Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Koprivnjak: Cijene ulaznica za sutrašnju utakmicu su službena odluka Uprave, godišnje ulaznice su još uvijek na razmatranju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 20:30 
Naslov:  NK Osijek: Koprivnjak: Cijene ulaznica za sutrašnju utakmicu su službena odluka Uprave, godišnje ula
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pomalo u sjeni je ostao sportski dio priče i uzvratna utakmica prvog pretkola Europske lige koju će Osječani odigrati sutra protiv andorske Santa Colome. Bar je tako ako se pita navijački puk, jer u kuloarima se spominje čak i bojkot mazohista s istoka zbog nerealno visokih cijena ulaznica. Također, brojni su upitnici i zbog neizvjesne sudbine godišnjih ulaznica, o kojima će odluka biti donešena tek idući tjedan. Kada se uzmu u obzir svi problemi u kojima se NK Osijek nalazi, tada ne čudi niti kombi koji će pjesmom i velikim plakatom pozivati navijače na sutrašnju utakmicu. Pitate se što je u cijeloj priči čudno? Plakat je rađen za ovu priliku, a na njemu dominira silueta osječke desetke, Josipa Kneževića, koji već duže vrijeme nije igrač NK Osijeka. Obučen je naravno u dres iz tog vremena, sa sponzorom na prsima koji je davnih dana otfikario NK Osijek...



No okrenimo se barem na kratko sportskoj strani priče. Trener Stanko Mršić najavio je sutrašnju utakmicu;
- Drago mi je da nakon gotovo 12 godina ugošćavamo Europu u Gradskom vrtu. Igramo protiv protivnika koji je na papiru već pobijeđen i tu leži najveća opasnost za nas. Gledao sam baš danas po tko zna koji put utakmicu između Barcelone i Chelsea i uvjerio se još jednom koliko je nogomet nepredvidljiva igra. Ozljede nam i dalje zadaju probleme, zadnji koji je otpao je Pušić uz već otpisanog Tomislava Šoršu, koji će s treninzima započeti tek za 20 dana. Andorci imaju nekoliko dobrih igrača, najopasniji su njihov napadač i playmaker, a posebnu pažnju moramo posvetiti njihovim prekidima iz kojih znaju biti opasni. Ipak, jasno je da smo mi favoriti i nadam se da ćemo našoj publici sutra priuštiti što više zadovoljstva.

Najavljeni sastav za sutrašnju utakmicu:
Vargić – Lešković, Vrgoč, Smoje, Ibriks – Jugović, Petrović, Kurtović, Kvržić – Perošević, Miličević



Kao što je svima već vjerojatno poznato cijene za sutrašnju utakmicu su paprene. 20 kuna za jugoistok, 50 za istok, 70 za zapad, lože po 150 i 200 kuna. Paprene ako se uzme u obzir činjenica da Bijelo – plavi za protivnika imaju andorske amatere koji se do sada mogu pohvaliti s tri osvojena boda iz pregršt europskih utakmica. Za komentar smo pitali v.d. direktora kluba Valentinu Koprivnjak. Također nas je zanimalo mogu li navijači i ove godine očekivati godišnje ulaznice;
- Cijene karata su službena odluka Uprave kluba u kojoj sjedi 10 ljudi. Većina je odlučila da je ovo primjerena cijena karata za jednu europsku utakmicu. Što se tiče godišnjih ulaznica, odluka o njima će biti donešena sljedeći tjedan, ali sigurno je da one, ako ih uopće i bude bilo, neće vrijediti za europske utakmice. U tijeku je usklađivanje stajališta, jer neki ljudi u klubu su mišljenja da bi godišnje ulaznice trebale biti po dosta višoj cijeni nego prošle godine. Pokušat ćemo naći neko optimalno rješenje, a sve će se znati idući tjedan.

Eto, bijelo - plavi navijački puk može se nadati bitnijim vijestima oko godišnjih ulaznica idući tjedan, a koliko će one biti lijepe ostaje za vidjeti...

Gradski vrt, četvrtak, 12. srpnja 2012., 20:00 sati, NK Osijek – FC Santa Coloma



Tekst i foto: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super, doći će nešto Kohortaša i bit će 1000 ljudi na stadionu. Ovo je kao da protiv donje motičine naplačuju 50kn. Igraju protiv amatera iako rezultat iz prve utakmice to ne sugerira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Više bih volio da ne dođe Kohorta pa da ih bude 800 na stadionu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.07.2012. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

50 kn za utakmicu protiv mesara, pekara, limara, policajaca, automehaničara, profesora, vojnika itd ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokac031
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm međunarodna utakmica je ipak međunarodna,što jest jest,ali ipak....bilo bo ljepše da su dali ulaznice po simboličnoj cijeni pa da bude pun stadion,lijep dekor ..tko zna kad ćemo opet u Europu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › 50 kn za utakmicu protiv mesara, pekara, limara, policajaca, automehaničara, profesora, vojnika itd ?


pa ja sam za to da i u osijeku igraju takvi ljudi. zaraduju si za zivot u svom zanimanju, a igraju iz ljubavi. vjerujem da su nasi bolje placeni od njih i nemaju drugi posao osim trenirati i igrati nogomet, a opet dobili su ih tek sa 1:0

a sto se ulaznica tice, pa tako je sve kod nas. oni racunaju da je boje oderat to malo ljudi koji dodu, nego ne daj boze privuci vise ljudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ČOBANAC
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek Drvljanik
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijene karata su službena odluka Uprave kluba u kojoj sjedi 10 ljudi.........
Jel službena odluka Uprave ovaj smješni plakat za tekmu
Jel službena odluka Uprave izbor dresova na kojima stoji sponzorski logo pivovare iz prošle godine
Ako su to sve službene odluke Uprave molim vas nemojte više ništa odlučivat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
shorty031
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2012. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Više bih volio da ne dođe Kohorta pa da ih bude 800 na stadionu.


Eto onda nećemo doć'. Rolling Eyes Panglu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2012. 6:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahah opet su rasturili tehnikalijama , pa oni ne znaju tko zida a tko malter miješa Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2012. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shorty031 je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Više bih volio da ne dođe Kohorta pa da ih bude 800 na stadionu.


Eto onda nećemo doć'. Rolling Eyes Panglu!

Ja sam panglu, a vi odete u Andoru zapalite baklju zaprijetite Osijeku ulazak u drugo pretkolo i lupite mu novčanu kazu od UEFA-e. S tim da vam je Osijek platio karte, a planiraju vjerojatno i za sljedeće pretkolo, normalno ako ih ne izbace zbog vas divnih navijača. Da, ja sam panglu u ovoj situaciji.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
stamen
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2012. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam panglu, a vi odete u Andoru zapalite baklju zaprijetite Osijeku ulazak u drugo pretkolo i lupite mu novčanu kazu od UEFA-e. S tim da vam je Osijek platio karte, a planiraju vjerojatno i za sljedeće pretkolo, normalno ako ih ne izbace zbog vas divnih navijača. Da, ja sam panglu u ovoj situaciji.


dakle, jesi li ti povjerenik uefe, pa znaš nešto o tome? ili si možda negdje ovo pročitao?
ili si zaglupljen onime što ti mediji serviraju sam zaključio da će osijek zbog jedne upaljene baklje na tribini u andori biti izbačen iz natjecanja i dobiti kaznu?
ja bi reko da je ovo treće.
aj bolje nekad šutit nego pričat gluposti.
a ti nemoj doć na stadion, učinit ćeš uslugu svima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2012. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stamen je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam panglu, a vi odete u Andoru zapalite baklju zaprijetite Osijeku ulazak u drugo pretkolo i lupite mu novčanu kazu od UEFA-e. S tim da vam je Osijek platio karte, a planiraju vjerojatno i za sljedeće pretkolo, normalno ako ih ne izbace zbog vas divnih navijača. Da, ja sam panglu u ovoj situaciji.


dakle, jesi li ti povjerenik uefe, pa znaš nešto o tome? ili si možda negdje ovo pročitao?
ili si zaglupljen onime što ti mediji serviraju sam zaključio da će osijek zbog jedne upaljene baklje na tribini u andori biti izbačen iz natjecanja i dobiti kaznu?
ja bi reko da je ovo treće.
aj bolje nekad šutit nego pričat gluposti.
a ti nemoj doć na stadion, učinit ćeš uslugu svima.

Znam puno više od tebe o ovom vjeruj mi. Znam i da je u delegatov zapisnik u Andori ušla kao olakotna okolnost ta činjenica da je direktorica kluba izašla pred kohortu i znam šta su joj ti kvazinavijači odgovorili. Znam i to da zbog ponavljanja incidenta u istom pretkolu može doći do izbacivanja kluba iz daljnjeg natjecanja.
Također znam kakav je stav Kohorte o ovom incidentu i znam o čem su pričali na sastanku koji su imali prije par dana. Tako da se definitivno slažem s tobom kad kažeš da je bolje šutit nego pričat gluposti. Samo bi bilo dobro da to i sam shvatiš.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2012. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
stamen je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja sam panglu, a vi odete u Andoru zapalite baklju zaprijetite Osijeku ulazak u drugo pretkolo i lupite mu novčanu kazu od UEFA-e. S tim da vam je Osijek platio karte, a planiraju vjerojatno i za sljedeće pretkolo, normalno ako ih ne izbace zbog vas divnih navijača. Da, ja sam panglu u ovoj situaciji.


dakle, jesi li ti povjerenik uefe, pa znaš nešto o tome? ili si možda negdje ovo pročitao?
ili si zaglupljen onime što ti mediji serviraju sam zaključio da će osijek zbog jedne upaljene baklje na tribini u andori biti izbačen iz natjecanja i dobiti kaznu?
ja bi reko da je ovo treće.
aj bolje nekad šutit nego pričat gluposti.
a ti nemoj doć na stadion, učinit ćeš uslugu svima.

Znam puno više od tebe o ovom vjeruj mi. Znam i da je u delegatov zapisnik u Andori ušla kao olakotna okolnost ta činjenica da je direktorica kluba izašla pred kohortu i znam šta su joj ti kvazinavijači odgovorili. Znam i to da zbog ponavljanja incidenta u istom pretkolu može doći do izbacivanja kluba iz daljnjeg natjecanja.
Također znam kakav je stav Kohorte o ovom incidentu i znam o čem su pričali na sastanku koji su imali prije par dana. Tako da se definitivno slažem s tobom kad kažeš da je bolje šutit nego pričat gluposti. Samo bi bilo dobro da to i sam shvatiš.


aj dosta. na čijoj si ti strani? nije izbio požar zbog jedne baklje? pjena je u kadi,a ne pjenit se po forumu.

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.07.2012. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjeku kao i svima ostalima nije jasno zašto uopće paliti i tu jednu baklju i stvariti probleme klubu kojeg toliko volite ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
shorty031
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2012. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›

Znam puno više od tebe o ovom vjeruj mi. Znam i da je u delegatov zapisnik u Andori ušla kao olakotna okolnost ta činjenica da je direktorica kluba izašla pred kohortu i znam šta su joj ti kvazinavijači odgovorili. Znam i to da zbog ponavljanja incidenta u istom pretkolu može doći do izbacivanja kluba iz daljnjeg natjecanja.
Također znam kakav je stav Kohorte o ovom incidentu i znam o čem su pričali na sastanku koji su imali prije par dana. Tako da se definitivno slažem s tobom kad kažeš da je bolje šutit nego pričat gluposti. Samo bi bilo dobro da to i sam shvatiš.
Bit će da si bio tamo pored Valentine kad je došla do tribine pa znaš šta smo joj odgovorili! Ili joj viriš iz ...
Jel znaš i šta je rečeno na sastanku Kohorte u ponedjeljak u pola 9?! Mislim na ovaj u svezi drkanja kurca, hahaha!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: