Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brazilian waxing

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2007. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
... kupe novi sisobran ili najlonke za zatezanje guzice - a njihov pišonja doma to ne skuži, čak i kad im daju sasvim jasnu asocijaciju.
Istina... ne znas sta je gore. Ako ne primjetis taj sisobran (pa ti oci iskopa sa tim) ili kad ga primjetis pa ode i kupi jos par. Kao neka logika... svidjelo mu se...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
... kupe novi sisobran ili najlonke za zatezanje guzice - a njihov pišonja doma to ne skuži, čak i kad im daju sasvim jasnu asocijaciju.
Istina... ne znas sta je gore. Ako ne primjetis taj sisobran (pa ti oci iskopa sa tim) ili kad ga primjetis pa ode i kupi jos par. Kao neka logika... svidjelo mu se...

Ma, općenito iz dna duše mrzim sve te ženske stvari koje služe za odvraćanje pažnje i prodavanje magle Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, a da ti žena legne u krevet zarasla kako joj je priroda dala? sa svim dlakama za koje ne znaš ni da postoje na ženskom tijelu? i sisama do pupka jer nije sisobran nosila? e, majstori moji..
hebe se vama.. malo obrijete lice, umijete se i operete zube i baš vas briga.. takvi ste.. muškarci.. pih..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2007. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i još imaju đigimigiće u pupku! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..heh.. i to im je teško izvaditi.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
eh, a da ti žena legne u krevet zarasla kako joj je priroda dala? sa svim dlakama za koje ne znaš ni da postoje na ženskom tijelu? i sisama do pupka jer nije sisobran nosila? e, majstori moji..
hebe se vama.. malo obrijete lice, umijete se i operete zube i baš vas briga.. takvi ste.. muškarci.. pih..

Od žileta ili voska ne bježim, to je ajd neka vrsta higijene. Ali molim te lijepo, pogledaj na šta to liči (od tjemena do stopala): ofarbana kosa puna kemikalija za kovrčanje/izravnavanje, počupane obrve, namazani kapci, namazane trepavice, puder na licu (ajd, počupane dlake iz nosa neću spominjati) Wink ruž na usnama, proliveni parfem po vratu da grize za oči, naramenice, lakirani nokti na rukama, sisobrani svih vrsta i dezena, najlonke koje stišću dupe i noge, ostrugani mufić, visoke pete za utegnute listove, lakirani nokti na nogama.
Jesam nešto zaboravio? Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa uglavnom nisi.. ali, da li bi žensko bilo žensko da to sve nema i ne radi? tj. da li bi vi muški željeli potpuno prirodnu žensku (pod prirodno mislim prirodno a ne dotjerano prirodno, ako se razumijemo..) kraj sebe? Znači, da ti cura ili žena ne koristi ništa od navednoga?

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zavisi o kome govoriš... u nekim slučajevima je opis dobar... ako si sponzor, npr.
rekla bih da se 90% likova upravo za takvima i okreće. preostalih 10% smatram raritetima s ukusom i kriterijima... muškarcima često nepoznate riječi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
pa uglavnom nisi.. ali, da li bi žensko bilo žensko da to sve nema i ne radi? tj. da li bi vi muški željeli potpuno prirodnu žensku (pod prirodno mislim prirodno a ne dotjerano prirodno, ako se razumijemo..) kraj sebe? Znači, da ti cura ili žena ne koristi ništa od navednoga?

A jebemu.... valjda smo odgojeni na zapadnjačkoj pop kulturi koja nas uči da su komadi za razvaljivanje obrijani od trepavica do pete, da imaju kvalitetne četvorke i zategnuta tijela. Eh da.. i da su libidom obdarene kao i prosječni muškarac.

A na nekim drugim meridijanima se erekcija provocira ringlama oko vrata koji mora biti dugačak barem 30 cm, kostima u nosu od najkvalitetnije peradi i sisama koje moraš moći omotati oko struka ili barem zabaciti preko ramena.

Pa ti budi pametan... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
eh, a da ti žena legne u krevet zarasla kako joj je priroda dala? sa svim dlakama za koje ne znaš ni da postoje na ženskom tijelu?
Ponekad je i to zanimljivo... doduse, rudlavi picoberi su mi odbojni jer je u tom slucaju teze odrzavati higijenu (da sad tu ne upotrebljavam neke teze kvalifikacije) i jer dlake smetaju kod upotrebe jezika...

Citat: › hebe se vama.. malo obrijete lice, umijete se i operete zube i baš vas briga.. takvi ste.. muškarci.. pih..
S kakvim se ti to likovima druzis?! ;-)

Normalno da necu svaki dan prati zube, ne zelim valjda da mi se izlizu... cemu umivanje kad ce se blato ionako opet nakupiti?! Ovako fino imamo masno lice, pa se blato teze lijepi, a voda sama klizi s njega... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›
da li bi vi muški željeli potpuno prirodnu žensku (pod prirodno mislim prirodno a ne dotjerano prirodno, ako se razumijemo..) kraj sebe? Znači, da ti cura ili žena ne koristi ništa od navednoga?

A jebemu.... valjda smo odgojeni na zapadnjačkoj pop kulturi koja nas uči da su komadi za razvaljivanje obrijani od trepavica do pete...
A na nekim drugim meridijanima se erekcija provocira ringlama oko vrata koji mora biti dugačak barem 30 cm...
Pa ti budi pametan... Wink


mislila sam na društvo u kojem mi živimo..ne na one sa sisama preko ramena.. tamo nismo.. dakle?

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
mislila sam na društvo u kojem mi živimo..ne na one sa sisama preko ramena.. tamo nismo.. dakle?

A čuj... pop-kulturu nisam ja (pro)kreirao.... samo sam se tiho i na prstima asimilirao Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2007. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Yeah (w)right! Ne bih rekao isključivo zbog nas, ali velikim dijelom to činite zbog nas. Ja sam ti ljubavni veteran i svega sam se nagledao u bližoj ili daljoj povijesti svih svojih uspjeha i neuspjeha. Žene su spremne napraviti svakakve cirkuse od sebe samo da se dopadnu muškarcima, ali to neće niti pod užarenim željezom priznati....

nakon razmišljanja o ovoj izjavi i propitujući koliko toga zaista radim zbog mužjaka, dolazim do sljedećeg zaključka:
da, kojim slučajem, odem u neki kamp ili nešto slično, gdje su isključivo i samo žene (znam da ti sad već imaš zločeste vizualizacije osijek031.com smile ), jednako kao i sada bi depilirala sve što depiliram, izvlačila pramenove, sređivala nokte itd. itd. to je jednostavno nešto od čega se žena osjeća dobro (a osjećam se bolje kad sama sebi izgledam dobro) i većinu tih stvari smatram dijelom osobne higijene i nečim što se obično zove "držanjem do sebe".
ne tvrdim da mi je nebitno kako izgledam svom ili drugim muškarcima, ali većinu stvari koje radim bih radila i da vas nema u blizini..
ne lažem, a ako će negiranje biti tvoje obrazloženje ovog stava, onda svaka daljnja rasprava nema smisla, nadam se da polaziš od pretpostavke da tvoji/e sugovornici/e govore istinu. ja polazim.
danas me ne boli glava Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: