Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [23.-29.4.2015.] [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2015. 19:09 
Naslov:  Kino Urania [23.-29.4.2015.] [program]
Od 23.04.2015. 16:00 do 29.04.2015. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas, a što je u ponudi pogledajte u tekstu niže...

Cijena ulaznica za redovite repertoarne iznose 25 kn, dok uz predočenje studentske ili umirovljeničke iskaznice karte možete kupiti po cijeni od 20 kn. Ulaznica za grupe od 10 i više osoba iznose 18 kn po osobi. Za obiteljski dan srijeda i dječje vikend matineje ulaznice iznose 20 kn za sve gledatelje. Na ulaznice nema nikakvih dodataka neovisno o trajanju filma, načinu kupnje ili rezervacije ulaznice i sl.

Ulaznice možete rezervirati klikom info[at]kinematografi-osijek[dot]hr

Skriveno: 
Dragi naši, polako se bližimo kraju travnja, a tjedan nam je ispunjen različitim događanjima koje smo pripremili za Vas. Ukoliko već niste, prijavite se na sudjelovanje na simpoziju „Kreativna riznica“ koji organizira Ekonomski fakultet u Osijeku 22.4.-25.4.2015. i saznajte više o kreativnim i kulturnim industrijama. U kinu Urania organizirane su 2 projekcije filmova po izboru sudionika programa: 23.4. u 20h „Citizenfour“ i 25.4. u 20h „Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš?“.

U suradnji s Udrugom veterana 3. gardijske brigade „Kune“ 27. travnja u 19 h održat će se projekcija dokumentarnog filma In odium fidei - Iz mržnje prema vjeri. Film progovara o ubojstvima 66 hercegovačkih franjevaca za vrijeme i nakon Drugog svjetskog rata koji su bili žrtve komunističko-partizanskih zločina.

Za sve ljubitelje kazališta pripremili smo 28. travnja u 20 h premijeru odlične predstave „Kraljica“ u izvedbi članova Teatra 054 Kristine Fančović, Nikoline Baškarad i Sanje Sejdinović u kinu Europa. Repriza premijere je 29. travnja u 20 h. Ulaznice po cijeni od 30 kn mogu se kupiti na dan predstave dva sata prije početka na blagajni kina.

Vijeće plesača grada Osijeka i ove godine tradicionalno organizira međunarodni Dan plesa 29. travnja. Od 17 do 19 h na Trgu slobode prezentirat će se osječki plesni klubovi, a sudjelujemo i mi uz pokoje plesno iznenađenje iz Plesnog studija Shine u 19:00 h i premijeru prigodnog filma „Ples s Marijom“ u 19.30 h u kinu Urania. Cijena ulaznice za film bit će simboličnih 15 kn.

Od ostalih filmova stiže nam morska avantura omiljenog junaka Spužve Boba, dokumentarac CitizenFour i crnogorska komedija Gorčilo.

Spužva Bob Skockani jedan je od najomiljenijih junaka djece širom svijeta koji prate njegove zgode u istoimenoj animiranoj seriji. Popularni likovi poput njegovog prijatelja Patrika i šefa Kalamarka pojavljuju se i u animiranom filmu „Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom“ (The Sponge Bob Movie: Out of Water). Ovo je prvi put da su Spužva Bob i društvo na suhom, a više detalja nećemo otkrivati.

Crnogorsku komediju „Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš?“ u srpskim kinima pogledalo je preko 200 000 ljudi, a u središtu radnje je priča oko izgradnje magistrale koja donosi bolju budućnost malenom crnogorskom selu. Nasmijte se uz tvrdoglavoga Gorčila i uvjerite zašto je ova komedija hit!

Dokumentarni film „Citizenfour“ ovogodišnji je dobitnik Oscara za istoimenu kategoriju. U središtu radnje je aktualna priča o Edwardu Snowdenu, najpoznatijem američkom zviždaču i bivšem djelatniku CIA-e. S ovim filmom jedno je sigurno – promijenit će se Vaša percepcija o sigurnosti bilo da se radi o telefonu, Facebook profilu, emailu ili kreditnoj kartici.

Ovaj tjedan nastavljamo druženje uz Liama Neesona u „Noćnoj potjeri“, pravoj akcijskoj poslastici za obožavatelje trilogije Taken.

Ako Vam uz dobar film nedostaje i ukusan obrok, predlažemo Early Birds kupon, s kojim za 45 kn uz film imate i kvalitetan ručak iz Cinema menija u restoranu Lumiere. Za prave filmoljupce predlažemo voucher od 180 kn s kojim mogu pogledati 10 filmova po izboru.

Uživajte u proljetnim danima uz brojna događanja u kinu Urania!


Četvrtak, 23. travnja 2015.
16:25 Early Birds: Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
18:00 Film po izboru gledatelja: Pepeljuga – Cinderella (112 min)
20:00 Kino Urania: Kreativna riznica: projekcija filma po izboru gledatelja: Citizenfour - Citizenfour (114 min) PREMIJERA

Petak, 24. travnja 2015.
17:00 Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
18:45 Noćna potjera - Run All Night (114 min) PREMIJERA
20:45 Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA

Subota, 25. travnja 2015.
11:00 Dječja matineja: Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
16:00 Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
17:45 Citizenfour - Citizenfour (114 min) PREMIJERA
20:00 Kino Urania: Kreativna riznica: projekcija filma po izboru gledatelja: Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA
21:45 Noćna potjera - Run All Night (114 min)

Nedjelja, 26. travnja 2015.
11:00 Dječja matineja: Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
17:00 Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
18:45 Noćna potjera - Run All Night (114 min)
20:45 Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA

Ponedjeljak, 27. travnja 2015.
17:00 Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
19:00 Kino Urania: Udruga veterana 3. gardijske brigade „Kune“: projekcija filma:
In odium fidei – Iz mržnje prema vjeri
21:00 Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA

Utorak, 28. travnja 2015.
17:00 Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
18:45 Citizenfour - Citizenfour (114 min) PREMIJERA
20:00 Kino Europa: premijera predstave “Kraljica”
20:45 Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA

Srijeda, 29. travnja 2015.
15:45 Early Birds: Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom (92 min) PREMIJERA
17:30 Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš (99 min) PREMIJERA
19:30 Kino Urania: Dan plesa: plesna izvedba i premijera filma: Ples s Marijom - Dancing with Maria (75 min) PREMIJERA
20:00 Kino Europa: repriza predstave “Kraljica”
21:00 Noćna potjera - Run All Night (114 min)





[FOTO] Otvorilo se kino Urania

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: