Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



FORUM IDEALNO MJESTO ZA KREIRANJE TUĐEG MIŠLJENJA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2007. 22:41 
Naslov:  FORUM IDEALNO MJESTO ZA KREIRANJE TUĐEG MIŠLJENJA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle kao što i sama tema kaže:
Forum je idealno mjesto za kreiranje tuđeg mišljenja!
Objašnjenje:
Registrirate se sa 10 nickname-ova i stvar počinje!
1) Osoba je dala temu vi je pročitate i date svoje mišljenje
2) Nastaje rasprava
3) Pošto ste mišljenja kako će vas drugi čudno gledati, a i nesigurni u ono što ste sami rekli, nakon određenog djela rasprave uključujete svoj drugi nick!
4) Drugim nickom dajete oprečno mišljnje, ali samo na onaj drugi dio teksta koji ste ispisali, a drugima baš i nije sjeo, ujedno uz svoj komentar dopišete 200 besmislenih rečenica koje proguravate tako da u njih ubacite određene fraze, koje i drugi koriste, a naravno nemaju pojma što one znače npr. supsidijarno (oprostite ako sam krivo napisao).
5) Nastavljate tako i sa ostalim nickovima
6) Odlučujuća Osoba koja čita tekst pročita vašu istup sa prvim nickom i baš joj ne sjedne. Čita ona tako druge izjave malo dugačije pa opet čita i tako pročita cjeli tekst. U tekstu je pročitala 15 izjava od koji su 10 izjave koje su pisali sudeći prema riječniku pametni ljudi i svi ti pametni ljudi se slažu oko jednog, BAŠ ONOGA ŠTO STE VI HTJELI PROGURATI!
7) Zaključak teksta: Osobe koje nemaju određeni izgrađeni stav prema nekim stvarima lako nasjedaju na takve stvari i lake su za obmanuti! Prema tomu zaključuju kako ste vi koji ste dali prvotnu izjavu bili sasvim u pravu pošto se 9 pametnih ljudi složilo s vama, dobivate komplimente, kikirikije i sve što ide uz to...

Evo ovo bi bilo moje određeno mošljenje na temu koju sam ispucao!
Dajte svoje!
PS: Odgovarajte sa svim Nickovima Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2007. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam što je pjesnik htio reći.

Svi mediji su idealni za kreiranje ili provjeranje, špijuniranje tuđeg mišljenja, samo je pitanje ciljne skupine - oni koji čitaju novine, vise na net-u, telefonu, čitaju ženske časopise, gledaju sapunice, političke emisije... tako da i forum nije izuzetak, samo se postavlja pitanje zašto bi netko i kakav je interes ili korist da to radi preko foruma ovakvog tipa npr. ?

(usput, bila je neka emisija na HRT, gledala sam tek desetak minuta. Gost je bio i Igor Mandić, čija mišljenja cijenim i kada se ne slažem u potpunosti jer čovjek ima argumente i stoji iza onoga što kaže ili napiše. Dakle, Mandić je izjavio da nema mobitel, internet. O internetu se izrazio vrlo negativno. Nije netko otkriće da dosta toga što danas koristimo nije otkriveno, izumljeno radi opće dobrobiti već u vojne svrhe, pa tako i net za potrebe američke vojske. Uglavnom, internet jeste idealan medij za saznavanje podataka, informacija o korisniku. Pitanje koje ostaje, što s podacima, da li će se i u koju svrhu i kada koristiti. Mislim da je bilo napisa kako je u Velikoj Britaniji zakonski dozvoljena kontrola pristupa net-u korisnika, uključujući privatne pošte, ako je "za više interese" /tko ih određuje?/. Danas je nemoguće osigurati i zadržati svoju "osobu". Da se sakriješ u bilo koju rupu, snimit će te neki satelit, prema tome... baš me briga)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....obicno ako nemam neko mišljenje o necemu.....necu se ni upuštati u raspravu.....a obicno se ne upuštam u teme vezane za politiku.....smatram da je politika za nas obicne smrtnike (citaj građane)....samo nešto o cemu možemo beskorisno raspravljati......jer pokazalo se i da samo glasanje za nekog politicara nema smisla jer poslije izbora opet bude kako se oni sami dogovore a ne kako je po volji biraca izabrano.....što se tice više nickova....to je samo još jedan razlog zašto sve ovo ne treba ozbiljno shvacati....pa cak ni najozbilniju raspravu na forumu...(kao što su se neki uživili u to)......jer koliko god mislili da vas netko podržava ili da se slaže sa vama....sa drugim nickom vas može izluđivati i provocirati......

eto to je moje mišljenje sa mojim jedinim nickom.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da ima dosta osoba sa 2 ili čak više nickova i to baš zbog ovoga što je @ivica rekao....ja ako napišem neki post, ja stojim iza toga što sam ja napisao, ne treba mi još jedan nick da "poguram" to svoje napisano mišljenje o nečem....

P.S. jel ču dobiti žuti karton zbog ovoga....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak se nekom da izrađivati više nickova...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to i ja kažem.... nebi mi se baš dalo logout log in

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, to su iskompleksirani likovi kojima je to potrebno radi samopotvrđivanja ili bolesne zajebancije drugih ljudi na forumu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Ivice, ne znam sto bih ti rekao, osim da iz tvog teksta zakljucujem da ti je vaznije slaze li se netko s tvojim misljenjem ili ne, nego cinjenica da si svoje misljenje iznio i dao na kritiku.

Ako covjek pise na nacin da sve sto pise naidje na odobravanje vecine (dakle, da pises ono sto drugi zele cuti), a pri tome vlastito misljenje stavlja u zapecak, onda taj covjek ima problema s postovanjem (samoga) sebe.

Misljenje treba iznijeti ne zato da bi se X drugih ljudi s tobom slozilo, vec da bi ga obogatio misljenjem onih koji se s tobom ne slazu ili granicno slazu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @Ivice, ne znam sto bih ti rekao, osim da iz tvog teksta zakljucujem da ti je vaznije slaze li se netko s tvojim misljenjem ili ne, nego cinjenica da si svoje misljenje iznio i dao na kritiku.

Misljenje treba iznijeti ne zato da bi se X drugih ljudi s tobom slozilo, vec da bi ga obogatio misljenjem onih koji se s tobom ne slazu ili granicno slazu.

Krivo si zaključio
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Ako covjek pise na nacin da sve sto pise naidje na odobravanje vecine (dakle, da pises ono sto drugi zele cuti), a pri tome vlastito misljenje stavlja u zapecak, onda taj covjek ima problema s postovanjem (samoga) sebe.

Tu se slažem, zato sam izbacio ovaj TOPIC!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
to i ja kažem.... nebi mi se baš dalo logout log in


ne moraš napraviti logout log in, možeš biti istodobno logiran s dva nick-a - to smo napravili pokus. svojedobno sam imala izvjesnih problema i tvrdila da jedna osoba ima dva nicka-a i da je istodobno logirana s dobrim i lošim licem pa sam dobila odgovor da je to nemoguće. pokus je pokazao da je vrlo moguće, a vrijeme je pokazalo da sam bila u pravu.
inače, koristim samo ovaj nick, i to je istodobno moje osobno ime.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › ne moraš napraviti logout log in, možeš biti istodobno logiran s dva nick-a - to smo napravili pokus.


Ali u 2 razlicita browsera, jel?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DA, Explorer + Mozzila ili Opera

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda bi onda admin trebao fino staviti ogranicenje tako da bude jedan nick po IPu ... Ali kad malo razmislim ni to nije problem zaobici...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: › Mozda bi onda admin trebao fino staviti ogranicenje tako da bude jedan nick po IPu ... Ali kad malo razmislim ni to nije problem zaobici...


A, sto s proxyima u tom slucaju?!

Inace, ako pratite malo sto ljudi pisu po forumu, lako mozete zakljuciti da visestrukih nickova nema (pogoto ne na nacin koji je opisan gore) medju stalnim sudionicima rasprava. To potvrdjuju i IP adrese ljudi koji su logirani u isto vrijeme.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta sa onima koji nisu logirani u isto vrijeme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: