Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autoškole u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
deklok
Offline
Ukupno postova: 26
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2012. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je vec receno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2012. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna od boljih AŠ je Argument u Ružinoj,a instruktor je Vlado Jurić..jedan od prvih instruktora u Osijeku(počeo od osnutka AŠ Slavonac gdje je i prvobitno radio)..jako brzo nauči i jako je smiren s obzirom na godine(55-60god)..necete pozaliti ako se za njega odlucite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Artu Ditu
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2012. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la: ›
Mene isto zanima gdje ići polagati vozački ispit bez bojazni od seksualnog ili bilo kojeg maltretiranja?

ajmo, sve preporuke su dobro došle...

Preporučio bi instruktora Predraga Kunića, mislim da sad radi u AŠ Starčević. Sretno sa polaganjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
coffee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2012. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

santos je napisao/la: ›
Jedna od boljih AŠ je Argument u Ružinoj,a instruktor je Vlado Jurić..jedan od prvih instruktora u Osijeku(počeo od osnutka AŠ Slavonac gdje je i prvobitno radio)..jako brzo nauči i jako je smiren s obzirom na godine(55-60god)..necete pozaliti ako se za njega odlucite.


Potpisujem... Wink

_________________
no pain no gain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matilda
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2013. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle da citiram...

"Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan."

Znači, odnosi se na starijeg instruktora koji je ujedno i vlasnik, dakle, nema generalizacije.
A istina je ta da si ti možda imala malo više sreće Pamela i da možda tebe nije dirao, niti ti slao smsove itd.
Prilično sam siguran da me moja legica nije lagala, a pokazalo se i da nije bila jedina kojoj je takvo ponašanje isntruktora neugodno.
Ne kažem, vjerojatno mnogim curama godi kad ih stariji muškarac mazi i dira, ali još uvijek postoje i one s nekim moralnim načelima.



BILO JE TO POČETKOM LJETA 2012. KADA SAM PRVI PUT MALO GOOGLALA OKO AŠ U OSIJEKU . INAČE NISAM IZ OSIJEKA I NISAM IMALA NEKE POSEBNE PREPORUKE, OD MOJIH PRIJATELJICA SVATKO JE IŠAO U NEKU..
STOGA SAM JA , POTAKNUTA OVIM VAŠIM DIVNIM KOMENTARIMA ODLUČILA OTIĆI U TORNADO , JER SAM DOVOLJNO SIGURNA , OZBILJNA, HRABRA I NE VOLIM SUDITI O NEKOME I NEČEMU DOK SE NISAM SAMA UVJERILA.
I POGODITE ŠTO, DOBILA SAM INSTRUKTORA UPRAVO OVOGA KOJEG TI BLATIŠ I OMALOVAŽAVAŠ.
MOGU VAM LJUDI MOJI SAMO JEDNO REĆI .... ISPRAVAN ČOVJEK. ŠVRLJALI SMO S TEME A TEMU, ALI SVE JE STVAR KAKO SE PREMA NJEMU POSTAVI.
JA SAM UVIJEK BILA FULL OPUŠTENA I VEDRA, ALI U DRUGU RUKU I OZBILJNA, ZNAO JE ŠTO SAMNOM SMIJE A ŠTO NE .. I NIKADAAAAAAAAAAAA NIJE NIŠTA NITI POKUŠAO.
A VJERUJEM DA JE TAKAV I S DRUGIM CURAMA.
A SAD, ŠTO LIK IMA NEKI MALO DRUGAČIJI SMISAO ZA HUMOR,PA ŠTA, ŠTO ĆE TE POSLATI U PM ILI IZDERATI SE, NIJE TOLIKO VAŽNO , KOLIKO JE VAŽNO TO KOLIKO SE ON TRUDI OKO SVAKOG KANDIDATA JEDNAKO I PREDANO.
INAČE NISAM VULGARNA, ALI MISLIM DA SU TE TVOJE PRIJATELJICE NEZRELE BALAVICE, ILI JOŠ GORE, ZRELE GLUPAČE PREMA KOJIMA BI SE I JA , DA SAM MUŠKARAC TAKO PONAŠALA.
NIJE LIJEPO TAKO BLATITI ČOVJEKA AKO NISI BIO NA NJEGOVOM SATU ,) ALI PROBAJ OTIĆI, NE BRINI NEĆE TE NA*UZITI , MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.
POZDRAV Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2013. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matilda je napisao/la: ›
BILO JE TO POČETKOM LJETA 2012. KADA SAM PRVI PUT MALO GOOGLALA OKO AŠ U OSIJEKU . INAČE NISAM IZ OSIJEKA I NISAM IMALA NEKE POSEBNE PREPORUKE, OD MOJIH PRIJATELJICA SVATKO JE IŠAO U NEKU..
STOGA SAM JA , POTAKNUTA OVIM VAŠIM DIVNIM KOMENTARIMA ODLUČILA OTIĆI U TORNADO , JER SAM DOVOLJNO SIGURNA , OZBILJNA, HRABRA I NE VOLIM SUDITI O NEKOME I NEČEMU DOK SE NISAM SAMA UVJERILA.
I POGODITE ŠTO, DOBILA SAM INSTRUKTORA UPRAVO OVOGA KOJEG TI BLATIŠ I OMALOVAŽAVAŠ.
MOGU VAM LJUDI MOJI SAMO JEDNO REĆI .... ISPRAVAN ČOVJEK. ŠVRLJALI SMO S TEME A TEMU, ALI SVE JE STVAR KAKO SE PREMA NJEMU POSTAVI.
JA SAM UVIJEK BILA FULL OPUŠTENA I VEDRA, ALI U DRUGU RUKU I OZBILJNA, ZNAO JE ŠTO SAMNOM SMIJE A ŠTO NE .. I NIKADAAAAAAAAAAAA NIJE NIŠTA NITI POKUŠAO.
A VJERUJEM DA JE TAKAV I S DRUGIM CURAMA.
A SAD, ŠTO LIK IMA NEKI MALO DRUGAČIJI SMISAO ZA HUMOR,PA ŠTA, ŠTO ĆE TE POSLATI U PM ILI IZDERATI SE, NIJE TOLIKO VAŽNO , KOLIKO JE VAŽNO TO KOLIKO SE ON TRUDI OKO SVAKOG KANDIDATA JEDNAKO I PREDANO.
INAČE NISAM VULGARNA, ALI MISLIM DA SU TE TVOJE PRIJATELJICE NEZRELE BALAVICE, ILI JOŠ GORE, ZRELE GLUPAČE PREMA KOJIMA BI SE I JA , DA SAM MUŠKARAC TAKO PONAŠALA.
NIJE LIJEPO TAKO BLATITI ČOVJEKA AKO NISI BIO NA NJEGOVOM SATU ,) ALI PROBAJ OTIĆI, NE BRINI NEĆE TE NA*UZITI , MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.
POZDRAV Wink

 Slanje u PM, deranje, nazivanje nekog idiotom, tebi je normalna komunikacija? Pročitaj si zadnju rečenicu u svom odgovoru, i razmisli koliko u njoj ima istine ako se radi o tvom slučaju. Uzgred budi rečeno, pisanje isključivo velikim slovima je nepristojno. Dobro došla na forum...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2013. 18:21 
Naslov:  Re: Autoškole u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.

bolje da ti on kaže da si idiot pa da te sruše na polaganju vozačkog,nego da naleletiš na nekog nervoznog vozača, a onda ...Svadja te Fight

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matilda
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2013. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Matilda je napisao/la: ›
BILO JE TO POČETKOM LJETA 2012. KADA SAM PRVI PUT MALO GOOGLALA OKO AŠ U OSIJEKU . INAČE NISAM IZ OSIJEKA I NISAM IMALA NEKE POSEBNE PREPORUKE, OD MOJIH PRIJATELJICA SVATKO JE IŠAO U NEKU..
STOGA SAM JA , POTAKNUTA OVIM VAŠIM DIVNIM KOMENTARIMA ODLUČILA OTIĆI U TORNADO , JER SAM DOVOLJNO SIGURNA , OZBILJNA, HRABRA I NE VOLIM SUDITI O NEKOME I NEČEMU DOK SE NISAM SAMA UVJERILA.
I POGODITE ŠTO, DOBILA SAM INSTRUKTORA UPRAVO OVOGA KOJEG TI BLATIŠ I OMALOVAŽAVAŠ.
MOGU VAM LJUDI MOJI SAMO JEDNO REĆI .... ISPRAVAN ČOVJEK. ŠVRLJALI SMO S TEME A TEMU, ALI SVE JE STVAR KAKO SE PREMA NJEMU POSTAVI.
JA SAM UVIJEK BILA FULL OPUŠTENA I VEDRA, ALI U DRUGU RUKU I OZBILJNA, ZNAO JE ŠTO SAMNOM SMIJE A ŠTO NE .. I NIKADAAAAAAAAAAAA NIJE NIŠTA NITI POKUŠAO.
A VJERUJEM DA JE TAKAV I S DRUGIM CURAMA.
A SAD, ŠTO LIK IMA NEKI MALO DRUGAČIJI SMISAO ZA HUMOR,PA ŠTA, ŠTO ĆE TE POSLATI U PM ILI IZDERATI SE, NIJE TOLIKO VAŽNO , KOLIKO JE VAŽNO TO KOLIKO SE ON TRUDI OKO SVAKOG KANDIDATA JEDNAKO I PREDANO.
INAČE NISAM VULGARNA, ALI MISLIM DA SU TE TVOJE PRIJATELJICE NEZRELE BALAVICE, ILI JOŠ GORE, ZRELE GLUPAČE PREMA KOJIMA BI SE I JA , DA SAM MUŠKARAC TAKO PONAŠALA.
NIJE LIJEPO TAKO BLATITI ČOVJEKA AKO NISI BIO NA NJEGOVOM SATU ,) ALI PROBAJ OTIĆI, NE BRINI NEĆE TE NA*UZITI , MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.
POZDRAV Wink

 Slanje u PM, deranje, nazivanje nekog idiotom, tebi je normalna komunikacija? Pročitaj si zadnju rečenicu u svom odgovoru, i razmisli koliko u njoj ima istine ako se radi o tvom slučaju. Uzgred budi rečeno, pisanje isključivo velikim slovima je nepristojno. Dobro došla na forum...
[quote="milo_moje"]
MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.

Pisanje velikim slovima je prihvatljivo onda kada želimo da istaknemo ono što je važno!!!
Vjeruj mi ... nisam loša duša i rijetko kada povisujem ton ali MRZIM kada se osudjuju ljudi koji se i ne poznaju.
To je isto kao da ja tebi kažem da si GLUP, RUŽAN I NEOBRAZOVAN, a nikada nisam s tobom riječ progovorila.
Ja sam iskreno rekla kakav je on ... I VJERUJ MI DA BIH AŠ TORNADO SVIMA PREPORUČILA I TOG INSTRUKTORA jer ćete iz nje izaći kao vozači, jer će te uparkirati auto u rikverc u jednom trenu, jer se nećete bojati VOZITI , jer će te biti sigurni u svoj vožnju , a na kraju krajeva AŠ i jesu za to.
Ma da mi je instruktor divan i predivan , da mi šapće na uho i nikad ne povisi ton a ja da sam iz te AŠ izašla kao neki teški početnik kojemu 6 puta crkne auto dok ne krene JA BI REKLA DA SAM IMALA UŽASNOG I INSTRUKTORA I AŠ-
Čovječe Božiji bolje da svi šaljemo jedni druge u PM a da opreznije , bolje, pažljivije vozimo SVI ĆEMO BITI ŽIVI I ZDRAVI. Smile
žIVIO !!! ( velim slovom)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2013. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Matilda je napisao/la: ›
BILO JE TO POČETKOM LJETA 2012. KADA SAM PRVI PUT MALO GOOGLALA OKO AŠ U OSIJEKU . INAČE NISAM IZ OSIJEKA I NISAM IMALA NEKE POSEBNE PREPORUKE, OD MOJIH PRIJATELJICA SVATKO JE IŠAO U NEKU..
STOGA SAM JA , POTAKNUTA OVIM VAŠIM DIVNIM KOMENTARIMA ODLUČILA OTIĆI U TORNADO , JER SAM DOVOLJNO SIGURNA , OZBILJNA, HRABRA I NE VOLIM SUDITI O NEKOME I NEČEMU DOK SE NISAM SAMA UVJERILA.
I POGODITE ŠTO, DOBILA SAM INSTRUKTORA UPRAVO OVOGA KOJEG TI BLATIŠ I OMALOVAŽAVAŠ.
MOGU VAM LJUDI MOJI SAMO JEDNO REĆI .... ISPRAVAN ČOVJEK. ŠVRLJALI SMO S TEME A TEMU, ALI SVE JE STVAR KAKO SE PREMA NJEMU POSTAVI.
JA SAM UVIJEK BILA FULL OPUŠTENA I VEDRA, ALI U DRUGU RUKU I OZBILJNA, ZNAO JE ŠTO SAMNOM SMIJE A ŠTO NE .. I NIKADAAAAAAAAAAAA NIJE NIŠTA NITI POKUŠAO.
A VJERUJEM DA JE TAKAV I S DRUGIM CURAMA.
A SAD, ŠTO LIK IMA NEKI MALO DRUGAČIJI SMISAO ZA HUMOR,PA ŠTA, ŠTO ĆE TE POSLATI U PM ILI IZDERATI SE, NIJE TOLIKO VAŽNO , KOLIKO JE VAŽNO TO KOLIKO SE ON TRUDI OKO SVAKOG KANDIDATA JEDNAKO I PREDANO.
INAČE NISAM VULGARNA, ALI MISLIM DA SU TE TVOJE PRIJATELJICE NEZRELE BALAVICE, ILI JOŠ GORE, ZRELE GLUPAČE PREMA KOJIMA BI SE I JA , DA SAM MUŠKARAC TAKO PONAŠALA.
NIJE LIJEPO TAKO BLATITI ČOVJEKA AKO NISI BIO NA NJEGOVOM SATU ,) ALI PROBAJ OTIĆI, NE BRINI NEĆE TE NA*UZITI , MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.
POZDRAV Wink

 Slanje u PM, deranje, nazivanje nekog idiotom, tebi je normalna komunikacija? Pročitaj si zadnju rečenicu u svom odgovoru, i razmisli koliko u njoj ima istine ako se radi o tvom slučaju. Uzgred budi rečeno, pisanje isključivo velikim slovima je nepristojno. Dobro došla na forum...
milo_moje je napisao/la: ›
MOŽDA ĆE TI SAMO REĆI TIJEKOM VOŽNJE DA SI IDIOT, A KO ZNA DAL' BI U TIM RIJEČIMA BILO ISTINE.

Pisanje velikim slovima je prihvatljivo onda kada želimo da istaknemo ono što je važno!!!
Vjeruj mi ... nisam loša duša i rijetko kada povisujem ton ali MRZIM kada se osudjuju ljudi koji se i ne poznaju.
To je isto kao da ja tebi kažem da si GLUP, RUŽAN I NEOBRAZOVAN, a nikada nisam s tobom riječ progovorila.
Ja sam iskreno rekla kakav je on ... I VJERUJ MI DA BIH AŠ TORNADO SVIMA PREPORUČILA I TOG INSTRUKTORA jer ćete iz nje izaći kao vozači, jer će te uparkirati auto u rikverc u jednom trenu, jer se nećete bojati VOZITI , jer će te biti sigurni u svoj vožnju , a na kraju krajeva AŠ i jesu za to.
Ma da mi je instruktor divan i predivan , da mi šapće na uho i nikad ne povisi ton a ja da sam iz te AŠ izašla kao neki teški početnik kojemu 6 puta crkne auto dok ne krene JA BI REKLA DA SAM IMALA UŽASNOG I INSTRUKTORA I AŠ-
Čovječe Božiji bolje da svi šaljemo jedni druge u PM a da opreznije , bolje, pažljivije vozimo SVI ĆEMO BITI ŽIVI I ZDRAVI. Smile
žIVIO !!! ( velim slovom)

 Kad položiš vozački, prvo ideš na liječenje na psihijatriju jer imaš tikove i PTSP od dernjanja, vrijeđanja i omalovažavanja.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2013. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi,nemoj da se sekiraš.meni je jako drago što si položila vozački,da ima jedna osoba više u gradu koja zna voziti.Osobno ne poznam dotičnog instruktora,al znam da ima svakakvih kandidata,od onih koji dolaze s visokom štiklom preko onih kojima po 10 put objašnjavaš da moraju stisnuti kuplung kod izmjene brzine.
A za ova velika slova u mom prošlom postu,nemoj da se ljutiš,jer sam samo c/p sa tvog posta i boldao,a naglasak sam htio staviti na riječ IDIOT,jer će to biti najčešći pridjev koji ćeš čuti dok si za volanom osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Matilda
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2013. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink
Samo nemojte suditi nekoga kog' ne poznajete i to je to ....
Ima nas svakakvih..
Meni je bilo samo neizmjerno tužno kad vidim kako se ovaj čovjek blati po ovim forumima, a na njega se ništa od ovoga ne odnosi.
Eto samo to sam htjela reći Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Teta_Os
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nora je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se mene pita, u Cilj nemojte...ženska populacija je tamo manje cijenjena...



Ma nije istina, polažem u Cilju, imam još par sati vožnje do kraja, i cijene svakoga isto...kao da je igdje bitno jesi muško ili žensko...tebi je bitno da položiš, njima je bitno da te nauče i da platiš i čao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Teta_Os
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2013. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zvonimirka je napisao/la: ›
moja preporuka je autoškola Cilj...i traži za instruktora Đuru Ubrekića...izvrstan instruktor, odlično radi...

Ja sam položio za nešto malo više od mjesec dana, bez ikakvih problema


Slažem se u potpunosti, trenutno je meni instruktor i predobar je i sve super objašnjava, a i bome ima živaca Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2013. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teta_Os je napisao/la: ›
... imam još par sati vožnje do kraja...

ja sam mislio da si već položila

Teta_Os je napisao/la: ›
... a i bome ima živaca Smile)...

nažalost, vozači u osijeku imaju puno manje živaca i strpljenja, što ćeš osjetiti na vlastitoj koži čim budeš samostalno vozila po osijeku. kad si u vozilu auto-škole možda se i strpe, ali kad vide da si nesigurna u prometu, sirena će ti biti najmanji problem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2013. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Položila vozački ispit nedavno, i nisam uopće zadovoljna.

Instruktor čudan i ne zna baš dobro objašnjavati što je zamislio. Pun komentara koji aludiraju na seks i slično, a vjerujte mi, nije bilo povoda. Valjda je to neki ispušni ventil jadnih srredovječnih čovječuljaka, kad ne mogu ništa drugo.
Ali dobro, bilo pa prošlo, vozačka je tu.

P.S pisanje cijelog posta velikim slovima? Neeeee. Nisam se nešto previše žalila na instruktora, ali da mi je rekao da sam idiot - ne bi se dobro proveo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: