Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Božićni ručak u Azilu [2019.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2019. 11:48 
Naslov:  Božićni ručak u Azilu [2019.]
26.12.2019. 8:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[FOTO] Velika šetnja i Božićni ručak za kerovce!


Tradicionalni Božićni ručak u Azilu održava se i ove godine, 26. prosinca 2019.!

Ima taaaj jedaan daaan, kerovcima u Azilu pooseebaaan.

Jeees, svekoliko pučanstvo na dvije noge, još malo pa i taj dan kad nam donesete Božić i do Azila!
A mi znamo da znate da to onda bude savršen dan!
Bude savršen zato što taj dan SVI kerovci idu u šetnje, i to ne jednom neg dva put, tri put pa čak i četiri puta, sve ovisi o tome kolko vas dođe A to je samo uvertira u onda najbogatiji ručak koji se u Azilu servira, bude to jednom godišnje i naravski da to onda bude Božić!

Već tradicionalno očekujemo vas u 10 ujutro, s kavom, čajem, kuvanim vinom i 200 kerovaca koji već sad padaju u nesvijest od uzbuđenja jer ne mogu dočekat taj 26.12.

Vi naravski ne dođete praznih ruku jer jednom godišnje oni očekuju da ručaju ko lordovi, kraljice i udomljeni psi što znači da morate donijeti neku finu klopu a preferiraju (da se ne lažemo) konzerve i ostatke vaših ručkova, pa mislim samo je jedan Božićni ručak godišnje i smiju valjd taj jedan dan bit razmaženi hm?

U 13 sati poslužit ćemo im ga, ima da mljackaju da se čuje do Retfale.
Odmah nakon ručka za kerovce, kerovci časte najfinijom sarmom na svijetu! Veganskom naravski. Bit će rezana da nam se ne mučite tam po Azilu i bit će još finija neg lani kad je pukla dok si reko keks.

A onda nakon što se svi skupa nahranimo pičimo u šetnje još skroz do 16 sati a onda vi odete kuć, kerovci zaspu ko klade
a mi spremamo




Pogledajte kako je bilo prošlih godina..
[FOTO] Azil: Velika šetnja i Božićni ručak za kerovce! [2015.]
[VIDEO] Rekordan broj Osječana na božićnom ručku u azilu u Nemetinu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: