Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2013. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Miroslav Šimić je napisao/la: › Vjerujem da je većina vas pogledala naš video uradak pod nazivom Programčina.


JE LI VO PREPISANO OD PECNIKA I LABURISTA ILI JE DIREKTNO PREPISANO OD HSP-A????


Hitno trebamo reformu školstva!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Šimić
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek, Dubrovačka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2013. 21:35 
Naslov:  Re: GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pokušat ću u nekoliko Very Happy rečenica objasniti naše razloge za podršku Ivici Vrkiću.
Neki od forumaša dobronamjerno su nam savjetovali da se ne uključujemo u 2. krug uz konstataciju da je za listu GOGO to najbolje.
Slažem se. Za GOGO listu bilo bi najbolje distancirati se od kampanje koja postaje sve prljavija. Međutim, iskreno i bez patetike, mislim da tu nije važan interes naše liste nego interes grada. A naše mišljenje je da je pobjeda Ivice Vrkića u interesu Osijeka.
Ovo nisu „obični“ izbori. Da jesu vjerojatno se ne bi javno izjašnjavali kome ćemo dati svoj glas. Da jesu ne bi bilo ni GOGO liste niti bih ja bio kandidat. Ono što nam je ova vlast u posljednjih nekoliko mjeseci priredila (neću ponavljati sve afere) motiviralo nas je na kandidaturu, a sada i na javnu podršku Ivici Vrkiću.
Osijek danas treba promjenu. Politika u Osijeku treba civilizacijsku promjenu. To se s HDSSB-om neće dogoditi.
Prošli tjedan kandidati naše liste održali su sastanak. Svi nazočni rekli su da će svoj glas u 2. krugu dati Ivici Vrkiću. Odlučili smo da to kažemo javno i u tome se ogleda naša podrška Ivici Vrkiću. Građane nismo pozvali da glasuju za bilo kojeg kandidata jer mislimo da na to nemamo pravo. Pozvali smo ih da izađu na izbore, posebno one koji žele promjene jer promjene se ne mogu provesti iz fotelje nego na izbornom mjestu.
Osobno poznajem Ivicu Vrkića desetak godina. Više kroz posao nego kroz politiku. Mogu reći da s njim imam samo pozitivna iskustva. Do sada se pokazao kao odgovoran, sposoban, vrijedan čovjek koji drži do riječi. Vjerujem da sam stekao ispravan utisak. Međutim, ukoliko se u bilo kojem trenutku pokaže da to nije tako biti ću među prvima koji će ga prozvati. Ipak vjerujem da se to neće dogoditi i da je Ivica Vrkić jamac pozitivne promjene u našem gradu.
Na kraju, moram ispuniti obećanje dano jednoj kandidatkinji GOGO liste, osobi koju jako cijenim. Nemam običaj odgovarati na optužbe nekog s foruma tko se ne želi predstaviti imenom i prezimenom niti ću to inače činiti. Sada ću napraviti iznimku, jer kako sam rekao cijenim tu osobu, a vidim da joj smeta što šutim na neke komentare. Našu kampanju financirali smo sami. Da ju je financirao netko drugi onda ne bi bila tako skromna. U Krašu sam se zaposlio 2004. godine, puno prije nego što je osoba za koju neki tvrde da mi je bila veza došla u Kraš. Zaposlio sam se putem javnog natječaja, nakon 2 kruga testiranja nezavisne agencije i 2 razgovora s komisijom za zapošljavanje. Zbog dobrih rezultata 2011. godine sam postao direktor prodaje za Hrvatsku. Bez lažne skromnosti, na tom radnom mjestu odradio sam dobar posao i imao ponudu da se zajedno s obitelji preselim u Zagreb. Odlučio sam se zahvaliti na ponudi i vratiti u Osijek. Iza GOGO liste ne stoji niti jedan „poznati“ osječki političar. U prošli saziv Gradskog vijeća ušao sam s Nezavisne liste Gordana Matkovića. Kroz cijeli mandat ostao sam vjeran porukama koje smo slali tijekom kampanje. Iste poruke šaljem i jednake stavove imam danas kao nositelj liste GOGO. O ostatku svoje političke „karijere“ već sam pisao na forumu pa mislim da to ne trebam ponavljati.
Na kraju se želim vratiti na ono zaista važno, drugi krug izbora. Izađite na izbore, izberite za vas boljeg kandidata. To je važno za naš grad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2013. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih pitao mladog gospona Šimića. Što je on radio u gradskom vijeću zadnje 4 godine. S kime je biio ili nije bio u koaliciji za te4 godine. Za njega se čulo tek kada je kao neko "prelazno " rješenje izabran za "predsjennika gradskog vijeća" Prije toga nisam zamjetio neke značajnije istupe ili sudjelovanja u radu Gradskog vijeća!!!!

molim odgovor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Pozerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2013. 7:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslav Šimić je napisao/la: ›
Pokušat ću u nekoliko Very Happy rečenica objasniti naše razloge za podršku Ivici Vrkiću.
Neki od forumaša dobronamjerno su nam savjetovali da se ne uključujemo u 2. krug uz konstataciju da je za listu GOGO to najbolje.
Slažem se. Za GOGO listu bilo bi najbolje distancirati se od kampanje koja postaje sve prljavija. Međutim, iskreno i bez patetike, mislim da tu nije važan interes naše liste nego interes grada. A naše mišljenje je da je pobjeda Ivice Vrkića u interesu Osijeka.
Ovo nisu „obični“ izbori. Da jesu vjerojatno se ne bi javno izjašnjavali kome ćemo dati svoj glas. Da jesu ne bi bilo ni GOGO liste niti bih ja bio kandidat. Ono što nam je ova vlast u posljednjih nekoliko mjeseci priredila (neću ponavljati sve afere) motiviralo nas je na kandidaturu, a sada i na javnu podršku Ivici Vrkiću.
Osijek danas treba promjenu. Politika u Osijeku treba civilizacijsku promjenu. To se s HDSSB-om neće dogoditi.
Prošli tjedan kandidati naše liste održali su sastanak. Svi nazočni rekli su da će svoj glas u 2. krugu dati Ivici Vrkiću. Odlučili smo da to kažemo javno i u tome se ogleda naša podrška Ivici Vrkiću. Građane nismo pozvali da glasuju za bilo kojeg kandidata jer mislimo da na to nemamo pravo. Pozvali smo ih da izađu na izbore, posebno one koji žele promjene jer promjene se ne mogu provesti iz fotelje nego na izbornom mjestu.
Osobno poznajem Ivicu Vrkića desetak godina. Više kroz posao nego kroz politiku. Mogu reći da s njim imam samo pozitivna iskustva. Do sada se pokazao kao odgovoran, sposoban, vrijedan čovjek koji drži do riječi. Vjerujem da sam stekao ispravan utisak. Međutim, ukoliko se u bilo kojem trenutku pokaže da to nije tako biti ću među prvima koji će ga prozvati. Ipak vjerujem da se to neće dogoditi i da je Ivica Vrkić jamac pozitivne promjene u našem gradu.
Na kraju, moram ispuniti obećanje dano jednoj kandidatkinji GOGO liste, osobi koju jako cijenim. Nemam običaj odgovarati na optužbe nekog s foruma tko se ne želi predstaviti imenom i prezimenom niti ću to inače činiti. Sada ću napraviti iznimku, jer kako sam rekao cijenim tu osobu, a vidim da joj smeta što šutim na neke komentare. Našu kampanju financirali smo sami. Da ju je financirao netko drugi onda ne bi bila tako skromna. U Krašu sam se zaposlio 2004. godine, puno prije nego što je osoba za koju neki tvrde da mi je bila veza došla u Kraš. Zaposlio sam se putem javnog natječaja, nakon 2 kruga testiranja nezavisne agencije i 2 razgovora s komisijom za zapošljavanje. Zbog dobrih rezultata 2011. godine sam postao direktor prodaje za Hrvatsku. Bez lažne skromnosti, na tom radnom mjestu odradio sam dobar posao i imao ponudu da se zajedno s obitelji preselim u Zagreb. Odlučio sam se zahvaliti na ponudi i vratiti u Osijek. Iza GOGO liste ne stoji niti jedan „poznati“ osječki političar. U prošli saziv Gradskog vijeća ušao sam s Nezavisne liste Gordana Matkovića. Kroz cijeli mandat ostao sam vjeran porukama koje smo slali tijekom kampanje. Iste poruke šaljem i jednake stavove imam danas kao nositelj liste GOGO. O ostatku svoje političke „karijere“ već sam pisao na forumu pa mislim da to ne trebam ponavljati.
Na kraju se želim vratiti na ono zaista važno, drugi krug izbora. Izađite na izbore, izberite za vas boljeg kandidata. To je važno za naš grad


Ako tvrdite da Vas nije Nadan Vidošević zaposlio u Krašu, dali je istina da ste kao član HDZ_a bili zaposleni u Gradnji (zaposlio Vas Glavaš) a niste se pojavljivali na poslu nego ste samo radili za stranku (za ovo imam konkretne dokaze, razmislite kako će te na ovo odgovoriti)? Hvala unaprijed na odgovoru!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica je napisao/la: ›
za ovo imam konkretne dokaze,

a zašto ih niste onda predočili nadležnoj službi? lako je pilat o korupciji i nemoralnosti plitičara a kad se imaju konkretni dokazi ništa ne poduzeti.čini li vas to išta boljim od njega ako je radio to što navodite?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo par detalja o gospodinu Šimiću za koje se čudim da nije podijelio s vama:
1999. njegova prva stranka HDZ zaposlila ga je u Gradnji.
Kada je vidio da se nakon smrti Tuđmana HDZ-u ne piše dobro pretrčava u DC.
2001. ga Vesna Škare Ožbolt i Mate Granić zapošljavaju u Coca Coli.
Tu nije kraj zapošljavanju preko politike,jer su ga Gordan Matković i Nadan Vidosević zbrinuli u Kraš.
Možemo se samo pitati kako cete naplatiti svoju podršku Ivici Vrkiću,jer poznato je kako su ljudi s liste bili za neutralnost u drugom krugu.
Zaključno. Gospodine Šimiću ne razlikujete se od drugih ljudi iz osječke politike samo dobro glumite,to nitko ne moze osporiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2013. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozerica i cadis1 su ogledni primjerci forumaša s agendom, trećerazrednih forumaških agitatora i ocrnjivača, čiji svaki post treba tretirati kao verbalnu diareju.

Dakle, Coca-Cola, svjetska korporacija, zapošljava ljude po političkom nalogu hrvatskih političara?

Zanimljivo je i ovaj slijed uočit - Gradnja, Coca Cola, Kraš. Zašto? Zato što se radi o privatnim firmama. Da je Šimić tražio uhljebljenje, na tim ga mjestima ne bi niti bilo.

Dakle, ovi bijedni hdSSbovi trolovi toliko ne mogu podnijeti Šimića, jer je načeo njihovu vladavinu i pokazao pruzimanjem gradske skupštine da nisu svemogući - da su spremni bezočno lagati, tipa da je Matković zaposlio Šimića 2004. u Krašu, kao da je Matković 2004. bio ikakav relevantni čimbenik.

Još malo seciranja gluposti - zaposlio ga je Vidošević, kažu. A tko ga je trebao zaposliti, ako ne predsjednik uprave poduzeća? Tko drugi?

I za kraj - da, Šimiću je nuđeno mjesto u upravi Kraša. On je to odbio jer se životno vezao i opredijelio za Osijek, tu su mu supruga i troje djece. Ali ne, bijedni, anonimni, hdSSbovi pljuvači idu dokazivati da je Šimić, inače klasični self-made man, nekakav politički uhljebljenik, usprkos činjenicama koje jasno govore suprotno.

Bijedno. I tipično hdSSbovski. I zato ću osobno glasati za Vrkića, koje mi je potpuno bezveze. Naime, vi i vaše metode, hdSSbovci, mi se gadite i opasni ste po moral i budućnost grada kojeg volim najviše na svijetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Pozerica i cadis1 su ogledni primjerci forumaša s agendom, trećerazrednih forumaških agitatora i ocrnjivača, čiji svaki post treba tretirati kao verbalnu diareju.

Dakle, Coca-Cola, svjetska korporacija, zapošljava ljude po političkom nalogu hrvatskih političara?

Zanimljivo je i ovaj slijed uočit - Gradnja, Coca Cola, Kraš. Zašto? Zato što se radi o privatnim firmama. Da je Šimić tražio uhljebljenje, na tim ga mjestima ne bi niti bilo.

Dakle, ovi bijedni hdSSbovi trolovi toliko ne mogu podnijeti Šimića, jer je načeo njihovu vladavinu i pokazao pruzimanjem gradske skupštine da nisu svemogući - da su spremni bezočno lagati, tipa da je Matković zaposlio Šimića 2004. u Krašu, kao da je Matković 2004. bio ikakav relevantni čimbenik.

Još malo seciranja gluposti - zaposlio ga je Vidošević, kažu. A tko ga je trebao zaposliti, ako ne predsjednik uprave poduzeća? Tko drugi?

I za kraj - da, Šimiću je nuđeno mjesto u upravi Kraša. On je to odbio jer se životno vezao i opredijelio za Osijek, tu su mu supruga i troje djece. Ali ne, bijedni, anonimni, hdSSbovi pljuvači idu dokazivati da je Šimić, inače klasični self-made man, nekakav politički uhljebljenik, usprkos činjenicama koje jasno govore suprotno.

Bijedno. I tipično hdSSbovski. I zato ću osobno glasati za Vrkića, koje mi je potpuno bezveze. Naime, vi i vaše metode, hdSSbovci, mi se gadite i opasni ste po moral i budućnost grada kojeg volim najviše na svijetu.

Baudolino a kaki si ti primjer forumaša?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2013. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la: ›
Dakle, Coca-Cola, svjetska korporacija, zapošljava ljude po političkom nalogu hrvatskih političara?

Zanimljivo je i ovaj slijed uočit - Gradnja, Coca Cola, Kraš. Zašto? Zato što se radi o privatnim firmama. Da je Šimić tražio uhljebljenje, na tim ga mjestima ne bi niti bilo.


Mentalni sklop Hdssb-ovca ne može podnijeti činjenicu da postoje ljudi koji se nisu zaposlili preko štele, tj. stranke. Ti ljudi misle da je to nemoguće, oni niti ne poznaju nekoga tko se zaposlio na drugi način nego ulizivanjem Glavašu, ili nekom trećem. Ne trebaju stoga čuditi ove blesavoće. Dragi forumaši Hdssb-ovci, nisu svi kao vi (ili vaša braća po drugim strankama).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.05.2013. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neko me je preduhitrio. Baš sam htio pitati mladog gospona Šimića u koliko je stranaka bio do sada i kolike su šanse da dostigne kandidata kojeg podržava. Kako je krenuo na dobrom je putu. nedostaje mu samo formalno članstvu u HNS-u i SDP-eu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2013. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Neko me je preduhitrio. Baš sam htio pitati mladog gospona Šimića u koliko je stranaka bio do sada i kolike su šanse da dostigne kandidata kojeg podržava. Kako je krenuo na dobrom je putu. nedostaje mu samo formalno članstvu u HNS-u i SDP-eu.


Šimić nije promijenio niti jednu stranku, istupio je iz HDZ-a i bio osnivač DC-a. No tebi, trećerazredni hdSSb-ov trolu, ne vrijedi pisati, eventualno te se može ignorirati.

Nadam se da te plaćaju, no sumnjam, uvijek ima kmetova koji se rado besplatno podaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.05.2013. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
crna ruka je napisao/la: ›
Neko me je preduhitrio. Baš sam htio pitati mladog gospona Šimića u koliko je stranaka bio do sada i kolike su šanse da dostigne kandidata kojeg podržava. Kako je krenuo na dobrom je putu. nedostaje mu samo formalno članstvu u HNS-u i SDP-eu.


Šimić nije promijenio niti jednu stranku, istupio je iz HDZ-a i bio osnivač DC-a. No tebi, trećerazredni hdSSb-ov trolu, ne vrijedi pisati, eventualno te se može ignorirati.

Nadam se da te plaćaju, no sumnjam, uvijek ima kmetova koji se rado besplatno podaju.



Nego što. Pa neću valjda raditi za džaba! A vidjeti će mo gdje će mladi gospon Šimić završiti nakon izbora. Prodaja za neku sinekuricu. Isto kao i ranije neka jeftina prodaja;

P,S. Zaboravio si napisati da je bio i član GOGO 1 -ekipe , Nova osječka priča Gordana (Goge) Matkoviča!! Živio rođo!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Miroslav Šimić
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek, Dubrovačka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 22:31 
Naslov:  Re: GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije svega lijep pozdrav svima.

Kao što sam i obećao ostajem se družiti s vama na forumu pa izvolite „perite“ Smile
Na jučerašnjoj sjednici Gradskog vijeća izabrali smo predsjednika i potpredsjednike Gradskog vijeća te članove različitih odbora pri Gradskom vijeću. Kao što vam je poznato vijećnici GOGO liste na sjednici su glasali za izbor svih predloženih kandidata i na taj način odredili se kao dio vladajuće većine.
Znao sam da će ta naša odluka izazvati i negativne komentare. Za takve komentare ima opravdanih i neopravdanih razloga.
Neki nam zamjeraju što smo podržali gospodina Đapića za predsjednika Gradskog vijeća. Jasno mi je da za takav stav imaju argumente. Gospodin Đapić imao je dobrih i loših poteza (po meni ipak više ovih drugih) u svojoj političkoj prošlosti i brzo se mogu naći argumenti za i protiv. Međutim mi smo se u pregovorima oko konstituiranja Gradskog vijeća odlučili koncentrirati na prijedloge koji će jamčiti promjenu načina upravljanja, a kod izbora predsjednika i potpredsjednika bili smo spremni na kompromis. Svako tko radi bilo kakav posao ili sudjeluje u bilo kojoj zajednici zna da se bez kompromisa ne može napraviti rezultat. To ne znači da mislim kako kompromise treba raditi uvijek nego da na njih treba biti spreman. Naravno do određene granice. Naša procjena bila je da kod izbora predsjednika i potpredsjednika Vijeća trebamo napraviti kompromis. S druge strane uspjeli smo progurati stavove o kvalifikacijama koje moraju imati članovi nadzornih odbora i dva već imenovana člana uskoro će biti povučena. Uskoro krećemo s provedbom i naša druga dva prijedloga. http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=45621 Neki su komentirali kako naši uvjeti za sudjelovanje u konstituiranju Vijeća nisu nikakvi uvjeti. Ipak vrijeme ih je brzo demantiralo.
Neki misle da nismo trebali sudjelovati u konstituiranju uprave. S tim se ne mogu složiti. Da podsjetim, mi smo se u izbore uključili jer smo željeli promjene. To smo u kampanji i zastupali. Uspjeli smo dobiti podršku za ulazak u Gradsko vijeće (za one koji to ne znaju HDSSB je zbog toga dobio jednog vijećnika manje). U drugom krugu izbora podržali smo gospodina Vrkića kojeg su građani izabrali za novog gradonačelnika. Znači da smo uspjeli u promjeni vladajuće političke garniture. Mogli smo birati da li ostati samo u Vijeću ili pored toga sudjelovati i u upravljanju. Odlučili smo sudjelovati u upravljanju jer želimo zajedno s gradonačelnikom pokušati raditi na tome da ovo ne bude samo promjena političke garniture nego zaista promjena načina upravljanja gradom. Mislim da imamo odgovornost to pokušati. Ukoliko se pokaže da ne ide uvijek možemo izaći iz svega. Istina je da se u Osijeku zajedno okupila šarolika ekipa. Sada nas je svojom politikom na okupljanje motivirao HDSSB. Držati nas i dalje zajedno neće biti lako no vjerujem da gradonačelnik Vrkić ima dovoljno iskustva i znanja da u tome uspije.
Mislim da sudjelovanjem u konstituiranju uprave pokazujemo odgovornost prema građanima koji s pravom očekuju promjene. Znam da ih neće biti lako provoditi ali najgore bi bilo da uopće ne pokušamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2013. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladi gospon Šimić. Ovoliko DEMAGOGIJE nisam pročitao na jednom mjestu još od kada sam morao čitati Kardeljev referat s 10 kongresa!!

Vidi se stara partijska škola.
Možete skupa s Vrkićem bez problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
 



 Skoči u forum: