Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ISTRAGA: Žena ubijena s 33 uboda nožem

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žena ubijena s 33 uboda nožem

Ubojica i žrtva su se poznavali. Zločin je osobne prirode.
90%
 90%  [ 9 ]
Ubojica i žrtva se nisu poznavali. Zločin je posljedica pljačke koja je pošla po zlu.
0%
 0%  [ 0 ]
Ubojica i žrtva se nisu poznavali. Zločin je random djelo psihopata.
10%
 10%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 10


Autor Poruka
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 2:45 
Naslov:  ISTRAGA: Žena ubijena s 33 uboda nožem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žena je ubijena s 33 uboda nožem, od toga 6 smrtonosnih. Zločin se dogodio u njenom stanu, žrtva je nađena u hodniku. Stan je ispremetan. Ubojica je zaključao stan i odnio oružje.

Trebamo li se bojati?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ni više ni manje nego svih ovih godina...
...npr:
1.
Ženu onesvijestio cjepanicom i vatrogasnim aparatom pa silovao
Do novih detalja o brutalnom zločinu došlo se nakon obdukcije/ Mladić, koji je policiji poznat kao osoba sa podebljim dosjeom, rekao je da je u »Makalu« provalio da bi se najeo i napio
OSIJEK, 6. veljače – Saslušanjem Marijana Gavrana (26), ubojice koji je u noći na četvrtak udarcima po glavi zatukao Katu Bogojević (59) u osječkoj pizzeriji »Makalu«, kada ga je zatekla u provali, te obavljenom obdukcijom na tijelu pokojnice, policija je došla do novih šokantnih detalja.
Ovaj je osječki monstrum, nakon što joj je zadao nekoliko udaraca u glavu vatrogasnim aparatom i cjepanicom, nesretnu ženu brutalno silovao!

2.: Mladić na smrt izboden nožem u haustoru u Retfali

OSIJEK - Dvadesetosmogodišnji Osječanin Tomislav Blažić ubijen je jučer oko 17 sati u Strossmayerovoj 223a u Retfali u Osijeku. Prema prvim informacijama, jer je očevid ovog zločina potrajao do kasno u noć, Blažića je na smrt izbo nožem 23-godišnji Dražen H. koji je i sam ranjen, hospitaliziran na Odjelu poluintenzivne njege Kliničke bolnice Osijek. Ispred njegove bolničke sobe dežuraju dva policajca.
Prema prvim informacijama, do zločina je došlo nakon što je Blažić otvorio ulazna vrata haustora, namjeravajući parkirati automobil Renault Clio. U tom trenutku pojavio se napadač i došlo je do okršaja u kojem je Blažić na smrt izboden nožem. U tom obračunu i 23-godišnjak je također ranjen no uspio je izići iz haustora i oteturati do petstotinjak metara udaljene kuće u obližnjoj Kolodvorskoj ulici. Od mjesta ubojstva do kuće iza sebe je ostavljao krvavi trag.

3.:..pa onda prije 7-8 godina kada su Škulj i još dvojica momaka upali u kuću starijeg bračnog para kako bih opljačkali, pa su usput ubili ženu nožem...

...i tako dalje...nažalost

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frend mi trenutno živi u ulazu pored, koliko sam od njega čuo žrtva nije nađena u hodniku nego u stanu, tragovi krvi su viđeni u hodniku. Da li su se poznavali ili nisu je mislim suvišno pitanje - 33 uboda znači da je imao/la nešto osobno protiv nje. Mda, osim ako baš nije bio psihopat.

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...u vecini slucajeva ubojstva imaju neki motiv....al na žalost dešavaju se i ona ubojstva gdje se ubijena osoba našla u krivo vrijeme na krivom mjestu.....kao i onaj slucaj pljacke i ubojstva u Đurđevcu....kada je pljackaš prilikom pljacke prvo ubio dvije osobe....te nakon izvršene pljacke i izlaska van.....ponovno pucao u vec mrtve osobe.....teško je govoriti....zbog cega to netko napravi.......


Zadnja promjena: tamna strana; 20.01.2007. 11:12; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 11:07 
Naslov:  Re: ISTRAGA: Žena ubijena s 33 uboda nožem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Žena je ubijena s 33 uboda nožem, od toga 6 smrtonosnih. Zločin se dogodio u njenom stanu, žrtva je nađena u hodniku. Stan je ispremetan. Ubojica je zaključao stan i odnio oružje.

Trebamo li se bojati?

Pojasni malo pitanje, ako se treba bojati, trebalo se bojati i prije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 13:35 
Naslov:  Re: ISTRAGA: Žena ubijena s 33 uboda nožem
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasni malo pitanje, ako se treba bojati, trebalo se bojati i prije.


U smislu, random psihopat ili robbery gone wrong bi bilo nesto sto bi trebalo zabrinuti generalnu populaciju vise nego osobni obracun. Sto mislite o cemu se ovdje radi?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja mislim da je žena ubijena u stanu, a ne na hodniku. Bojati smo se trebali i prije, ja mislim da su se žrtva i ubojica poznavali, jer rijetko ko če iz čista mira nekom nanijeti 33 ubodnih rana. Vjerujem da je došlo do neke svađe između njih. A koliko sam čuo da je žrtva iz Slavonskog Broda, što ja predpostavljam da je ona možda u bijegu i došla u Osijek, ali eto ubojica ju je dohvatio.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo će se onda slati policiji da upotpuni njihovu istragu ili šta?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2007. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne, u redakciju Istrage za prilog "Forumaši riješili misteriozno ubojstvo"...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2007. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Frend mi trenutno živi u ulazu pored, koliko sam od njega čuo žrtva nije nađena u hodniku nego u stanu, tragovi krvi su viđeni u hodniku. Da li su se poznavali ili nisu je mislim suvišno pitanje - 33 uboda znači da je imao/la nešto osobno protiv nje. Mda, osim ako baš nije bio psihopat.

hm...da nije psihopat, ne bi mogao izbosti ženu 33 puta...ok, osim da ge je dovela do ludila, ali onda je opet u neuravnoteženom stanju_
mislim da to ne može napraviti psihički stabilna osoba...
i, iskreno, mene je svakog dana sve više strah bilo kome se obratiti, npr. kad sam vani...
same skinjare i slične budale koje te bez razloga čudno gledaju...brrrrrr...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ovo će se onda slati policiji da upotpuni njihovu istragu ili šta?!


Da, kao što se poglavarstvu i vladi šalje svaka politička rasprava, a seksolozima svaka rasprava o seksu. Smartass!

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
Da, kao što se poglavarstvu i vladi šalje svaka politička rasprava, a seksolozima svaka rasprava o seksu. Smartass!

a šta se ne šalje?! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2007. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ovo će se onda slati policiji da upotpuni njihovu istragu ili šta?!


šta

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
ovo će se onda slati policiji da upotpuni njihovu istragu ili šta?!


šta

ah, kako dovitljivo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2007. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he, a moj bratić i njegova žena stanuju na 1b i dali neke izjave, bilo na TV, samo što su im napisali neka bezvezna imena pa ih sada tako zovemo.... mislim, toliko o našim novinarima i sl. zanimanjima.

u te zgrade se ulazi na šifru koju treba utipkati, osim ako vas ne puste preko interfona.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: