Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davor61
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misaee caulfield je napisao/la (Pogledaj post): › volim vas koji generalizirate Very Happy simpaticni ste dosta Wink


hahahha... covjek uopce nije generalizirao, citaj malo bolje, on kaze najcesce i jos k tome navodi svoje primjere...

btw. de procitaj sto ti pise u potpisu avatara (cini se da si zaboravila) i bas se ti sada javila da nesto kazes o tom postu Rolling Eyes Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davor61 je napisao/la: ›

hahahha... covjek uopce nije generalizirao, citaj malo bolje, on kaze najcesce i jos k tome navodi svoje primjere...

btw. de procitaj sto ti pise u potpisu avatara (cini se da si zaboravila) i bas se ti sada javila da nesto kazes o tom postu Rolling Eyes Laughing


nema mrznje prema ljudima u mom potpisu Smile

_________________
-Dok će god ljudi prolijevati krv životinja, neće biti mira. Mala je razlika između ubijanja životinja i stvaranja plinskih komora kakve je stvorio Hitler ili Staljinovih koncentracijskih logora... Neće biti pravde dok će god čovjek stajati s nožem ili pištoljem i ubijati slabije od sebe.
-Čovjek je zaista kralj životinja, jer njegova svirepost nadmašuje njihovu. Mi živimo od smrti drugih. Mi smo hodajuće grobnice
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › S druge strane...moji psi se CIJELE GODINE, osim po najvećoj zimi, kupaju baš tamo gotovo svaki dan dok im djeca bacaju loptice i vrište od sreće, i onda dođe sezona, nakoti se svega u naš komadić raja...i psići mi više ni iz kuće ne smiju izaći da nekom ne smetaju. Djeci nije jasno zašto ne vodimo pse i plaču za njima...Jedva čekam kraj ljeta da se sva ta gužva raščisti i ovi paranoični roditelji svoju razmaženu djecu zatvore u stanove, a mi mirno nastavimo sa svojim životom i uživanjem u dječje-psećem prijateljstvu.


U vaš komadić raja? Vidiš kako krivo gledaš stvari, taj vaš komadić raja je zapravo gradski, a to znači da grad određuje pravila. A on ih je odredio na način da nije uredu dovesti pse tamo gdje se ljudi kupaju. Možeš ti sada govoriti da su tvoji psi dobri kulturni i ne znam što, ali tako se stvari ne rješavaju, što bi trebala postojati neka služba koja će puštati dresirane pse a druge ne..

Još jednom ću reći odvedite pse par sto metara dalje i iskupajte ih tamo, u čemu je toliki problem? Imam psa i tako radim i zato ne razumijem zašto ste se toliko uspjenili.


Potpisujem.
I ističem dalje da nitko od ovih koji se najviše bune i "vole" svoje pse NIGDJE nije spomenuo da kupi njihov drek za sobom, čak ni kad su upitani za isto. Mokraću sigurno na zalijevaju kanticom. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kopika je idealna za moje pse jer živimo 100 metara od nje, pa neće valjda umarati šapice hodanjem do mosta Smile Dječica su mi kulturna i puna poštovanja prema svim živim bićima a ne kao neka derišta koja pse zlostavljaju jer su ih mame i tate naučili da su životinje fuj. Od normalnog djeteta napravite zlostavljača utjerivanjem straha...Ja ničiju djecu ne tjeram s kupališta koliko god iritantna bila, pa nemojte ni vi moju, dvonožnu i četveronožnu. Adio, odoh odvesti cucke na brčkanac a čika komunalac mi 100% neće ništa Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
davor61
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Kopika je idealna za moje pse jer živimo 100 metara od nje, pa neće valjda umarati šapice hodanjem do mosta Smile Dječica su mi kulturna i puna poštovanja prema svim živim bićima a ne kao neka derišta koja pse zlostavljaju jer su ih mame i tate naučili da su životinje fuj. Od normalnog djeteta napravite zlostavljača utjerivanjem straha...Ja ničiju djecu ne tjeram s kupališta koliko god iritantna bila, pa nemojte ni vi moju, dvonožnu i četveronožnu. Adio, odoh odvesti cucke na brčkanac a čika komunalac mi 100% neće ništa Smile


Znas i mi ljudi smo isto ziva bica, valjda onda i mi zasluzujemo postovanje?!
Neobicno je da ti nemas nimalo postovanja prema djeci i nazivas ih pogrdnim imenima a istovremeno govoris kako su tvoja djeca puna postovanja prema svim zivim bicima.
O psima u umanjenicama govoris i tako milo a o tudjoj djeci pogrdno i prostacki!

Mislim da lazes da imas djecu samo kako bi dokazala da i oni koji imaju djecu stavljaju pse ispred ljudi, treba te biti sram i stid tako o djeci govoriti!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile))))))))))))))))))Ne lažem da imam djecu, i ne vrijeđam svu djecu nego samo onu koja životinje zlostavljaju jer su ih roditelji naučili da su životinje fuj. TO su derišta, a kazne za gađanje psa kamenom što pojedina derišta rade su oko 15000 kn. Pa vi učite djecu da su psi fuj!!!! Mojima tako nešto nebi palo na pamet. I ne stavljam životinje ispred djece, ali po pitanju kupanja u Dravi-imaju jednaka prava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.07.2012. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Kopika je idealna za moje pse jer živimo 100 metara od nje, pa neće valjda umarati šapice hodanjem do mosta Smile Dječica su mi kulturna i puna poštovanja prema svim živim bićima a ne kao neka derišta koja pse zlostavljaju jer su ih mame i tate naučili da su životinje fuj. Od normalnog djeteta napravite zlostavljača utjerivanjem straha...Ja ničiju djecu ne tjeram s kupališta koliko god iritantna bila, pa nemojte ni vi moju, dvonožnu i četveronožnu. Adio, odoh odvesti cucke na brčkanac a čika komunalac mi 100% neće ništa Smile


Tipicna rvatina za njega red i zakon nista ne znaci.. samo nemoj zaboraviti da si na balkanu pa ako dobijes nogom u guzicu ti i tvoj pas onda ces se cuditi ko pura dreku zasto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše je mulja.. kaljuže... u gradu da bi se bavili ovakvim glupostima ,ajd ostavite ljude i najveće čovjekove prijatelje pse na miru nek uživaju u vrućem ljetu. Postoje zapisi tisućama godina čovjek je čovjeku vuk , pas je čovjeku prijatelj ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bili
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 17:27 
Naslov:  Re: Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usporedjivanje djece i kerova zadnji je prakticirao dr. Mengele, a poslije njega oni koji ih nisu mogli imati zbog psihickih problema, ne impotencije (Nat. Geographic, 1977.)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa koja je to boja političke stranke..... da se kupa sa psom u bazenu da nije možda stranka zelenih .. Inače u gradu je stranačka pripadnost zakon......Drava je međunarodna rijeka , i tko voli nek izvoli....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mata22
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2012. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogli bi mi sa sela dovest onda bravce na kopiku, oni su pametnije od kerova koliko čujem na nacionalnom geografiku. Neka onda oni piške i kake po vašim ljubimcima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2012. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni psi ne bi smetali na Dravi na Kopiki,više mi smetaju idioti koji bacaju smeće,kreteniziraju se i skaču drugima na glavu,dolaze s jebenim gliserima i jet-skijevima uz obalu među kupače i tako dalje... Btw. sumnjam da psi obavljaju nuždu u vodi,pogotovo onu veliku. Drava je već dovoljno prljava što jest jest...a neka se onda đukci kupaju na desnoj obali Drave i mislim da bi sve svađe tu trebale prestati. Sve u svemu,kako se ljudi ponašaju na bazenima i dolje na rijeci ne bi mi smetali ni ti bravci.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2012. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Rijeci ...Lovranu su propisno određene plaže ,i to na više mjesta tamo je to naznačeno zakonom regulirano za ljude sa kućnim ljubimcima ...psima. Uredno su postavljeni znakovi.. košare..klupe zaista predivno i ljudi uživaju u ovom ljetu. Kod nas u gradu Osijeku je nešto drugo gradske vlasti ipak trebaju nešto uraditi da ljudi budu zadovoljni na ovoj relaciji nije dovoljno raspisati tjeralicu za 2500kn ...ili loviti bakice ispred pekarnice dali imaju račun..Napr.. za pse najbolja lokacija za kupanje negdje u ILOKU... baš prihvatljivo .. Očito da su neka teška vremena pa smo se svi naslikali na KOPIKI... Karavane prolaze ,a psi još uvijek laju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smetaju mi psi koji se kupaju u Dravi, ali mi smeta kad ih vlasnici ostave bez kontrole da bauljaju po tuđim ručnicima, otresaju krzno i blato i plaše djecu.

Baš zbog pasa bi bilo bolje da su izdvojeni sa svojim vlasnicima na nekom posebnom mjestu, gdje bi se neometano kretali i igrali bez povodca. Pa tko voli biti s njima - ide tamo i stvar riješena. Svi sretni i zadovoljni, nema raloza za svađu i ljutnju.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2012. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: