Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #26

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › mogao sam i mislit da će za primjer uzeti Hedla ili nekog Jovana...


ovako sam napisao.
da se Jovan (dotični) zvao Slavko....napisao bih nekog Slavka.
to što ti u svojoj izvitoperenoj mašti sve, apsolutno sve, doživljavaš kao napad na Srbe (nemam pojma zašto niti me briga) je isključivi problem tvog mentalnog sklopa.

učini svijetu uslugu i liječi se...potrebno ti je... Razz

a solidarizaciju ne pripisuj nikom, niti je meni potrebna...niti su drugi budale koje ne znaju donositi vlastito mišljenje.

uostalom...neka ti sami kažu... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.01.2007. 6:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jedini ovdje koji je bolestan, debil, degenetik i netko kome fae daske u glavi i kome treba ljecenje na ovom forumu si ti.


Gle. Možda Gazda ima 15 kuka u guzici više od mene, ali ima i 3 kg manje među čeonim kostima.

Napisao je "Neki Jovan", Hedl ili slično - kao da su ti ljudi šugavi. Ja jako dobro znam o čemu govorim, zašto nešto pišem te što se iza toga krije.

Ti meni ne moraš govoriti tko je tko, a i sam bi, kad si već upućen - trebao znati da sam ja regirao na etikeriranje zbog imena. Ljudi valjda niže pasti ne mogu.

To što ti meni kažeš da mi fale daske u glavi, pa to je mila majka s obzirom na ono što neki ispaljuju kao ovce drek.

I pazi, tebe vrijeđao nisam. A ti si se solidarizirao s likom koji u životu nije napisao više od tri reda, osim možda kladionici.

Za daske u glavi ti ovaj put opraštam, ako nemaš ništa protiv.


Ne moras ti meni nista oprastati... i ja se uopce ne solidariziram s gazdom, vec mi ide na zivce da sve, ama bas sve koji kazu nesto sto se tebi ne sviđa ispljujes... ne znam ni ja ko je taj jovan niti pola ljudi koje bih trebao znati ko su, pa me jos nije nitko popljuvo zato sto ih ne znam kao sto si ti gazdu....

Zanimljivo kako je anakonda odustala od foruma ( na srecu vratila se ) i to ZBOG TEBE... isto je tako zanimljivo da sam rijetko vidio nekoga da vrijeđa okolo ljude samo zato sto ne zna nekog lika tamo za kojeg ni ja ne znam iskreno... zanimljivo je kada se pokrene svaka svađa si u 73% slucajeva ti krivac te svađe... statistike govore protiv tebe ....

btw. ja nisam ovdje da bi se nekom uvlacio u supak, kao sto si si ti stvorio misljenje, vec me zivciraju ljudi poput tebe koji u svemu vide predmet svađe, i koji jedva cekaju da nekog izvrijeđaju....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2007. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Administratoru: koliko znam osnovno pravilo ovog i svakog foruma je "don't be evil", odnosno budi pristojan i NE VRIJEĐAJ...
...pa se pitam: koliko je potrebno još direktnih i otvorenih uvreda da bi se učinilo nešto u tom pogledu?...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda, cekam da se ispucaju do kraja, a onda kompletna tema ide u nonRecycle Bin.

Osim "don't be evil" pravila, svakako treba podsjetiti i na nepisanim pravila o offtopicu, zachatavanju tema, osobnim dopisivanjima i slicno.

Bilo bi mi izuzetno drago kada bi ovakve reakcije postojale i na namjerno i svjesno unistavanje rasprava offtopicarenjem.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
@anakonda, cekam da se ispucaju do kraja, a onda kompletna tema ide u nonRecycle Bin.
Par nevinih zrtava (Puki & Alana... Anakonda?) koje medjuvremeno napustaju forum je mala cijena, ili nije?

Leon je napisao/la: ›
Bilo bi mi izuzetno drago kada bi ovakve reakcije postojale i na namjerno i svjesno unistavanje rasprava offtopicarenjem.
Zaboravili smo slavnu temu: 29.06.2006. 11:54

steam je napisao/la: › Moram priznati da je meni osobno kava prestala biti zabavna nakon prvih 5-6-10-20 spominjanja.
fatcat je napisao/la: › Sretan si sto ti je vizija samo salica. Da je bilo bure netko bi te vec zadavio u toj kavi...
8 je napisao/la: › Pa ti si čovječe analno fiksiran na kavu i kava ti je fiksirana na rektum.
Ne moraš baš svaku temu (thread, nit) zagađivati s tim.
Novi Topic, administrator je napisao/la: › Kava kao analna retencija (offtopic: Oslovljavanje)

Konstruktivna kritika... trebamo jos jednog admina. Naravno sa jajima i moralima, moze i netko od forumasa... opet, netko sa jajima i moralima. Anketa: da ili ne, predlazemo ili glasamo? Vidje ti sad demokracije...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2007. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...fatcat, apsolutno se slažem s tobom...ovdje je potreban jedan higijeničar, kako se Leon vrlo zgodno izrazio...dakle, osoba koja će se baviti čišćenjem, smirivanjem duhova, oftopičarenjem i ostalim usputnim stvarima...Smile...
...Leone, ovo nije usmjereno protiv tebe, dapače - možda bi olakšalo posao u nekim stvarima, obzirom da znamo da si prezaposlen...Smile...
...što se oftopičarenja, chatanja i ostalog tiče, i tu potpisujem da se vrlo lako da otići sa strane...među prvima sam, znam...Smile...al trudim se...Smile...
...fatcat: prvo predlaganje, a onda glasanje...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2007. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Leone, ajd promijeni naslov ovog oftopika u topic "Konstruktivne kritike"...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja predlazem fatcat-a.

(njega se i ja bojim) ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.01.2007. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...potpisujem prijedlog...ali nije baš tak strašan...svi debeli mačori su obično umiljati...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam za, ionako nemam pametniji prijedlog. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja sam za, bolje nego biti protiv...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2007. 4:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slobodan govor, mali komadic internet etikete.


What about Free Speech?

When trolls find that their efforts are being successfully resisted, they often complain that their right to free speech is being infringed. Let us examine that claim.

While most people on the Internet are ardent defenders of free speech, it is not an absolute right; there are practical limitations. For example, you may not scream out "Fire!" in a crowded theatre, and you may not make jokes about bombs while waiting to board an airplane. We accept these limitations because we recognize that they serve a greater good.

Another useful example is the control of the radio frequency spectrum. You might wish to set up a powerful radio station to broadcast your ideas, but you cannot do so without applying for a license. Again, this is a practical limitation: if everybody broadcasted without restriction, the repercussions would be annoying at best and life-threatening at worst.

The radio example is helpful for another reason: with countless people having a legitimate need to use radio communications, it is important to ensure that nobody is 'monopolizing the channel'. There are only so many clear channels available in each frequency band and these must be shared.

When a troll attacks a message board, he generally posts a lot of messages. Even if his messages are not particularly inflammatory, they can be so numerous that they drown out the regular conversations (this is known as 'flooding'). Needless to say, no one person's opinions can be allowed to monopolize a channel.

The ultimate response to the 'free speech' argument is this: while we may have the right to say more or less whatever we want, we do not have the right to say it wherever we want. You may feel strongly about the fact that your neighbour has not mowed his lawn for two months, but you do not have the right to berate him in his own living room. Similarly, if a webmaster tells a troll that he is not welcome, the troll has no "right" to remain. This is particularly true on the numerous free communications services offered on the net.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2007. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Ja predlazem fatcat-a.

(njega se i ja bojim) ;-)


i ja predlažem fatcat-a, ali baš ga se ne bojim Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2007. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la: ›
Ja predlazem fatcat-a.

(njega se i ja bojim) ;-)


i ja predlažem fatcat-a, ali baš ga se ne bojim Razz


promjena. predlažem Danicu, ženski admin je bolje rješenje od admina s jajima... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2007. 20:12 
Naslov:  Re: Offtopic #26
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ženska prava? Da.
Jednakost spolova u administrativnim, poslovnim i svakodnevnim stvarima? Da.
Zaštita žena ranijim odlaskom u mirovinu i poštedom od teških poslova? Da.

Žene su biološki savršenije. Obnavlja im se krv, njihova arhitektura prilagođenija je izazovima 21. stoljeća više nego muška.


e da ne zelim se svadati, samo mi je jedno upalo u oci....
ovako... dosta postova prije si ti sav ponosan rekao ako si clan mens-e raznoraznih udruga, potomak vrlo obrazovanih ljudi itd. da ne nabrajam i onda bubnes ovakvu stvar (boldano)....zene su bioloski savrsenije...OBNAVLJA IM SE KRV.....WTF???!!!???? zelis reci da se tebi (muškarcima) ne obnavlja? da ti se ne obnavlja odavno bi riknuo...svako tkivo u nasem tijelu se obnavlja pa vjerovao ili ne i živčano (do nedavno se smatralo da se ne obnavlja, ali dokazano je suprotno..iako vrlo malo)....

ti bi to trebao znati jer ti si vrlo pametan (ja koji nisam clan mense i kojekakvih udruga to znam) i ne bi smio pisati ovakve gluposti
p.s. ponovo napominjem ne zelim se svadati nego mi je top upalo u oci...bas zato sto si onako sav prepotentan ono napisao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: