Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nazalost, ovo nisu Hrvatice!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
Ako uzivaju za svoju dusu, cemu to eksponiranje na internetu? Mozda mnoge cure koje poznajes "uzivaju u zivotu" ali nemaju potrebu da ti to saznas..To je razlika izmedju normalnih cura,i ovakvih cura.

čisto sumnjam da su u tim trenucima razmišljale hoće li se fotke naći na internetu. još više sumjam da su to same negdje postale .
cure se vole igrati, no big deal..


Ma ne izgleda kao da su slucajno uslikane, ali ajde..

nisam rekla da su slučajno ufotkane, vidi se da poziraju. napisala sam samo da u tom trenutku sigurno nisu razmišljale o internetu...
ajde sad reci da ti nemaš takvih fotki... mi samo imamo sreće što naše nisu nigdje javno postane osijek031.com smile

kobac je napisao/la: ›
de ti meni reci što ti to smatraš pod onim "osobni stavovi"?

blago tebi kad ti netko mora objašnjavati što su to "osobni stavovi"... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › @ Leteci mungos
Ljudi, pa tako i ribe, bi trebali ciniti ono sto jesu. Ne kontam cemu ta dvolicnost...

...cek sad malo to su neke dvije vrste na koje se ti odnosis ti ljudi i ribe....

Koja je razlika u uzivanju kad uzivas "za sebe" i kad "uzivas za sebe i to onda netko ufotka"?

Kao sto rekoh, ako to cinis zbog sebe i svog gusta, onda je potpuno svejedno fotka li te netko ili ne.

...pa vidi razlika je velika jer u ovom drugom slučaju kao što si i sam dokazao te slike završe u rukama ljudi koji očito natežu svog malog na njih jer nemaju take stvari s kime raditi i onda kad im se prigovori u vezi tih slika e tek onda se napale i GLUMATAJU nešto sto nisu pa krive društvo zbog konzervatizma i takozvanog neopuštanja (kako ih ti nazivaš) riba da se slikaju u explicitnim pozama samo zato da bi drugi uzivali....hmm ti drugi koji bi uzivali mogli bi si i sami naci tako neko drustvo pa to uzivo doziviti a ne bacati drkicu na tuđe fotografije...

ako volimo gledat nogomet, ne znači da ga i ne igramo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2007. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
...pa vidi razlika je velika jer u ovom drugom slučaju kao što si i sam dokazao te slike završe u rukama ljudi koji očito natežu svog malog na njih jer nemaju take stvari s kime raditi i onda kad im se prigovori u vezi tih slika e tek onda se napale i GLUMATAJU nešto sto nisu pa krive društvo zbog konzervatizma i takozvanog neopuštanja (kako ih ti nazivaš) riba da se slikaju u explicitnim pozama samo zato da bi drugi uzivali....hmm ti drugi koji bi uzivali mogli bi si i sami naci tako neko drustvo pa to uzivo doziviti a ne bacati drkicu na tuđe fotografije...


Hm, a jesi se ikada pitao da su cure svjesno i namjerno pustile fotke u opticaj? Zapravo, nije nikakav problem staviti hrpu provokativnih fotkica sebe i svoje prijateljice na web (u cilju skupljanja ekipe za nove provokativne fotke)... Blogger (blog servis u vlasništvu Google-a) već se više puta našao na udaru javnosti (i nekih službenih institucija) zbog sličnih fotki napaljenih maloljetnica. Problem je u tome što sami korisnici (dakle - maloljetnice ;-)) uploadaju slike na svoje blogove (i ne trude se nešt previše oko teksta) unaprijed znajući da će im blogovi biti obrisani kroz par dana.
Paradoks je očit: hrpa stupid_spoiled_whore amerikanskih pičića ŽELI da cijeli web baca keždru na njihove fotkice dok je, s druge strane, potencijalnim potrošačima (dakle ljudima koji u životu iza sebe imaju 30-tak godina braka, troje djece i masnu, dlakavu ženu) ZABRANJENO uživanje u ljepoti fotografija mlađahnih tjelesa.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.01.2007. 18:08 
Naslov:  Re: Nazalost, ovo nisu Hrvatice!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti to samo misliš ... ima i naših cura koje se tako zabavljaju ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2007. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ti to samo misliš ... ima i naših cura koje se tako zabavljaju ...


Istina, sjetite se samo one cure iz tenja što je gola plesala u svojoj sobi, a prijatelj je mobitelom snimao.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2007. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Istina, sjetite se samo one cure iz tenja što je gola plesala u svojoj sobi, a prijatelj je mobitelom snimao.


Misliš na striptizetu iz Brčkog? Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
Istina, sjetite se samo one cure iz tenja što je gola plesala u svojoj sobi, a prijatelj je mobitelom snimao.


Misliš na striptizetu iz Brčkog? Very Happy


Ja sam čuo da je iz tenja....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Ja sam čuo da je iz tenja....


Ili je iz Zenice?
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?printertopic=1&t=2483&vote=viewresult

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: