Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brazilian waxing

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2007. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
kako? čime? zauvijek? Shocked

čupanjem, ne još zauvijek, ali u planu je čim bude para. trajno uklanjanje je skupo kao svetog petra kajgana Very Happy a brazilska je samo za jako hrabre... prije mazohiste, rekla bih... provjereno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2007. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Cat, mislis na ovo?! ;-)



Ako pod pojmom "brazilska" ne mislis samo na full waxing, onda "brazilska" i nije tako "mazohisticna"... IMHO, draze mi je blisko promatrati kakav kreativan uzorak, nego pure skin... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na poslu nemam zvučnike, a sudeći samo po facama, ovo nije ni blizu full waxing... samo bikini zona Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: › na poslu nemam zvučnike, a sudeći samo po facama, ovo nije ni blizu full waxing... samo bikini zona Wink
Sad mi je zao sto ne mogu pronaci jedan filmic s full waxingom (sprijeda i straga)... huh, zlo, zlo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, ZLOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci, jes ti onaj tip na kraju filmica?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Sad mi je zao sto ne mogu pronaci jedan filmic s full waxingom (sprijeda i straga)... huh, zlo, zlo...

Srećom da pamtim kao slon gdje se što nalazi... evo jedan koji vrlo zorno dočarava vječne ženske muke da se dopadnu muškarcima i sjebu konkurenciju u obliku drugih žena Wink
http://www.e-osijek.com/031/brazilian-wax.wmv

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo kasnim sa odgovorom, ali često mi puno toga na forumu promiče...
kao prvo, ovdje se ni približno ne može doživjeti o kojem intenzitetu boli se radi... cura očito radi to već jako jako dugo, a to isto ima veze, jer korijen dlaka oslabi i s vremenom čupanje počne boljeti sve manje..
a kao drugo, nemoj si baš toliko laskati, pa ne radimo baš sve radi vas... Wink uzmi u obzir da neke stvari žene rade zato jer se njima osobno tako više sviđa... unatoč boli... a mislim da je tako i više higijenski..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
a kao drugo, nemoj si baš toliko laskati, pa ne radimo baš sve radi vas... Wink
Breskva je isto slatka ali se ne lize kao sladoled. Za nas, za vas... sve je to isto. osijek031.com smile

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 5:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
malo kasnim sa odgovorom, ali često mi puno toga na forumu promiče...
kao prvo, ovdje se ni približno ne može doživjeti o kojem intenzitetu boli se radi... cura očito radi to već jako jako dugo, a to isto ima veze, jer korijen dlaka oslabi i s vremenom čupanje počne boljeti sve manje..

Zapazi kako napravi bolnu grimasu kada joj baba dohvati klitić Wink Ali jebeš i to... sve za svog dragog da ne mora pljuvati dlake baš kada je ona blizu velikog O ;-)
CatCloe je napisao/la: ›
a kao drugo, nemoj si baš toliko laskati, pa ne radimo baš sve radi vas... Wink uzmi u obzir da neke stvari žene rade zato jer se njima osobno tako više sviđa... unatoč boli... a mislim da je tako i više higijenski..

Hmmm... koji postotak žena po tvom mišljenju, koje nemaju dečke ili nisu promiskuitetne, ide na tako nešto... ili barem brije ili čupa u kućnoj radinosti?
Kao... "jer se njima osobno tako više sviđa unatoč boli" - yeah right Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 5:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Breskva je isto slatka ali se ne lize kao sladoled. Za nas, za vas... sve je to isto. osijek031.com smile

Nema tu, znalac je znalac... ma koliko mi šutjeli o tome osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha.... zbog vas se šminkamo, idemo na frizure, depiliramo na nekoliko mjesta, idemo na aerobic i kupujemo odjeću i parfeme.... yeah wright. pitam se pitam, radimo li išta radi sebe? čini se kako ste vi smisao našeg postojanja..
želiš li misliti da je tako, dokle god si dobar i poslušan i tvoja draga dobije sve što želi, be my guest Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
aha.... zbog vas se šminkamo, idemo na frizure, depiliramo na nekoliko mjesta, idemo na aerobic i kupujemo odjeću i parfeme.... yeah wright. pitam se pitam, radimo li išta radi sebe? čini se kako ste vi smisao našeg postojanja..
želiš li misliti da je tako, dokle god si dobar i poslušan i tvoja draga dobije sve što želi, be my guest Wink

Yeah (w)right! Ne bih rekao isključivo zbog nas, ali velikim dijelom to činite zbog nas. Ja sam ti ljubavni veteran i svega sam se nagledao u bližoj ili daljoj povijesti svih svojih uspjeha i neuspjeha. Žene su spremne napraviti svakakve cirkuse od sebe samo da se dopadnu muškarcima, ali to neće niti pod užarenim željezom priznati.... i jako popizde kada recimo ofarbaju kosu, počupaju obrve, kupe novi sisobran ili najlonke za zatezanje guzice - a njihov pišonja doma to ne skuži, čak i kad im daju sasvim jasnu asocijaciju.

Probaj, kad ideš ulicom, malo poslušati što pričaju cure između sebe. Ja u 90% vremena čujem samo "ja sam njemu rekla ovo, a on meni ono" ili "ja mislim da sam ja bolja od njega, ali on je nekad tako dobar prema meni"... bla bla. U ostalih 10% možeš čuti kako je neka njihova frendica debela krava, kako je ta i ta odvratna, šta piše u horoskopu za danas i šminka/odjeća fore.... I to ne čine samo srednjoškolke.

I da se vratimo na tvoju hipotezu... naravno da neke stvari radiš isključivo zbog sebe, ali tebi je kao ženi priroda namijenila rolu one koja govori tipovima "da" ili "ne" i shodno tome se "moraš" ponašati. Dečki su obično sami sebi dovoljni i mogu, bez ikakve potrebe za pričanjem o curama i ogovaranjem drugih tipova, sjesti na pivo i zabavljati se. Ajd, dođe se tu i tamo na temu koju bi koji pojebao ili koja ima dobre sise, a koja guzu... i to je to. Dalje se nastavlja o temama koje nemaju veze sa ženama.

Ajd sad ti... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne da mi se, boli me glava Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ne da mi se, boli me glava Very Happy

Hehe.... ljubi ga deda Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: