Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veterinarska stanica Fury

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.07.2011. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko košta cijepljenje psa protiv bjenoće kod furyja

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine23
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 18:39 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče brige o kunićima , dr.Škulac je tu zakon... Moja Glodica je imala tumor maternice i ako zanemarimo što si je pregrizla par puta končiće Smile) sve je prošlo super... Škulac je davež jedino što se tiče pričanja,ali čovjek zna svoj posao.. Jedini je kirurg za male životinjice u Osijeku tako da tko god mu povjeri svoje malo čudo neće pogriješiti Smile Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
samoja
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2013. 23:33 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav.
Slučajno sam naletjela na ovu temu i zapitala se jesu li Osječani stvarno specifični da tako lako pljuju po svome? Da li ste naišli da tako Zagrebčani pljuju po svojima,ili blitvari? Svi su polagali ispite kod istih profesora.
Iz par postova gospodina sveznajućeg Monstruma bih rekla da su svi bedevije,cigani,lopovi,outsajderi..ne znam što sve ne..
Logično mi je da nam nisu svi jednako simpatični,ali na osnovu rekla kazala ili ja mislim donositi takve osude????
halooo...
Kažeš da su vani ambulante vrhunski opremljene i da rade danonoćno i da to masno naplate? Istina,svi smo to gledali na tv-u ili bili svjedoci kazivanja gastarbajtera koji su koristili njihove usluge.
Kada "naši"naplate onda bi trebali biti humani?
Ne branim nikoga ali me smeta i vrijeđa takvo nabacivanje glupostima.A još mi je veća misterija da će netko presudiiti svojoj životinji na osnovu takvih naklapanja nekog "frajera" s foruma??
Vratimo se na temu...
Svi bi trebali biti dežurni po zakonu.
Neki se javljaju na telefon,neki ne. Slučajno znam da je Janković dežuran 0-24 i Vetam, za ostale ne znam pa se neću nabacivati lažnim tvrdnjama i uvredama jer mi netko nije simpatičan.
G. Škulac nema ni uzv ni ekg ni labaratorij.
Svu gore navedenu dijagnostiku plus rtg ima Janković.
Vetam je također nabavio uzv. Rentgen nemaju(barem nisu imali).
Stanica je nabavila uzv,ali koliko sam upoznata još nije u upotrebi.


I s obzirom da ako ocjenjuješ struku koja nije tvoja struka NISI stručan davati ocjenu Monstrumu,onda napiši JA MISLIM,jer da je netko šarlatan ili kreten je samo tvoje mišljenje a ne činjenično stanje i ne kazuje ništa o osobi koju si opisao nego o tvojoj kulturi.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2013. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samoja je napisao/la: ›
Pozdrav.
Slučajno sam naletjela na ovu temu i zapitala se jesu li Osječani stvarno specifični da tako lako pljuju po svome? Da li ste naišli da tako Zagrebčani pljuju po svojima,ili blitvari? Svi su polagali ispite kod istih profesora.
Iz par postova gospodina sveznajućeg Monstruma bih rekla da su svi bedevije,cigani,lopovi,outsajderi..ne znam što sve ne..
Logično mi je da nam nisu svi jednako simpatični,ali na osnovu rekla kazala ili ja mislim donositi takve osude????
halooo...
Kažeš da su vani ambulante vrhunski opremljene i da rade danonoćno i da to masno naplate? Istina,svi smo to gledali na tv-u ili bili svjedoci kazivanja gastarbajtera koji su koristili njihove usluge.
Kada "naši"naplate onda bi trebali biti humani?
Ne branim nikoga ali me smeta i vrijeđa takvo nabacivanje glupostima.A još mi je veća misterija da će netko presudiiti svojoj životinji na osnovu takvih naklapanja nekog "frajera" s foruma??
Vratimo se na temu...
Svi bi trebali biti dežurni po zakonu.
Neki se javljaju na telefon,neki ne. Slučajno znam da je Janković dežuran 0-24 i Vetam, za ostale ne znam pa se neću nabacivati lažnim tvrdnjama i uvredama jer mi netko nije simpatičan.
G. Škulac nema ni uzv ni ekg ni labaratorij.
Svu gore navedenu dijagnostiku plus rtg ima Janković.
Vetam je također nabavio uzv. Rentgen nemaju(barem nisu imali).
Stanica je nabavila uzv,ali koliko sam upoznata još nije u upotrebi.


I s obzirom da ako ocjenjuješ struku koja nije tvoja struka NISI stručan davati ocjenu Monstrumu,onda napiši JA MISLIM,jer da je netko šarlatan ili kreten je samo tvoje mišljenje a ne činjenično stanje i ne kazuje ništa o osobi koju si opisao nego o tvojoj kulturi.

Lijep pozdrav.

JA MISLIM da bi se iza interpunkcijskih znakova trebao stavljati razmak (dugačka tipka na dnu tipkovnice)...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2013. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljiva je ta pojava kako svi slucajno nalete na ovaj forum baš u trenutku kad treba nekoga braniti Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studentica sjenjak
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2013. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@samoja
Ja sam se zapitala kako to da si se ti zapitala što li je osječanima da samo pljuju po svojima, a ti si se ovdje našla upravo kako bi ispljuvala monstruma i sve druge s čijim se osobnim dojmovima ne slažeš. Pa dobrodošla u klub "nas" pljuvača Very Happy. Osim toga želim te podsjetit ili informirat da je forum prostor gdje obični ljudi tj bilo tko može iznijet upravo SVOJE mišljenje, a ne nužno ultimativnu istinu. Ne shvaćam šta te toliko uvrijedilo, mora da ti je netko od spomenutih veterinara tata XD ....
Ove informacije mogu nečijoj životinji spasit život i meni je baš drago da sam naletila na temu i saznala kakvi su dojmovi drugih te da ova tužna priča uginulog psića Sad ipak ima neku pozitivnu posljedicu, a to je da drugi izbjegnu takvo užasno iskustvo! Ako želiš bit bolja od drugih ovdje XD napiši pozitivan post, a ne nastavljat u istom tonu, jer si btw odvela raspravu u drugi smjer, a najmanje napisala o veterinarima...
Što se tiče teme Very Happy ... čula sam loše stvari o fury-u kao npr. da ne zna radit posao i da su mu zbog toga oduzete neke dozvole za rad pa takve poslove sada za njega radi Škulac, navodno... Najviše iskustva imam sa Škulcem koji je LIK svoje sorte, treba se posebno pripremit sa odlazak kod njega Very Happy ali i odličan veterinar i iako mi bude tlaka ić tamo, na kraju se super nasmijem i još pol sata poslije prisjećam svih provala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
raky
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2013. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, opet ja ne mogu vjerovati u sve price o Furiju koje ste napisali, jer iz licnog iskustva o njemu mogu samo najbolje...a pse mi njeguje jos od prije rata,dakle nekih 25 godina.
a kako sam na selu, gdije imamo poprilicno domacih zivotinja, recimo imam jako losa iskustva sa nekim veterinarima stanica koje ovidije mnogi hvale (ako mi neko iz vetama kroci nogom u dvoriste, iz njega nece izaci).
ali sve je to samo osobno iskustvo.

u ostalom, nije svaki vet. podjednako dobar sa svim vrstama zivotinja.
di duse, bilo bi u redu od njih da kazu kad misle da nijsu dovoljno kompetnentni...ali ko bi to napravio!?
a nije rijetko i da rade sva kako treba,pa opet kerne po zlu...
sve u svemu, veterinari bas kao i doktori, su samo ljudi...svi grese

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Domino EFEKT
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 5:00 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozz, kod gospodina Fury Zdenka idem 20 godina, svi zahvati koje je učinio na mojim psima su izuzetno obavljeni, za novac me čekao mnogo puta jer ne radim, kada sam mislila da mi je pas imao trakavicu jer mi je tako rekao tzv. "veterinar" (nekad je iskustvo važnije od titule), obratila sam se Zdenku i on me uputio u Drapšinovu te je obavljena analiza stolice koja je ukazivala na jajašca od glista, tada mi je prvi pas još bio štene..Sada imam psa starog petnaest godina i prije godinu dana gospodin Fury, koji jest veterinarski tehničar no radi zajedno sa gospođom Margom koja jest veterinar kako je i opisano u poslu veterinarskog tehničara, je zajedno sa gosp. Margom operirao 2 tumora mome psu i pas mi je odlično da ne može bolje biti, operacija je izuzetno obavljena jer se radilo o dijelu repa gdje ima mnogo krvnih žila..Dakle, 20 godina idem kod ovoga čovjeka, nemam problema i ističem da radi zajedno sa gospođom koja je veterinar, dakle on ne radi sam..Drugo, ni doktorica (opće prakse) mi nekad ne da uputnice nego moram pitati, a i manje zna od njega..Treće, pošto veterinarski tehničar (piše na Googl-u pa čitajte) može i smije obavljati jednostavnije preglede te pomaže veterinaru čak i u kirurškim zahvatima, može konstatirati dermatitis jer kad se pitate, dlaka opada iz tisuću razloga i ako ako Vam se nije svidjela dijagnoza mogli ste zamoliti uputnicu, pa to nije problem ako se već ne slažete..no što ste onda uopće radili kod veterinarskog tehničara?? A sad naglašavate da je veterinarski tehničar(opet ponavljam koji radi sa veterinarom)..Ako itko uzima novac, moj prijatelj je išao kod xy veterinara u Osijeku i platio upalu jedne sise 700 kn..pa se pitam tko uzima onda novac..lol..a i da napomenem ne manje važno da je suprug pronašao papagaja jedne zime, a kći ima astmu i nazvala sam u noći g. Furyja i on mi je rekao što da činim sa papagajem dok on ne dođe i sutradan je navratio autom po papagaja i odnio ga kod sebe gdje živi (nije mi uzeo za gorivo, baš čudo) što znači da mu je stalo do životinja..prvoga psa kojeg sam dovela sa velikom otvorenom i vrlo dubokom ranom, tretirao je odmah unatoč tome što sam rekla da nemam novaca, on je rekao "dobro, samo se maknite da prvo vidim što je sa psom". Mi smo kao obitelj potpuno zadovoljni. Žao mi je za Vašega psa..Meni je tatu ubio snajper pa ne mogu nabaviti novog..trebalo bi Vas to utješiti..ostali veterinari su nam još gori..Uostalom, čovjek sam izabire veterinara..Pozdrav..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Domino EFEKT
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 5:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je (između 10 ostalih, na žalost) crkao pas kod Škulca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
potocnica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2013. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prosle godine sam odvela psa na ciscenje zubnog kamenca kod vrlo hvaljenog i po svim preporukama iznimno strucnog i kvalitetnog osjeckog veterinara. cijelo iskustvo je meni osobno bilo iznimno stresno, a pas je vise od 12 sati bio potpuno omamljen od anestezije koju je dobio. dakle, iskustvo samog "ciscenja kamenca" je trajalo preko dva sata, pas je dobio prvo blazi sedativ, a potom i anesteziju. svi vjerojatno znate kako to izgleda pa necu opisivati njegovo bezivotno tijelo koje sam morala sama drzati dok mu je veterinar cistio zube i jedan zub vadio, a tehnnicarka je stajala po strani.. psa je u jednom trenutku selio iz jedne u drugu prostoriju drzeci ga za siju (sto je vjerojatno sasvim ok i zdravo za kraljesnicu, ali je prizor uistinu bio nepotreban..) i veselo mi s osmjehom objasnjavao da ga to ne boli. sto mu vjerujem, ali boljelo je gledati ga takvog. mozda sam samo placipi*ka.

ove godine nisam ni sebi ni njemu htjela priustiti isto iskustvo i odvela sam psa na ciscenje kamenca kod Furyja, a jos mu se i nekoliko zuba klimalo, pa sam ocekivala vadenje. blagi sedativ dan u 10h. u 10.10 pas blago omamljen, odnesen na stol, nogice imobilizirane, podlozak stavljen pod glavu. u ordinaciji ostaju tehnicar, veterinarka i Fury. ja izlazim. u 10.25 pozvana unutra da je - gotov. izvadjeno nekoliko zubica, ostali savrseno ocisceni. u 11h pas seta po stanu i skace po kaucu. u 12 trazi hranu i sve je ok..

dakle, ova dva iskustva neusporediva.

toplo preporucam Furyja koji vec godinama brine o mojim psima, a sebi obecajem da vise necu slusati razvikane preporuke za prenapuhane "neobicne ali odlicne" doktore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Albert
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2014. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala forumu I dr. Škulcu.
Bez foruma ne bih došao do njega obzirom da nisam iz Osijeka I ne poznam veterinare . Vratio mi je psa sa druge strane. Očistio je melanom na limfnom čvoru sa metastazama na rebrima I veni.
Ako će ovo pomoći nekome I samom doktoru biti će mi drago.
Neću grditi I spominjati svoje prijašnje veterinare zbog zavlačenja i krivog pristupa cijelih 6 mjeseci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MekaMau
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2015. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za pomoć drugima, također bih pohvalila dr.Škulca, spasio mi je macu po 3. puta iz sigurne smrti. Unazad 3 godine obavio dvije iznimno teške operacije ( prsnuće očne jabučice i tumor s usne šupljine koji je metastazirao). U više navrata smo ga znali zvati u pola noći, uvijek je reagirao,a jednom prilikom u 2 ujutro sjeo u auto i primio nas u ambulantu. To mi je sasvim dovoljno da pokaže njegovu ljudskost. Prije svega, dr.Škulac je izuzetno draga osoba i takav vrckav zna smiriti vlasnike koji obično budu izvan sebe u bolesti ljubimca.
Slažem se da je specifične osobnosti ali mi je njegov nastup znatno manje bitan naspram stručnosti koju je pokazao u liječenju moje životinjice u više situacija. Istina je da me nekad izbaci iz takta, no još u kraćem vremenskom roku me to pusti i smijem se kasnije njegovom performansu.
S drugim veterinarima nisam imala prilike surađivati stoga nemam nikakvih mišljenja o njima izuzev dr. Jankovića koji mi je krivim liječenjem ubio mačku,a masno naplatio cijeli proces. Nemam niti jednu lijepu riječ za tog veterinara, izuzetno nestručna osoba,halapljiva za novce. Savjetovala bih svima da zaobilaze tog veterinara u širokom luku. Ne mogu mu preko toga preći godinama.
Svoj trag ostavljam isključivo da pomogne nekome jer smatram da su informacije o osječkim veterinarima dosta šture, pa je svaka nova dobrodošla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vz1
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2016. 18:35 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle,svi su oni (vetarinari) relativno dobri ako je neki manji problem,ali ako je ozbiljna bolest u pitanju e onda stane znanje.Onda je tu dr Škulac! Mom psu su radili rtg šapice jer ju nije spuštala par dana uopće,štedila ju je, u Vetamu i rekli da je to starački artritis i kao nema pomoći. Nakon 4 mjesesca dolazim opet jer pas trpi užasne bolove, ne moze hodat, kao da umire....Liječe ju tako da nabadaju ,kojekavim injekcijama koje uopće nemaju efekta. Vade krv-jedan kaze bubrezi,drugi dan drugi kaze nisu bubrezi.A ja vec kupila hranu za bubrege....Bacaj hranu.Oni su jako ljubazni, pokazuju da brinu,sve to stoji,ali nisu znali pomoći,a to je bit! Odem nakon 10 dana bezuspješnog liječenja kod Furija, on napravi uzv abdomene kaze sve u redu,vrlo ljubazan,sve stoji, pokazuje da se trudi,ali ne poveze da je problem u šapici. Da joj Rymadil i to rješi problem trenutno...Znači rješio joj je bolove što mi je bilo bitno,ali nije skužio što je njoj.ALi tu tek počinje agonija. Pas dobrog općeg stanja, osim šapice koja počinje oticati, kao kvrga nekakva. Čujem slučajno za dr Škulca, odem tamo po treće mišljenje, napravi rtg i čovjek u šoku,a ja još više. Osteosarkom,rak kosti, strašna dijagnoza! I šapica se mora amputirati čitava jer se širi prema gore...Čudi se da nisu prepoznali tumor, a čudim se i ja. Ljuta sam jer da su na vrijeme prepoznali mogla se spasiti šapica,a sad brinem hoće li preživjeti operaciju koja je za par dana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: