Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Koprivnjak: Cijene ulaznica za sutrašnju utakmicu su službena odluka Uprave, godišnje ulaznice su još uvijek na razmatranju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2012. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shorty031 je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›

Znam puno više od tebe o ovom vjeruj mi. Znam i da je u delegatov zapisnik u Andori ušla kao olakotna okolnost ta činjenica da je direktorica kluba izašla pred kohortu i znam šta su joj ti kvazinavijači odgovorili. Znam i to da zbog ponavljanja incidenta u istom pretkolu može doći do izbacivanja kluba iz daljnjeg natjecanja.
Također znam kakav je stav Kohorte o ovom incidentu i znam o čem su pričali na sastanku koji su imali prije par dana. Tako da se definitivno slažem s tobom kad kažeš da je bolje šutit nego pričat gluposti. Samo bi bilo dobro da to i sam shvatiš.
Bit će da si bio tamo pored Valentine kad je došla do tribine pa znaš šta smo joj odgovorili! Ili joj viriš iz ...
Jel znaš i šta je rečeno na sastanku Kohorte u ponedjeljak u pola 9?! Mislim na ovaj u svezi drkanja kurca, hahaha!

Eto koliko ste vi ozbiljna navijačka grupa. Tužno.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: