Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vet. faks & testiranja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2005. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se svatko na svoju stranu...
Nikako nisam za ekstremizam ni u čemu. Mišljenje o beaglovima i svemu tome sam rekla/napisala. Na potpisivanju peticije, tamo na Promenadi, bila su dva papira. Jedan sam uslikala (vidi Galeriju031) i taj je ok. Onaj drugi je bio ekstremistički i nije mi se svidio. U njemu je bilo nešto o oduzimanju titula i radnih mjesta doktorima i znanstvenicima...ma glupost nad glupostima. Taj nije bilo ni za uslikati, ni za potpisati.

Nadalje, Glavaš... Puno ljudi je u strahu reći što misli o njemu. Zašto? Zato što odiše lavovskim autoritetom i izuzetno je rječit, što je mnoge u ovom gradu zadužio. Takvima se zavidi iz svog anonimnog straha i teško ih se može "nadlajati". Najlakše ga je pljuvati iz nekih novina. Da je u vrijeme neposredno nakon rata ušiljio ideju s kojom se sada predstavio na proteklim izborima, Slavonija bi bila Monaco, a on bi dobio Nobelovu. Ovako, karijerizam, bahatost, gramzivost, vlast i lova sve su s vremenom pokvarili u ljudima i ovoj regiji.
Lavovi su inače skloni imati sve pod kontrolom, biti mali Napoleoni, nemaju puno takta, rade srčano i temperamentno, ali niposto nisu zli. Nitko me ne moze uvjeriti da je Glavas zao, ali da ga je vrijeme iskvarilo, to stoji. Njegov bad je to sto je isturen, voli biti poseban i jedinstven i svi ga znaju, a ja znam iks nekih sivih eminencija koji su silovali i krali, preprodavali oružje i sl. u onom vremenu i nikad im se nista nije prigovorilo, a sada su ti isti "normalni i uzorni" roditelji i građani, ili ako su naknadno poginuli u mafijaškom obračunu ili prometnoj nezgodi - država im je čak platila zasluženu sahranu (uff o pokojnima sve najbolje).
Ako je Gotovina kriv, Glavaš zasigurno logičkim slijedom snosi veću odgovornost i krivnju, jer djelovao je na puno manjem i dobro poznatom prostoru, sa manje ljudi koje je sam birao i sa direktnim ovlastima. Krivnju za ubijanje neka mu dokažu, ja ne kažem da nije kriv, ali neću posprdno prejudicirati kao Heni koja svojoj guzici nije priuštila 1000 granata nad Osijekom na noć.

Toliko od mene.
E jesam se raspisala...uhhh

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2005. 8:51 
Naslov:  Re: vet. faks & testiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čini se svatko na svoju stranu...
Nikako nisam za ekstremizam ni u čemu.

naravno a ponajmanje u izjednačavanju zločinaca i nagrađivanih novinara i boraca za ljudska prava, to si mogu tumačiti samo ljubomorom na profesionalan rad.

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nadalje, Glavaš... Puno ljudi je u strahu reći što misli o njemu. Zašto? Zato što odiše lavovskim autoritetom i izuzetno je rječit, što je mnoge u ovom gradu zadužio.

postoje priznati autoriteti koji su to zaslužili svojim umom, radom, moralom, etikom......lavovski autoritet?? pa kako kome, neki se i danas sa hitlerom identificiraju.
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Najlakše ga je pljuvati iz nekih novina. Da je u vrijeme neposredno nakon rata ušiljio ideju s kojom se sada predstavio na proteklim izborima, Slavonija bi bila Monaco, a on bi dobio Nobelovu.

veći dio svoje karijere medije je gazda imao pod kontrolom, nekima je i vlasnik, kritičko mišljenje moglo se vidjeti samo u kolko tolko neovisnim medijima. ono što je on "ušiljio" ima državotvorne elemente (sabor) a to je protuustavno djelovanje za koje ne ide Nobelova, eh da je isto probao u amera nebi znali u kojoj najmračnijoj rupi je skriven. regionalizam u uređenim zemljama provodi vlada sa premijerom, ne lokalni samovoljnik.

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›

Lavovi su inače skloni imati sve pod kontrolom, biti mali Napoleoni, nemaju puno takta, rade srčano i temperamentno, ali niposto nisu zli. Nitko me ne moze uvjeriti da je Glavas zao, ali da ga je vrijeme iskvarilo, to stoji. Njegov bad je to sto je isturen, voli biti poseban i jedinstven i svi ga znaju, a ja znam iks nekih sivih eminencija koji su silovali i krali, preprodavali oružje i sl. u onom vremenu i nikad im se nista nije prigovorilo, a sada su ti isti "normalni i uzorni" roditelji i građani, ili ako su naknadno poginuli u mafijaškom obračunu ili prometnoj nezgodi - država im je čak platila zasluženu sahranu (uff o pokojnima sve najbolje).

ma nije on zao samo je s drugarima istraživao novi sustav za reciklažu akumulatora, eksperimentalne životinjice su to dosta dobro podnjele, zašto je rad na projektu privremeno obustavljen javnosti nije dostupna informacija. njegov bed je što je takav isturen upropastio privredu regije do temelja a to ga doista čini jedinstvenim i svi ga znaju. njega i ostale ne opravdava što na trenutak mogu glumiti normalne i uzorne to ti je valjda jasno pa neću pojašnjavati zašto.

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako je Gotovina kriv, Glavaš zasigurno logičkim slijedom snosi veću odgovornost i krivnju, jer djelovao je na puno manjem i dobro poznatom prostoru, sa manje ljudi koje je sam birao i sa direktnim ovlastima. Krivnju za ubijanje neka mu dokažu, ja ne kažem da nije kriv, ali neću posprdno prejudicirati kao Heni koja svojoj guzici nije priuštila 1000 granata nad Osijekom na noć.

ne brkaj na kraju heroje i zločince Smile
a posljednje šrto sam očekivao od tebe je da ćeš Heni pitat "distibila 91?"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2005. 10:07 
Naslov:  Re: vet. faks & testiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo uspio sam se dokopati dijela znanstvenog ispitivanja djelovanja sadržaja akumulatora na srpski želudac.
http://feral.mdlf.org/look/weekly1/article_sngl.tpl?IdLanguage=7&IdPublication=1&NrIssue=1035&NrSection=1&NrArticle=11240&ST1=text&ST_T1=teme&ST_AS1=1&ST_max=1

naravno materijalni dokazi, očevidci, svjedočenja obitelji bajiću nisu dovoljni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2005. 12:29 
Naslov:  Re: vet. faks & testiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na zavodu za mikrobiologiju vet.faksa izvršena su neljudska testirana na gljivicama u petrijevim zdjelicama, postupak je izveden na način da su organizmi trpili izuzetnu patnju i bol. znanstvenici bez etike i morala naljevali su različite kemikalije po sirotim organizmima. pozivam vas na prosvjednu šetnju u svojoj dotrajaloj obući, dajte svojim gljivicama više svijetla i zraka! nasjtariji par starki esencijalnoga mirisa bit će nagrađen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2005. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cinično, ali primitivno!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2005. 8:15 
Naslov:  Re: vet. faks & testiranja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ti doista ne cjeniš život, kako si bezobziran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2005. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap, billy je bio cinican, ali cinizam je tomu i namijenjen. Smile barem ga ja tako vidim...

Hebiga, zastitari prirode su odmah zeljeli biti veci katolici od pape... donekle ih se moze rauzmjeti jer su vodjeni srcem, ali ponekad treba i glavom razmisljati.

Mislim, nema li apsurdnije stvari od "zabranjivanja pokusa" nad zivotinjama?! Kojih pokusa? Koje zivotinje? Da su samo malo biti doreceniji u svojim zahtjevima, da nisu isli sve na prvu (emotivnu) loptu...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: