Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veterinarska stanica Fury

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2011. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja macka je kod Furya primila dvije inekcije, ali ovo sto sam sad ovdje procitala me uplasilo jer bi ju trebala voditi na sterilizaciju sad na proljece i ne zelim da se nesto lose dogodi jer bi mi se srce iscupalo doslovno. Znaci preporucujete Vetam?

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače sam po sss veterinarski tehničar a diplomiro na poljoprivrednom faksu zootehniku tako da ih maltene sve znam

fury - za neke bog, za druge vrag u ljudskom izdanju, zadnji put kad sam bio tamo, bezosjećajnost i ophođenjes mojom životinjom me tolko izbacilo iz takta da sam ih skoro pobio sve tamo i njih i praktikante i sve redom al srećom sam se skuliro i izašo van ... tamo nikad više

vetosan - 3 godine išo na praksu još kad su skupa bili janković i škulac, sad je samo škulac ... lik je stvarno stručnjak ... što se tiče znanja mislim da mu nema ravnog al brate čovjek je udav ... tehnički svaki pregled ili bilo šta drugo može biti riješeno u pola sata sat al zbog njegovog lajanja to se oduži ko zna kolko ... al što se struke tiče, čista petica ... na svoje oči sam viđao da je tuđe ljubimce doslovno čupo iz mrtvih ... ima dobru dijagnostiku, rendgen, ekg i moguće su analize koječega (naravno ne radi ih on nego se naprave negdje drugdje)

janković - cigan i lopov koji ne zna kurca ... izbjegavati u širokom luku ... i dok su bili skupa škulac je bio taj koji je rezo i donosio odluke, ovaj je bio sidekick ... neb kod njega pa da je zadnji ... i da ... mačku mi je izvadio samo jedan testis kad sam ga nosio na kastraciju ... toliko o tome

vet stanica osijek - ok ljudi za jednostavne zahvate, sve kompliciraniije mislim da je bolje prepustiti nekom drugom ... al ok su za zahvate do kastracije/sterilizacije i takvih akcija a izvlačenje iz mrtvih nek rade drugi

vetam - za njega sam samo čuo da je najbolji što se tiče pasa, da je stručan, da ima prihvatljive cijene i da izlazi u susret svaki put i što se tiče plaćanja ... iskreno s njim se nisam nikad sreto

doolitle - s njim se isto nikako nisam sreto a čuo samo najbolje ... ako netko zna više pa eto vjerujte njima Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2011. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super pregled naših veterinarčeka

sad mi nekako sinulo, pa zar nema ženskih veterinara u gradu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › super pregled naših veterinarčeka

sad mi nekako sinulo, pa zar nema ženskih veterinara u gradu?


u vet stanici radi veterinarka, furijeva žena je veterinarka, kod škulca je tehničarka bila veterinarka ... e sad za dalje ne znam stvarno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2011. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › inače sam po sss veterinarski tehničar a diplomiro na poljoprivrednom faksu zootehniku tako da ih maltene sve znam

fury - za neke bog, za druge vrag u ljudskom izdanju, zadnji put kad sam bio tamo, bezosjećajnost i ophođenjes mojom životinjom me tolko izbacilo iz takta da sam ih skoro pobio sve tamo i njih i praktikante i sve redom al srećom sam se skuliro i izašo van ... tamo nikad više

vetosan - 3 godine išo na praksu još kad su skupa bili janković i škulac, sad je samo škulac ... lik je stvarno stručnjak ... što se tiče znanja mislim da mu nema ravnog al brate čovjek je udav ... tehnički svaki pregled ili bilo šta drugo može biti riješeno u pola sata sat al zbog njegovog lajanja to se oduži ko zna kolko ... al što se struke tiče, čista petica ... na svoje oči sam viđao da je tuđe ljubimce doslovno čupo iz mrtvih ... ima dobru dijagnostiku, rendgen, ekg i moguće su analize koječega (naravno ne radi ih on nego se naprave negdje drugdje)

janković - cigan i lopov koji ne zna kurca ... izbjegavati u širokom luku ... i dok su bili skupa škulac je bio taj koji je rezo i donosio odluke, ovaj je bio sidekick ... neb kod njega pa da je zadnji ... i da ... mačku mi je izvadio samo jedan testis kad sam ga nosio na kastraciju ... toliko o tome

vet stanica osijek - ok ljudi za jednostavne zahvate, sve kompliciraniije mislim da je bolje prepustiti nekom drugom ... al ok su za zahvate do kastracije/sterilizacije i takvih akcija a izvlačenje iz mrtvih nek rade drugi

vetam - za njega sam samo čuo da je najbolji što se tiče pasa, da je stručan, da ima prihvatljive cijene i da izlazi u susret svaki put i što se tiče plaćanja ... iskreno s njim se nisam nikad sreto

doolitle - s njim se isto nikako nisam sreto a čuo samo najbolje ... ako netko zna više pa eto vjerujte njima Smile


odlicna analiza ... otprilike sam iz 'kuloara' i ja stekao takav dojam o svima.

samo bi dodao nesto u vezi skulca. On prica i prica, uvijek jedne te iste price, ali ako ga se 17 puta podsjeti da je krenio dati injekciju ... on ju na kraju i da. U pocetku je i mene to malo zivciralo, ali sada znam sta me ceka i malo se i zabavim snjim.

Skulca sam zvao jednu nedjelju predvecer jer mi je kraj zgrade krepavala neka macka i nisam to mogao gledati. Mucila se. On se javio na mobitel (sto ostali ne rade), dosao za pola sata iz baranje, pregledao macku, eutanazirao ju i nije htio uzeti ni lipe jer sam mu musterija, jer macka nije moja, i jer mu je isto bilo zao macke sto se muci.

Meni je to dovoljan razlog da mu opet odem.

U Vetam sam vodio tudje zivotnje. Lijepo uredjeno, fer cijene, uvijek daju racun ... ali svaki puta sam susreo nekog drugog veterinara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › super pregled naših veterinarčeka

sad mi nekako sinulo, pa zar nema ženskih veterinara u gradu?

Kod Dr.Dollitllea radi doktorica veterinarske medicine, Ingrid. Eto da potvrdim da je Dr. Goran (Dollitlle) meni izašao na intervenciju u nedjelju u 9 sati(da ga dođe uspavati), a u prethodnu večer u 20:00h mi je primio psa i dao mu infuziju. Ipak ima lječnika koji rade i izvan radnog vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morzan je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › super pregled naših veterinarčeka

sad mi nekako sinulo, pa zar nema ženskih veterinara u gradu?

Kod Dr.Dollitllea radi doktorica veterinarske medicine, Ingrid. Eto da potvrdim da je Dr. Goran (Dollitlle) meni izašao na intervenciju u nedjelju u 9 sati(da ga dođe uspavati), a u prethodnu večer u 20:00h mi je primio psa i dao mu infuziju. Ipak ima lječnika koji rade i izvan radnog vremena.


realno to se i očekuje od svih njih ... ako pogledaš malo u europu i dalje, njihove vet ambulante su bolje opremljene od bolnica, takve uređaje za dijagnostiku nemaju kod nas u kbc-u ... mogućnost ostavljanja ljubimca po tjedan dva na promatranju ... intenzivne njege ... naravno sve se plaća ... jebiga ovi naši bar mogu izać ako je hića i tu stvarno cijenim i škulca i dulitla i onog lika iz vetama ... to je zapravo najmanje što mogu napravit jer ionako to sve naplate i to masno

i još jedno pljuvanje, ovaj puta po vet stanici, odn uposleniku vet stanice ... od uposlenika ona godpođa u srednjim godinama, malo jača, plava je stvarno super i zna posao, ona druga što je isto tamo radila je bila odlična, čak i bolja ali gospodin veterinar domac ako se ne varam iz vet stanice osijek je šupčina ... kratko i jasno ... na par puta za intervenciju (intervencija tipa ja bi DOŠO sad za 5 minuta mačka mi rikava i treba pomoć) iako je bilo riječi o najavi cca 20 minuta do kraja radnog vremena dobio sam odgovore tipa jel to ne može čekat, jel niste mogli prije doći jel ovo jel ono ... MRŠ ŠUPČINO ... i na dogovore tipa ... ja bi uzv životinje odgovor je bio ... može ali samo ako dođete do 3 sata ... ali ja radim do 3 ... TO NIJE MOJA BRIGA !!! jel ne može niko doć ? ... NE MOŽE PEDERČINO USRANA NE BI TE TO ONDA NI PITO ... u međuvremenu je mačka uspavana ... eto toliko o vrlom direktoru vet stanice osijek gdina dr vet med branimira domca ... a kolko sam čuo nisam jedini koji je imao slična iskustva s vrlim gospodinom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2011. 22:47 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
U Vetam sam vodio tudje zivotnje. Lijepo uredjeno, fer cijene, uvijek daju racun ... ali svaki puta sam susreo nekog drugog veterinara.


pa s obzirom da drže cijelu baranju, nemetin,sarvaš, bijelo brdo, višnj,josip, retfalu, brijest,klisu itd, moraju imat više veterinara i tehničara koji bi to sve pokrili..

@monstrume...domac i janković su malo žešće bedevije od ljudi, ali ajd, njihov problem..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2011. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa eto mislim da bih trebala drugi put u vetam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2011. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › super pregled naših veterinarčeka

sad mi nekako sinulo, pa zar nema ženskih veterinara u gradu?


imaš Natašu u vetamu.

super žena, prezadovoljan sam njenom brigom oko moje geuške.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2011. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam čula pohvale za Vetam, no za Dollitlea da je bezobrazan a i bezobrazno skup...!?
Zna li itko tko od veterinara ima iskustva i zna s kunićima?

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2011. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › I ja sam čula pohvale za Vetam, no za Dollitlea da je bezobrazan a i bezobrazno skup...!?
Zna li itko tko od veterinara ima iskustva i zna s kunićima?

bezobrazan? Shocked nee, ni slučajno, a ni cijene nisu nešto previsoke, kad se sjetim furya i njihovih cijena injekcija zbog kojih sad nemam psa... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninja84
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2011. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dali je ikada itko liječio tj. cjepio tvorove kod nekih veterinara?

Moram voditi svog tvorića (2mj. star) a tako me strah- ne znam tko zna s njima od tih naših veterinara???

Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2011. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pisalo se već o tome, dr. Škulac odnosno Vetam ti je moja preporuka.. Možeš nazvati prvo, imaš kontakt na njihovoj stranici.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr.Škulac = Vetosan

a ne Vetam
Vetam SUCKS!

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: