Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnik isplatio plaće za HNK [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2014. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
     Najvažnije je da su djelatnicima HNK-a plaće isplaćene, a time će se i tenzije oko tog cijelog cirkusa smanjiti. Svjesno kršeći zakon, gradonačelnik je pokazao da ima "petlju" ili kako bi narodski rekli "muda", što se od gradonačelnika svakako i očekuje. Sam javni istup gradonačelnika, trebao je biti puno staloženiji, i sa manje emocija, no što je tu je. Sjetimo se, i prošli gradonačelnik je morao učiniti nešto slično (djelovati mimo zakona), kada je odobrio avio tretiranje komaraca iako je zakon branio isto. Od gradonačelnika se očekuje da preuzme odgovornost, kada je interes grada i njegovih građana doveden u pitanje, i oni su to učinili. Kraj priče.

Gradonačelnik je protuzakonito postupio, porezi i doprinosi idu prvo a tek onda plaća. Poruka je jasna, zakon se može i dalje izigravati a to mogu ciniti samo odabrani, jer nismo svi pred zakonom isti. Ovo nema nikakve veze s preuzimanjem odgovornosti čak naprotiv.

Gdje je pisalo da porezi i doprinosi nisu isplaćeni?
Ja sam zaključio da je gradonačelnikov jedini krimen to, što je neovlašteno potpisao isplatu osobnih dohodaka za djelatnike HNK-a.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: