Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto su slavonke nekomunikativne i nepristupačne ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2007. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Simba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonke su previse umisljene. Cudno je to da kad sam bio u zgu imao sam curu, kad sam bio vojnik u pozegi imao sam curu dok ovdje u Osijeku nikad u zivotu nisam imao curu..
Jebes ti to kad moras ici vanka po selima da bi nesta upecao. Zbog tih stvari mi se i gadi ovaj grad bez obzira sto sam tu rodjen.


A cuj... svakome po zasluzi...

i agree...
ali inače mislim da je to sasvim glupa podjela...recimo, ja uopće ne otkidam na dalmoše, mislim da su preumišljeni i preusporeni, a tek kad progovore....ne,hvala!
šta ja znam, mislim da je važan pristup..
moraš skontat kakav je netko i ako je, npr. prosječna cura bez mrežastih čarapica i špicooka ili tako nešt, onda joj ne možeš upas ko zadnji seljak i klepnit ju po, hm...stražnjici Smile
važan je pristup!!
simpa dečko s maštovitim uletom uvijek prolazi...
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2007. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam s jednim prijateljem (Istrijanom) nedavno razgovarala o (glupim) uletima. Stvar je u tome da li ti se netko svidi na prvu loptu... ako ti se svidi, a to ne mora biti neki ljepotan, ono, da ti je nešto na njemu simpa, onda može reći i notornu glupost, a tebi će to biti simpatično. A ako ti se ne sviđa, može imati ne znam kako originalan ulet i spiku, a tebi će to zvučati kao totalni idiotizam!
Ista je stvar s onim da se netko nekome svidi, pa onaj tko nekome djeluje umišljeno, nekome je simpa! Stvar osobnog dojma o nekoj osobi....
Pa stoga ne mogu reći da smo mi Slavonke ne znam kako nepristupačne, hladne i umišljene (bar to ne pokazujemo onima koji nam se svide na "prvu loptu"... Wink ).

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 1:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
bitan je ulet. sve su cure pristupačne, samo neke manje a neke više. svaka ima svoj neki kriterij i trebaš znati kako kojoj prići. najbolje je nekim bezveznim čavrljanjem započet i kroz to njega vidiš kako treba s curom. a ako je nezainteresirana, a bože moj ima dovoljno ribe u moru.


da to je recimo optimalno ... no opet se vraćamo na pitanje ... zašto su slavonke te koje su manje pristupačne

pa nisu nepristupačne. ja nisam baš imao previše problema s pristupačnosti. više je to kad su cure ufurane i briju na nešto pa se preseravaju po Luni i šta ti ja znam gdje.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Simba_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonke su previse umisljene. Cudno je to da kad sam bio u zgu imao sam curu

lol bio sam nedavno u zg-u vani (ne idem cesto tamo jer ne podnosim zagreb...) i mogu ti reci da su tamo cure puno umisljenije nego ovdje, sto mi je i potvrdio lega iz zg-a jer si kontaju da likovi samo hoce briju i sex na jednu noc i glume nedohvatljive...ne mozes ni normalno zapoceti pricu a da nesto ne pomisle...tipa kakvi seljak i to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
Baš sam s jednim prijateljem (Istrijanom) nedavno razgovarala o (glupim) uletima. Stvar je u tome da li ti se netko svidi na prvu loptu... ako ti se svidi, a to ne mora biti neki ljepotan, ono, da ti je nešto na njemu simpa, onda može reći i notornu glupost, a tebi će to biti simpatično. A ako ti se ne sviđa, može imati ne znam kako originalan ulet i spiku, a tebi će to zvučati kao totalni idiotizam!
Ista je stvar s onim da se netko nekome svidi, pa onaj tko nekome djeluje umišljeno, nekome je simpa! Stvar osobnog dojma o nekoj osobi....
Pa stoga ne mogu reći da smo mi Slavonke ne znam kako nepristupačne, hladne i umišljene (bar to ne pokazujemo onima koji nam se svide na "prvu loptu"... Wink ).


slažem se u potpunosti ....

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2007. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="cane";p="49108"]
_Jimmy_ je napisao/la: ›
pa nisu nepristupačne. ja nisam baš imao previše problema s pristupačnosti. više je to kad su cure ufurane i briju na nešto pa se preseravaju po Luni i šta ti ja znam gdje.

a ja baš mislila da su cure u luni prepristupačne...osim ako nisi neki koji ne spada u njihovu "kategoriju"...Smile
čula sam da su tamo samo sponzoruše...
bar se tako priča... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2007. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="game"]
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
pa nisu nepristupačne. ja nisam baš imao previše problema s pristupačnosti. više je to kad su cure ufurane i briju na nešto pa se preseravaju po Luni i šta ti ja znam gdje.

a ja baš mislila da su cure u luni prepristupačne...osim ako nisi neki koji ne spada u njihovu "kategoriju"...Smile
čula sam da su tamo samo sponzoruše...
bar se tako priča... Rolling Eyes


u luni ?? o čemu ti pričaš ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2007. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne volim generalizacije.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

so i heard.... and saw...
jednom kad sam bila tamo (!i nikad više) desetak cura je u wc-u točno znalo kad se pale svjetla u kafu i pola sata su stavljale tonu pudera zbog likova....
bljak!!!
nikad više tamo ne bi kročila....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2007. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
ne volim generalizacije.


ecco

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.01.2007. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma alkohol cini cuda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2007. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
da to je recimo optimalno ... no opet se vraćamo na pitanje ... zašto su slavonke te koje su manje pristupačne


Me ne bi baš rekao da su nepristupačne koliko su umišljene, slažem se u potpunosti onim što je @Evil napisao, kada vikendom izlazi van postaje druga osoba, puna sebe i sl. Mnogo je lakše upoznat neku curu normalnim (radnim) danima nego vikendom (subotom navečer). Vikendom sve postaju umišljene i traže neke svoje princeve na bijelom konju (u prijevodu: lik pun para i dobrim autom), još dok sam išao u srednju, skoro sve cure iz razreda maštale su samo o tome kako one neče morat ništa radit jer če njihovi muževi dovoljno zarađivat i za njih. Ali pogledajmo činjenicu, malo je ljudi sa dobrom plačom, više je ljudi koji rade za minimalac. Zato ne bih rekao da su nepristupačne, nego da su umišljene.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2007. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
Baš sam s jednim prijateljem (Istrijanom) nedavno razgovarala o (glupim) uletima. Stvar je u tome da li ti se netko svidi na prvu loptu... ako ti se svidi, a to ne mora biti neki ljepotan, ono, da ti je nešto na njemu simpa, onda može reći i notornu glupost, a tebi će to biti simpatično. A ako ti se ne sviđa, može imati ne znam kako originalan ulet i spiku, a tebi će to zvučati kao totalni idiotizam!
Ista je stvar s onim da se netko nekome svidi, pa onaj tko nekome djeluje umišljeno, nekome je simpa! Stvar osobnog dojma o nekoj osobi....
Pa stoga ne mogu reći da smo mi Slavonke ne znam kako nepristupačne, hladne i umišljene (bar to ne pokazujemo onima koji nam se svide na "prvu loptu"... Wink ).


u potpunosti se slažem sa svime što si napisala, takvo je i moje razmišljanje. Ako se nekoj osobi ne sviđaš, nemože ti nikakav ulet pomoć da se zbližiš, jer češ za tu osobu biti glup i kreten. Ali s druge strane ako se sviđaš toj osobi, ma ne treba ti ulet, dovoljno je da pitaš samo tu osobu koliko je sati a dalje sve ide samo od sebe

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2007. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, nema to nikakve veze s curama kao curama (osjecankama). Cijeli nam je grad takav, a curice se samo uklapaju u to malogradjansko stanje svijesti. Kao ono - bas sam super i bas sam cool... Imam svoju malu zatvorenu grupu ljudi i ni sa kim drugim pretjerano ne komuniciram. I pravim se da me drugi ljudi (izuzev moje male grupe) apsolutno ne zanimaju, iako zapravo znam apsolutno SVE o tim, inace meni apsolutno ne zanimljivim ljudima. Naravno da znam sve, jer zivim u gradu u kojem svi znaju sve, ali ne zelim to priznati zbog opasnosti gubljenja 'coolosti'.

Poznato? Ima li to veze sa spolom. Svi samo kuliraju i poziraju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: ›
Poznato? Ima li to veze sa spolom. Svi samo kuliraju i poziraju.


Ja isto mislim kako nema veze sa spolom. Al' pazi što pričaš, ljudi će te na ignore staviti ako kažeš ikakvu kritiku na Osijek i njegove stanovnike Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: