Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto su slavonke nekomunikativne i nepristupačne ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2007. 11:46 
Naslov:  Zašto su slavonke nekomunikativne i nepristupačne ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Primjetio sam da su slavonke manje komunikativnije i pristupačnije od dalmatinki ili zagorki.
šta vi mislite ? ako se slažete samnom šta mislite zbog čega ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se tice osijeka, mozda razlog lezi u postupnoj ruralizaciji kojoj svjedocimo... k tome i tendencija da "svi sve znaju" sto prouzrokuje u zena iracionalan strah od spoznaje da je taj decko zapravo brat od dedinog strica unuka. kao protuotrov, tu je nekomunikativnost i nepristupacnost Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno tu mislis za pristupacnost kada zelis izvesti neki "ulet", i tu se slažem da nisu pristupačne, no za neku normalnu komunikaciju nisam imao neugodnih iskustava.

Dakle, postoji pretpostavka da veliki broj Slavonki ( ne računajuči Vinkovčanke koje su opčepoznato "najlakše" djevojke u široj okolici ) kada vikendom izlazi van postaje druga osoba, puna sebe i sl. Naravno, to ne vrijedi za sve, jer takva iskustva nisam imao na mjestima gdje inace izlazim, tj alternativnim mjestima.

Ajmo dalje, nemam sada što više reci, nadopunjavat cu se dalje u raspravu Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da bitna je i stavka da ove naše otkidaju na Dalmatince, te isto tako i Dalmatinke na nas Slavonce, tako da i tu možeš pronači odgovor zašto su jedne komunikativnije i pristupačnije od drugih...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobre teorije ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iako iznesene "argumente" smatram prilično manjkavim i nekompletnim, mogu napisati nešto iz perspektive "nepristupačne"..
idem van zato da se iskreveljim i napijem, ne zato da bi upoznala nekoga. s ljudima s kojima izlazim mi je vani odlično i nitko mi ne fali. kad sam vani, gledam samo u čašu osijek031.com smile uopće me ne zanima tko stoji kraj mene, a još namje tko koga pozna i slične gluposti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E vidip tu se potpuno slažem sa Cat, ali gledaj onda je sa takvim ponašanjem potrebno izbjegavati mjesta kao što su OBP vikendom, West četvrtkom i slično, ne znam sada baš gdje je sve tako jer ne izlazim na takva mjesta, gdje muški koji dolaze u 95% slučajeva dolaze nešto "zbariti".

Meni se to ne da i zato ja izbjegavam takva mjesta. Tako da još jednom kažem da nemam problema sa nepristupačima, ponajviše zato što imam i drugačiji pristup, i da mi se djevojka svidi, nikad ne idem na neki "ulet" nego sam stpljiv i cekam priliku da pocnem neku neobaveznu komunikaciju ili nešto tako. Večinom upali i dođe do upoznavanja. Naravno za početak samo upoznavanja, inace ne podnosim "brije" ( jednostavno ne vidim smisao u njima, a i kod mene ne postoji čisto fizička životinjska privlačnost ), tako da nikad niti nisam išao takvim pristupom, ako me neka cura i počne zanimati, zanima me za ozbiljnije...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

west izbjegavam i ovako i onako, a u obp se zaletim tu i tamo i uopće me nije briga tko je tamo došao i zašto. sigurna sam da ima dovoljno cura koje su došle nekoga upoznati, pa i ti likovi o kojima pričaš valjda jednom dođu na svoje osijek031.com smile
btw. u podrumu obp-a zna biti podnošljivo, a ekipa je puno mlađa nego u prizemlju... valjda samim time i manje očajna Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda Slavonci nemaju petlje........... Cool

(zar nije bio neki topic o "uletima"?)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Simba_dgo
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2007. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonke su previse umisljene. Cudno je to da kad sam bio u zgu imao sam curu, kad sam bio vojnik u pozegi imao sam curu dok ovdje u Osijeku nikad u zivotu nisam imao curu..
Jebes ti to kad moras ici vanka po selima da bi nesta upecao. Zbog tih stvari mi se i gadi ovaj grad bez obzira sto sam tu rodjen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simba_dgo je napisao/la: ›
Slavonke su previse umisljene. Cudno je to da kad sam bio u zgu imao sam curu, kad sam bio vojnik u pozegi imao sam curu dok ovdje u Osijeku nikad u zivotu nisam imao curu..
Jebes ti to kad moras ici vanka po selima da bi nesta upecao. Zbog tih stvari mi se i gadi ovaj grad bez obzira sto sam tu rodjen.

ma, to ti je sve stvar perspektive! znam splićane koji govore za svoje cure da su umišljene i da im se više sviđaju osječanke. znam i neke dubrovčane s istim "problemom".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....moram se složiti sa cinjenicom da su slavonke totalno nekomunikativne......što se tice ostvarivanja kontakta u živo.......imam dojam da sa sobom moram nositi cekic da bi prvo razbio oklop ledene kraljice.....te nakon toga poceo neku komunikaciju........što se ne bi moglo reci za purgerke....iako su na glasu umišljenih ženski......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2007. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonke su previse umisljene. Cudno je to da kad sam bio u zgu imao sam curu, kad sam bio vojnik u pozegi imao sam curu dok ovdje u Osijeku nikad u zivotu nisam imao curu..
Jebes ti to kad moras ici vanka po selima da bi nesta upecao. Zbog tih stvari mi se i gadi ovaj grad bez obzira sto sam tu rodjen.


A cuj... svakome po zasluzi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2007. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitan je ulet. sve su cure pristupačne, samo neke manje a neke više. svaka ima svoj neki kriterij i trebaš znati kako kojoj prići. najbolje je nekim bezveznim čavrljanjem započet i kroz to njega vidiš kako treba s curom. a ako je nezainteresirana, a bože moj ima dovoljno ribe u moru.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
bitan je ulet. sve su cure pristupačne, samo neke manje a neke više. svaka ima svoj neki kriterij i trebaš znati kako kojoj prići. najbolje je nekim bezveznim čavrljanjem započet i kroz to njega vidiš kako treba s curom. a ako je nezainteresirana, a bože moj ima dovoljno ribe u moru.


da to je recimo optimalno ... no opet se vraćamo na pitanje ... zašto su slavonke te koje su manje pristupačne

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: