Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nazalost, ovo nisu Hrvatice!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la: › Ako uzivaju za svoju dusu, cemu to eksponiranje na internetu? Mozda mnoge cure koje poznajes "uzivaju u zivotu" ali nemaju potrebu da ti to saznas..To je razlika izmedju normalnih cura,i ovakvih cura.


Koja je razlika u uzivanju kad uzivas "za sebe" i kad "uzivas za sebe i to onda netko ufotka"?

Kao sto rekoh, ako to cinis zbog sebe i svog gusta, onda je potpuno svejedno fotka li te netko ili ne.



e jbg, tu imaš pravo, ako je nije sramota skinuti grudnjak i pokazati sise, onda bi joj trebao biti najmanji problem ako je neko i uslika.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeeee, daaa, one su sve to napravile jer su mislile na vas i pozeljele vam pruziti uzitak gledanja, one su zapravo jako dobre i velikodusne osijek031.com smile
Ako gledamo po vasem, zasto onda zene, ako se vec mogu sexati sa svojim muzem, ne cine to sa svima, iz dobrocinstva, da svi lijepo uzivaju? Jer, Boze moj, sex je sex, svejedno jel sa svojim muzem ili te netko drugi narucio - ti u oba slucaja "uzivas za sebe".
A ako, mungos, zelis gledati, organizirat cemo nesto za tebe osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Jeeee, daaa, one su sve to napravile jer su mislile na vas i pozeljele vam pruziti uzitak gledanja, one su zapravo jako dobre i velikodusne osijek031.com smile
Ako gledamo po vasem, zasto onda zene, ako se vec mogu sexati sa svojim muzem, ne cine to sa svima, iz dobrocinstva, da svi lijepo uzivaju? Jer, Boze moj, sex je sex, svejedno jel sa svojim muzem ili te netko drugi narucio.
A ako, mungos, zelis gledati, organizirat cemo nesto za tebe osijek031.com smile


to i ja kažem, sex je sex. orgijeeeeeeeeeeee Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jooj, tko ce se s vama prepirat Very Happy Blago tvojoj buducoj sto ce moc bit s kim hoce, slikat se kako hoce, i opet se vratiti tebi da ju volis, sve zato sto je plemenita i velikodusna osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Ako uzivaju za svoju dusu, cemu to eksponiranje na internetu? Mozda mnoge cure koje poznajes "uzivaju u zivotu" ali nemaju potrebu da ti to saznas..To je razlika izmedju normalnih cura,i ovakvih cura.

čisto sumnjam da su u tim trenucima razmišljale hoće li se fotke naći na internetu. još više sumjam da su to same negdje postale .
cure se vole igrati, no big deal..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
Ako uzivaju za svoju dusu, cemu to eksponiranje na internetu? Mozda mnoge cure koje poznajes "uzivaju u zivotu" ali nemaju potrebu da ti to saznas..To je razlika izmedju normalnih cura,i ovakvih cura.

čisto sumnjam da su u tim trenucima razmišljale hoće li se fotke naći na internetu. još više sumjam da su to same negdje postale .
cure se vole igrati, no big deal..


Ma ne izgleda kao da su slucajno uslikane, ali ajde..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne zna kakav je to link bio i zasto je Matakovic najebao? Moze objasnjenje? Zna netko?

_________________
pratite me na twitteru - www.twitter.com/valentt
blog: http://kernelreloaded.blog385.com
linux, anime, spirituality, windsurf, wireless, ronjenje, pametne kuće, zwave
registered as user #367004 with the Linux Counter, http://counter.li.org.
ICQ: 2125241, Skype: valent.turkovic, MSN: [email protected]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valent je napisao/la: ›
Nitko ne zna kakav je to link bio i zasto je Matakovic najebao? Moze objasnjenje? Zna netko?


Tebe zanima link zbog pedofilije??????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drago mi je sto vecina ljudi ovdje ima razmilsljanje kao ja.
ne valja kad si takva jer si odmah drolja i kurvica, ne valja kad si svetica, obicna cura, sponzorusa, ...kakva god bila ne valja, pa tko bi vama dečkim udovoljio??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: › ...kakva god bila ne valja, pa tko bi vama dečkim udovoljio??


Ona kojoj su osobni stavovi ispred "udovoljenja deckima".

P.S. Naravno, pod uvjetom da "udovoljenje deckima" nije njen osobni stav, jer bi se to onda rekurzivno zapetljalo u beskonacnost. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. slažem se s tobom u ovom. ali...ja sam obična cura. nisam ni sponzoruša, ni drolja, ni opterečena svojim izgledom pa svejedno unatoč tome volim udovoljit svom dečku jer želim da je sretan a i sve mi se to višestruko vrati. po tvome onda ja ne valjam i niti jedanom dečku se neću sviđati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@kobac, drago mi je sto se smatras takvom curom. Nadam se da te i ljudi iz tvoje okoline tako precipiraju. Lijepo je od tebe sto volis udovoljiti decku. I ja volim kad meni udovoljavaju ;-), jer, kao sto kazes - to se visestruko vraca. ;-)

Sve si lijepo napisala, osim zadnje recenice. Tu si zaribala. Dakle, ako su tvoji osobni stavovi i zelje ispred "udovoljenja decku", onda je to super. Ne znam kako si ti iz onoga sto sam napisao zakljucila da ja mislim da nista ne valjas?!

Tesko je biti riba tvojih godina i ne valjati. Pogotovo ako gola na krevetu lezi pored mene. ;-)


Zadnja promjena: Leteci mungos; 25.01.2007. 23:23; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de ti meni reci što ti to smatraš pod onim "osobni stavovi"? navedi mi primjer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2007. 5:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sad cu lakse zaspat Very Happy

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2007. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Leteci mungos
Ljudi, pa tako i ribe, bi trebali ciniti ono sto jesu. Ne kontam cemu ta dvolicnost...

...cek sad malo to su neke dvije vrste na koje se ti odnosis ti ljudi i ribe....

Koja je razlika u uzivanju kad uzivas "za sebe" i kad "uzivas za sebe i to onda netko ufotka"?

Kao sto rekoh, ako to cinis zbog sebe i svog gusta, onda je potpuno svejedno fotka li te netko ili ne.

...pa vidi razlika je velika jer u ovom drugom slučaju kao što si i sam dokazao te slike završe u rukama ljudi koji očito natežu svog malog na njih jer nemaju take stvari s kime raditi i onda kad im se prigovori u vezi tih slika e tek onda se napale i GLUMATAJU nešto sto nisu pa krive društvo zbog konzervatizma i takozvanog neopuštanja (kako ih ti nazivaš) riba da se slikaju u explicitnim pozama samo zato da bi drugi uzivali....hmm ti drugi koji bi uzivali mogli bi si i sami naci tako neko drustvo pa to uzivo doziviti a ne bacati drkicu na tuđe fotografije...

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: