova uža rodbina na tribini. Igraju naše cure k'o zmajevi. Bacaju se po terenu. A naši kohortaši navijaju bez predaha. I tako cijelu utakmicu. Na kraju gubimo 15-tak razlike ali nema veze. Košarkašice dolaze do kohortaša, pozdravljaju ih kao i kohortaši njih. Zagrepčanima ništa nije jasno. Na putu za Osijek, oduševljeni borbenošću košarkašica i njihovom zahvalnošću što su ih podržali u Zagrebu odluče naši kohortaši da odu na prvu njihovu tekmu u Osijeku i još jednom ih podrže.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dolazi i ta druga tekme. Ne sjećam se više tko je došao u Osijek a ni nije bitno. Uglavnom, tekma se igrala u EMŠI.U dvorani možda 20 ljudi.Rodbina i pokoji prijatelj. Ovaj put, u dvoranu ulazi čak 7 kohortaša, naoružani transparentima, šalovima zastavama. Opet ista priča na zagrijavanju. Naše košarkašice gledaju i ne mogu vjerovati. Gošće su zbunjene. Krene utakmica, naše košarkašice krenu uraganski a bogami i kohortaši. Ori se dvoranom Mursa, Mursa ili Grad na Dravi...Još jedna pobjeda. Košarkašice opet oduševljene dolaze pozdraviti kohortaše. E sad se o tome već priča na forumu Kohorta. Pada dogovor za novu tekmu u EMŠI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovaj put dolazi 15-tak kohortaša i nešto više ljudi u dvorani. Scenarij isti samo što su kohortaši u svoj repertoar ubacili još i navijačke trube. Kako to zvuči u maloj dvorani kao što je EMŠA možete misliti. Sve se ponavlja, od atmosfere do pobjede, radosti i čestitki košarkašicama. Ovaj put pojavila se i televizija i poneki novinar. Sad već širi krug ljudi može vidjeti da se nešto čudno događa na ženskoj košarci. O tome se piše u novinama, govori se na radiu i tv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uglavnom, da se ne ponavljam, iduće tekme obavezno su popratile kamere STV-a, novine i radio. O tome se pričalo u košarkaškim krugovima čak i u Zagrebu. Od početnih 20-tak ljudi na tribini, došlo je do toga da je tribina bila puna. Čak su se ljudi tiskali na ulazu na tribinu. A Kohorta? Podrška je narasla na 30-40 ljudi, dolazili su sa barjacima, zastavama, mislim čak i bubnjem. trube i navijanje stvarale su prelijepu buku u dvorani da su čak gostujući treneri minutu odmora provodili sa svojim igračicama ispod koša jer se od navijanja ništa nije čulo na klupi. Eto, od šačice ljudi, Kohorta je uz pomoć medija punila dvoranu EMŠE na ženskoj košarci! A košarkašice su tukle sve redom. To su bili dani !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepa priča! Svaka čast! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme stvarno ništa bez kohorte.....kad budem peko palacinke pozvat cu ih...

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › ajme stvarno ništa bez kohorte.....kad budem peko palacinke pozvat cu ih...


Bože, kako duhovit mladić! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: tu...negdje...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina je...danas ništa bez kohorte, još nijedno sranje nije prošlo u gradu, a da oni nisu bili prisutni

_________________
potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da nisu bili sinoć u Mini teatru, a bilo je sranja :-s

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 18:28 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolege sa foruma, ako nemate ništa pametno za napisati, možda bi bolje bilo da se prebacite na teme koje vas više zanimaju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Kolege sa foruma, ako nemate ništa pametno za napisati, možda bi bolje bilo da se prebacite na teme koje vas više zanimaju?


nisam ja tvoj kolega...kolege su mi samo osobe koje imaju više od 6 postova i 7 kikirikija... Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 19:38 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta oces da kažemo, BRAVO KOHORTA Bravo ...eto...sretan....i hvala ti što si te price podijelio s nama, jer ne znam kako bih u suprotnom zaspao... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Kolege sa foruma, ako nemate ništa pametno za napisati, možda bi bolje bilo da se prebacite na teme koje vas više zanimaju?


nisam ja tvoj kolega...kolege su mi samo osobe koje imaju više od 6 postova i 7 kikirikija... Very Happy


Tebi se nisam obraćao! Svih tvojih 800 i nešto postova stali su u jedan kad sam pogledao topic odbojkašice i prvi tvoj upis. Mislim da je poslije toga svaka riječ upućena prema tebi suvišna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2007. 19:48 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odbojkašica je pitala što mislimo o odbojci i ja sam odgovorio da je za mene dosadna, i zato više ne sudjelujem u toj raspravi o odbojci, ali nemam ništa protiv odbojke. ALI OVO NIJE tema da o tome pricamo, nego me zanima što ti sad ocekujes od nas da mi tebi kažemo nakon ovih lijepih prica. Very Happy toooo sad ocu i ja biti kohortas, oni su bogovi u Osijeku, ode se sad napit osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2007. 3:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kako to da ste zaboravili bengalke pobacati u teren, pa i u dvoranama su zabranjene Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: