Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nepoštivanje uvjeta natječaja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2014. 17:21 
Naslov:  Nepoštivanje uvjeta natječaja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

27.02. je u narodnim novinama objevljen natječaj za radno mjesto administrator daktilograf. Pravovremeno sam poslala zamolbu, bila na testiranjima i danas dobila obavijest.
Zanima me da li me netko može uputiti kome i da li mogu uložiti prigovor. U primljenoj obavijesti nema te informacije a glupo bi bilo da podnosim prigovor onima koji su taj natječaj sproveli na po meni nezakonit način jer je uvijet za navedena radna mjesta bio SSS.



obavijest1605.jpg
 Opis:
obavijest
 Veličina:  59.64 KB
 Pogledano:  201 put(a)

obavijest1605.jpg



nn 28_14 natj.doc
 Opis:
narodne novine u kojima je izašao natječaj

Skini
 Datoteka:  nn 28_14 natj.doc
 Veličina:  24.5 KB
 Skinuto:  281 put(a)


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2014. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@silence, žao mi je što nisi primljena u radni odnos, ali znaš i sama da smo postali sredina gdje " kadija te tuži, kadija te sudi ". Nažalost. Probaj napisati žalbu na navedeni naslov da se nisu poštivali uvijeti objavljenog natječaja, pa neka rješavaju žalbu.

Da dodam još i ovo, vjerojatno si čitala ovih dana kako si je naš vrli ministar obrazovanja Ž. Jovanović osigurao fotelju na osječkom medicinskom faksu za slučaj da dobije pedalu od Milanovića.

I šta tu mi možemo, zadnje ankete pokazuju da je HDZ pretekao SDP po rejtingu, što znači da se vraća KRADEZE, ili ona starinska " sjaši Kurta da uzjaši Murta ".

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2014. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve znam ali želim reagirati, svaka čast fakultetski obrazovnim ljudima ali se je onda to trebalo napisati u natječaj. Ako ćemo ići nekom analogijom onda bih se mogla prijaviti i na neki drugi natječaj koji traži VSS i očekivati da me prime što je nebulozno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2014. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

probaj potražiti pomoć na legalis.hr jer ja ti mogu pomoći samo sa ljudske strane, za pravne stvari sam tuka.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: