Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autoškole u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
poison_ivy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2014. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ne otvaram novu temu i novi topic, evo jedno itanje ovdje, prije sam mogao naci scan cijele knjige ako ne i cak cijeli download knjige potrebne za polagnaje u autoskoli (prijateljica mi polaze, a njene su drugacije od mojih knjiga, a navodno nema da se kupi u toj autoskoli gdje polaze), dakle pitanje je ima i netko nekakvu digitalnu verziju ili zna gdje se moze naci ?

Hvala

P.S.

za sada sam uspio naci samo stariju verziju iz 2011. godine

http://www8.zippyshare.com/v/11755617/file.html

_________________
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Poison Ivy
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ekaterinavelika
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2015. 16:29 
Naslov:  Re: Autoškole u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne preporučam autoškolu Argument u Ružinoj ulici. Doduše, ne znam kakav je drugi instruktor ali gospodin Goran je nervozan i često puta zna galamiti bez razloga i ne zna na lijep način ukazati na grešku. Preskupo je to plaćeno da bi se toliko stresirali a vjerujte d ahoćete ako budete ondje polagali. Sretno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
johhny
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2017. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja trenutno polazem i svima bih preporucio autoskolu Junior. Imaju jako kvalitetna predavanja takodjer imaju velik postotak prolaznosti. A instruktor voznje je odlican. Evo ja svaki dan vozim po 2 sata cak i subotom i jos uz to dodju kuci po mene i vrate me kuci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiddLer031
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2018. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, jel znate nekog normalnog i smirenog instruktora? Ovaj moj trenutni mi toliko stvara stres da je to za poluditi. Od početka očekuje od mene da sva živo znam sam napraviti. Razmišljam da se prebacim u neku drugu autoškolu. Imate kakvih preporuka? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: