Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.07.2012. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

policiji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2012. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ŽIVIM 100 metara od Kopike i kome da se ja obratim što mi drogirani tinejđeri svaki vikend tamo ostavljaju igle, opuške, razbijeno staklo, bljuvotine....

 Također nepoželjno ponašanje, i jednako kao i psima nije mu mjesto na javnim kupalištima. Jednako kao i za dovođenje psa na javna kupališta, i za ovakvo ponašanje zakonom je predviđena kazna.
abc_ je napisao/la: ›
Kome da se požalim što mi tuđi klinci na plaži kopaju po torbi i zatrpavaju noge u pijesak?

Roditeljima spomenutih klinaca, pa ako ne pomogne policiji.
abc_ je napisao/la: ›
Naspram sve gamadi koja tijekom cijele godine tamo dolazi psi su mi kao lokalcu više nego dobrodošli.

Nije najjasnije na koju gamad si aludirao...


Zadnja promjena: simo031; 07.07.2012. 10:43; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2012. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Ja ŽIVIM 100 metara od Kopike i kome da se ja obratim što mi drogirani tinejđeri svaki vikend tamo ostavljaju igle, opuške, razbijeno staklo, bljuvotine...Kome da se požalim što mi tuđi klinci na plaži kopaju po torbi i zatrpavaju noge u pijesak? Naspram sve gamadi koja tijekom cijele godine tamo dolazi psi su mi kao lokalcu više nego dobrodošli.
Pa i ja imam cirkus od susjeda i šta sada nisi jedini, no to ne znači da bi sada zbog svojih susjeda trebao odmah dat zeleno svjetlo kerovima. Very Happy

Još jednom napominjem kako od cijelog toka drave, nije istina da se psi baš moraju kupati na jednom od rijetkih LEGALNIH KUPALIŠTA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sumnjam da je ovdje problem pseća/dječja pišalina i govanca u Dravi... pa svi znamo što je Drava.
Svi vi koji dajete veća prava psima nego ljudima, sigurno nemate djecu. Pljujete po nekulturnim ljudima a i sami ste upravo takvi jer dovodite pse na mjesta gdje je to zakonom a i bontonom zabranjeno. Sumnjam da niste svjesni toga, dakle radite to namjerno!

Zamislite scenu, ležim na ručniku, odmaram lagano dremuckam kad odjednom pas pored mene se otrese od vode. osijek031.com smile

Zamislite scenu, sjedim na ručniku i igram se sa djetetom, kada jedan od pasa zastane pored našeg ručnika i popiša se na njemu pri tome naravno zapiša i moju nogu. osijek031.com smile

Zamislite scenu, kupam se u Dravi i iz vode vidim kako nečiji pas razvlači moje stvari (torbicu) i igra se sa njima, izađem a moj ručnik na drugom kraju plaže, prljav i zapišan... osijek031.com smile

Možete li bezbrižno ležati na ručniku i lješkariti kada psi ko' sumanuti trče oko vas?

Doista mislite da sve ovo gore navedeno rade i djeca na plažama?

Mislim da je bolesno i sramotno uspoređivati djecu i pse, u gornjim navodima pobornika pasa imam osjećaj kao da govori neka sekta mrzitelja ljudi, jako jako ružno! Ovdje se ne radi o mržnji prema psima, mislim da nisam vidjela niti jedan post koji govori protiv pasa, nego o mjestima gdje je psima dozvoljeno zakonom boraviti. Svi postovi vlasnika pasa koji dovode pse na kupalište s druge strane govore o mržnji prema ljudima... Iz svega bi se dalo zaključiti da vi to radite namjerno jer mrzite ljude?!

Ponajviše ovo je sramota za grad Osijek i naše komunalne redare što ne rade svoj posao!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.07.2012. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi vlasnici pasa koji mrze djecu i koji smatraju da su njihovi ljubimci iznad djece. Što bi vi učinili da danas sutra želite imati djecu, žena vam zatrudni i sve super, dodje vrijeme poroda. I nadate se jednom prekrasnom biću i trenutku u životu kad nečiji drugi život postaje bitniji nego vaš, a ono umjesto djeteta žena rodi ni manje ni više nego malog čuku ? A šta onda ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A budaleeeeeeeeeeeeeeee, ja imam i pse i djecu i sve ih obožavam i obožavaju se međusobno :)Ipak, češće su mi stvari razvlačila, derala se, pišala i radili pizdarije djeca nego psi, to je činjenica.
Sad c/p iz spomen utog člaU odluci o komunalnom redu jasno je navedeno da je šetnja i vođenje pasa na području Mjesnog odbora Lijeva obala dozvoljeno isključivo na lokaciji u Tvrđavici - obrambeni nasip od trim-staze prema ZOO vrtu te pomoćni obrambeni nasip od mosta dr. Franje Tuđmana do željezničkog mosta.

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=39360#ixzz1zvX5mspKnka ;
I sad...pomoćni obrambeni nasip gdje je legalno dovoditi pse NIJE UZ DRAVU već ih dijeli livadica i šetnica iz čega proizlazi da u ovom gradu ne postoji mjesto gdje se smije kupati pas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › A budaleeeeeeeeeeeeeeee, ja imam i pse i djecu i sve ih obožavam i obožavaju se međusobno :)Ipak, češće su mi stvari razvlačila, derala se, pišala i radili pizdarije djeca nego psi, to je činjenica.


Oprosti ali ovo si ti naveo/la pa ti moram reći, to nije generalna činjenica, to ti donosiš zaključke o svojoj djeci jer nije normalno da se djeca tako ponašaju i meni je stvarno žao da ih nisi uspjela/o bolje odgojiti. Moja djeca niti pišaju okolo niti diraju tuđe stvari na plaži a niti se deru i zapravo djeca koja su takva (ne zločesta djeca nego jako loši odgoj tj. loši roditelji) su zapravo iznimka a ne pravilo, dok s druge strane psi su takvi u pravilu jer oni nemaju razvijenu svijest poput ljudi i nitko ih zbog toga ne mrzi kao što vi govorite ružno o djeci, psi su takvi i to je normalno, zato su oni naši kućni ljubimci a ne mi njihovi i na nama je da ih odgajamo i pazimo na njih.

Opet ovdje su problem i prozvani nekulturni vlasnici pasa a ne psi!!

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › Sad c/p iz spomen utog člaU odluci o komunalnom redu jasno je navedeno da je šetnja i vođenje pasa na području Mjesnog odbora Lijeva obala dozvoljeno isključivo na lokaciji u Tvrđavici - obrambeni nasip od trim-staze prema ZOO vrtu te pomoćni obrambeni nasip od mosta dr. Franje Tuđmana do željezničkog mosta.

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=39360#ixzz1zvX5mspKnka ;
I sad...pomoćni obrambeni nasip gdje je legalno dovoditi pse NIJE UZ DRAVU već ih dijeli livadica i šetnica iz čega proizlazi da u ovom gradu ne postoji mjesto gdje se smije kupati pas.


Dakle sve je ilegalno ali ajmo onda napakostiti ljudima koji se kupaju uz Dravu i baš tamo dovesti pse pored toliko slobodnih kilometara uzvodno i nizvodno??
Sigurna sam da ste znali kakve će reakcije kupača biti, ponavljam namjerno ovo radite! Samo mi nije jasno odakle tolika mržnja i pakost u vama... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2012. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam samo odakle ste iscitali mrznju Smile

_________________
-Dok će god ljudi prolijevati krv životinja, neće biti mira. Mala je razlika između ubijanja životinja i stvaranja plinskih komora kakve je stvorio Hitler ili Staljinovih koncentracijskih logora... Neće biti pravde dok će god čovjek stajati s nožem ili pištoljem i ubijati slabije od sebe.
-Čovjek je zaista kralj životinja, jer njegova svirepost nadmašuje njihovu. Mi živimo od smrti drugih. Mi smo hodajuće grobnice
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TUĐA djeca su mi pravila pizdarije, moja još ni ne hodaju i samim time nisu u stanju raditi neznamšta, a sigurna sam da ni neće jer su odgajana da VOLE I POŠTUJU sva živa bića; ljude, pse, mačke...čak im ni leptira nedam da love rukama, za razliku od derišta koje se da vidjeti po plaži koja smatraju da imaju pravo vrištati, pišati, gađati kamenjem...jer su ih roditelji učili da su iznad svega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S druge strane...moji psi se CIJELE GODINE, osim po najvećoj zimi, kupaju baš tamo gotovo svaki dan dok im djeca bacaju loptice i vrište od sreće, i onda dođe sezona, nakoti se svega u naš komadić raja...i psići mi više ni iz kuće ne smiju izaći da nekom ne smetaju. Djeci nije jasno zašto ne vodimo pse i plaču za njima...Jedva čekam kraj ljeta da se sva ta gužva raščisti i ovi paranoični roditelji svoju razmaženu djecu zatvore u stanove, a mi mirno nastavimo sa svojim životom i uživanjem u dječje-psećem prijateljstvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misaee caulfield je napisao/la (Pogledaj post): › Neznam samo odakle ste iscitali mrznju Smile


Tvojih nekoliko prethodnih postova sadrži vrlo ružne riječi za djecu i ljude, kao i većina drugih postova od strane vlasnika pasa...

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › TUĐA djeca su mi pravila pizdarije, moja još ni ne hodaju i samim time nisu u stanju raditi neznamšta, a sigurna sam da ni neće jer su odgajana da VOLE I POŠTUJU sva živa bića; ljude, pse, mačke...čak im ni leptira nedam da love rukama, za razliku od derišta koje se da vidjeti po plaži koja smatraju da imaju pravo vrištati, pišati, gađati kamenjem...jer su ih roditelji učili da su iznad svega.


Djeca su ogledalo svojih roditelja, dakle nisu "derišta" i/ili svi ti ružni izrazi koje koristite, već su samo djeca loših roditelja.

Ovo nije tema o odgoju djece i analizi istih ili o voljenju pasa i njihovim pravima, nego o nekulturnim vlasnicima pasa!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.07.2012. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › S druge strane...moji psi se CIJELE GODINE, osim po najvećoj zimi, kupaju baš tamo gotovo svaki dan dok im djeca bacaju loptice i vrište od sreće, i onda dođe sezona, nakoti se svega u naš komadić raja...i psići mi više ni iz kuće ne smiju izaći da nekom ne smetaju. Djeci nije jasno zašto ne vodimo pse i plaču za njima...Jedva čekam kraj ljeta da se sva ta gužva raščisti i ovi paranoični roditelji svoju razmaženu djecu zatvore u stanove, a mi mirno nastavimo sa svojim životom i uživanjem u dječje-psećem prijateljstvu.


A bas je kopika idealna za pse jelda? Ma najbolje da mi sve ljude steramo sa kopike i posaljem na pampas a da ti i tvoji ljubimci uzivate i slicni tebima.. haha ako imas viska 2500kn dodji.. btw. komunalci su ti u civilu Smile a cipelic ti je uvijek na kopici tako da ti legitimacija ne gine..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2012. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pandora je napisao/la (Pogledaj post): › Sumnjam da je ovdje problem pseća/dječja pišalina i govanca u Dravi... pa svi znamo što je Drava.
Svi vi koji dajete veća prava psima nego ljudima, sigurno nemate djecu. Pljujete po nekulturnim ljudima a i sami ste upravo takvi jer dovodite pse na mjesta gdje je to zakonom a i bontonom zabranjeno. Sumnjam da niste svjesni toga, dakle radite to namjerno!

Zamislite scenu, ležim na ručniku, odmaram lagano dremuckam kad odjednom pas pored mene se otrese od vode. osijek031.com smile

Zamislite scenu, sjedim na ručniku i igram se sa djetetom, kada jedan od pasa zastane pored našeg ručnika i popiša se na njemu pri tome naravno zapiša i moju nogu. osijek031.com smile

Zamislite scenu, kupam se u Dravi i iz vode vidim kako nečiji pas razvlači moje stvari (torbicu) i igra se sa njima, izađem a moj ručnik na drugom kraju plaže, prljav i zapišan... osijek031.com smile

Možete li bezbrižno ležati na ručniku i lješkariti kada psi ko' sumanuti trče oko vas?

Doista mislite da sve ovo gore navedeno rade i djeca na plažama?

Mislim da je bolesno i sramotno uspoređivati djecu i pse, u gornjim navodima pobornika pasa imam osjećaj kao da govori neka sekta mrzitelja ljudi, jako jako ružno! Ovdje se ne radi o mržnji prema psima, mislim da nisam vidjela niti jedan post koji govori protiv pasa, nego o mjestima gdje je psima dozvoljeno zakonom boraviti. Svi postovi vlasnika pasa koji dovode pse na kupalište s druge strane govore o mržnji prema ljudima... Iz svega bi se dalo zaključiti da vi to radite namjerno jer mrzite ljude?!

Ponajviše ovo je sramota za grad Osijek i naše komunalne redare što ne rade svoj posao!!

istina je da se stvorila jedna subkultura "mrzioca ljudi" koji su u najcescem slucaju vegani i vlasnici zivotinja, osobno znam barem troje takvih... kada pred takve postavite hipotetsku situaciju biranja izmedju zivota ljudskog bica i neke nasumicne zivotinje bez puno ustrucavanja ce izabrati zivotinju...
sad da li bi isti to zaista ucinili u praksi ili samo tako blebecu neznam, ali po meni su to vec slucajevi za psihijatriju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.07.2012. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la (Pogledaj post): › S druge strane...moji psi se CIJELE GODINE, osim po najvećoj zimi, kupaju baš tamo gotovo svaki dan dok im djeca bacaju loptice i vrište od sreće, i onda dođe sezona, nakoti se svega u naš komadić raja...i psići mi više ni iz kuće ne smiju izaći da nekom ne smetaju. Djeci nije jasno zašto ne vodimo pse i plaču za njima...Jedva čekam kraj ljeta da se sva ta gužva raščisti i ovi paranoični roditelji svoju razmaženu djecu zatvore u stanove, a mi mirno nastavimo sa svojim životom i uživanjem u dječje-psećem prijateljstvu.


U vaš komadić raja? Vidiš kako krivo gledaš stvari, taj vaš komadić raja je zapravo gradski, a to znači da grad određuje pravila. A on ih je odredio na način da nije uredu dovesti pse tamo gdje se ljudi kupaju. Možeš ti sada govoriti da su tvoji psi dobri kulturni i ne znam što, ali tako se stvari ne rješavaju, što bi trebala postojati neka služba koja će puštati dresirane pse a druge ne..

Još jednom ću reći odvedite pse par sto metara dalje i iskupajte ih tamo, u čemu je toliki problem? Imam psa i tako radim i zato ne razumijem zašto ste se toliko uspjenili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›

istina je da se stvorila jedna subkultura "mrzioca ljudi" koji su u najcescem slucaju vegani i vlasnici zivotinja, osobno znam barem troje takvih... kada pred takve postavite hipotetsku situaciju biranja izmedju zivota ljudskog bica i neke nasumicne zivotinje bez puno ustrucavanja ce izabrati zivotinju...
sad da li bi isti to zaista ucinili u praksi ili samo tako blebecu neznam, ali po meni su to vec slucajevi za psihijatriju...


volim vas koji generalizirate Very Happy simpaticni ste dosta Wink

_________________
-Dok će god ljudi prolijevati krv životinja, neće biti mira. Mala je razlika između ubijanja životinja i stvaranja plinskih komora kakve je stvorio Hitler ili Staljinovih koncentracijskih logora... Neće biti pravde dok će god čovjek stajati s nožem ili pištoljem i ubijati slabije od sebe.
-Čovjek je zaista kralj životinja, jer njegova svirepost nadmašuje njihovu. Mi živimo od smrti drugih. Mi smo hodajuće grobnice
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: