Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ISTRAGA: Žena ubijena s 33 uboda nožem

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Žena ubijena s 33 uboda nožem

Ubojica i žrtva su se poznavali. Zločin je osobne prirode.
90%
 90%  [ 9 ]
Ubojica i žrtva se nisu poznavali. Zločin je posljedica pljačke koja je pošla po zlu.
0%
 0%  [ 0 ]
Ubojica i žrtva se nisu poznavali. Zločin je random djelo psihopata.
10%
 10%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 10


Autor Poruka
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2007. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

33.ubodne rane su svakako zločin iz strasti,a da je neko psihopat to je generalno jasno čim je nekoga ubo nožem i jedanput a ne 33.puta.
STRAHOTA i to dvije ulice dalje,na hodniku stubišta su viđeni krvavi tragovi,znači ubojica je bio i to dobro umrljan krvlju žrtve ,pa se ja pitam što bi bilo da je nekoga sreo na stubištu takvog,mislim da mi to baš i nemože biti svejedno to je moglo biti i nečije djete koje se susreće sa ubojicom umraljnim krvi.
Pitanje:Što bi taj idiot napravio svjedoku koji ga je vidio?

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naš dragi @Lonewalker nije mogao do stana, što je i objasnio na svom blogu... još jedino da nešto napiše i na portalu Wink
ili nabaci neku fotku.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2007. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › naš dragi @Lonewalker nije mogao do stana, što je i objasnio na svom blogu... još jedino da nešto napiše i na portalu Wink
ili nabaci neku fotku.

i za blog mi je trebalo dva mjeseca nagovaranja da krene a sad piše kao lud.
Nazvao me pa mi je to i objasnio. Srašno!Zamisli to iz njegove perspektive ali ruku na srce meni nebi bilo ugodno takvo što u susjedstvu.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2007. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ako cu razmisljat oce me sad netko paf-paf ili nož-nož...onda bi trebao imat stalno pored sebe 5 gorila da me cuvaju od svih zala....ubojica je psihicki rastrojena osoba koja je jos mozda bila na tko zna kakvim drogama i sl.Takvih stvari se desilo hrpa...i uvijek ce bit poremecenih likova.KOntam da bi me jedino bio strah da neki serijski ubojica luta po Osijeku...E onda mi nebi bilo svejedno vracat se sam u dva ujutro ciku iz grada i td.Ono...Meni je apsurdno npr. da likovi koji su pocinili prije nekakva teska kaznena djela hodaju gradom i onda se u javnosti cude kad bas takvi naprave jos neko gore sranje....Pa nemoze netko za ubojstvo dobit 10 godina zatvora....nekome tko pokusa ubit ili ubije nekog bi ja ljepo strpao u zatvor na jedno 30-40 godina bez pomilovanja pa makar tvrdio da se neznam kako preobratio...a u sljedecm zivotu neka najbolje bude neciji kućni ljubimac...osim ako ga dragi Bog prije te divne prilike da bude necija mica-maca neposalje kod Lucifera na vreli čobanac kao glavni sastojak istog...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevezano za slučaj:
meni nije jasno... zar se zakon ne može tako regulirati, da se ljudi koji imaju psihičkih problema, upute na OBAVEZNU terapiju, nego ih, umjesto toga - policija nakon obrade, pušta na slobodu! Kao - eto nemoj više blah blah... grrr

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, @mare, čovjeka možeš poslati na terapiju, ali ne znači da će otići i da će mu pomoći....
ako nekoga strpaš u "ustanovu" bilo kojeg tipa ispadne da mu kršiš ljudska prava, što se zapravo i može zloupotrijebiti.

građanstvo je prilično naoružano...... pa sad ti gledaj da nikoga ne nanerviraš, još ćeš biti kriva što te ubio.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to mi je vrlo poznato, samo znam kako to vani na zapadu funkcionira jer sam živjela tamo. druga priča.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: