Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Šapčanin
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bog svima koliko vas ima. Pozdrav iz Šapca! Dolazim uskoro u Osijek kod cure pa me interesira gde se nalazi taj šop? Predpostavljam u okviru GRADSKOG VRTA,ili...? Recite mi kakvog su kvaliteta majice, kako ih ocenjujete estetski, i da li su sa kragnicom,ili bez? Sto se mene tice bolje je imati bilo kakav, nego nikakav sop. Mada s obzirom na renome kluba,a po meni OSIJEK bi morao biti bar treci klub u Hrvatskoj,onda bi i izbor rekvizita morao biti adekvatan. Mada, zaista, sta se to desava sa klubom koji bi se morao boriti da svake god. igra u Evropi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2012. 22:01 
Naslov:  Re: Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost, više nemamo ni taj shop, jer kappa više nije sponzor sportske opreme nk osijeka, a novi sponzor jako ne vidi očito u osijeku nikakvu računicu, pa svoj shop nisu niti otvorili. osijek je što se renomea tiče unazad 10 godina postao zadnja rupa na svirali, pa nas isti taj jako opskrbljuje dresovima kakve su u prošlim sezonama nosili igrači rijeke i zadra, samo je grb i reklama drugačija. toliko o ugledu kluba. zašto je došlo do takve situacije treba upitati uprave kluba još tamo od 90-ih pa na ovamo, jer nema pozvanijih za objašnjenje blokiranog računa i duga od 100 milijuna kuna. i zato se mi u osijeku kao mala djeca veselimo prvom pretkolu europske lige i prvoj europskoj utakmici nakon više od 11 godina. igramo sa santa colomom iz andore, sutra je utakmica u andori, 12. srpnja igramo uzvrat u gradskom vrtu.

što se tiče bilo čega vezanog za nk osijek, jedino mjesto na kojem se da nešto kvalitetno naći je ovo. ali sumnjam da te zanima bilo što navijačke prirode...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šapčanin
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2012. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koliko znam Rijeka nosi JAKKO opremu. I koliko mi je poznato na Kantridi imaju svoj shop,a Bog zna ni oni nemaju neke rezultate. Hmm... Mislim da ljudi na ovim prostorima malo haju za suvenire, i sve to sto predstavlja njihov klub, grad. Pre ce kupiti dres Dinama, Partizana,itd...nego kluba iz njihovog grada,ma koliko bio uspesan. Ipak se nadam da cu nekako doci do te majice,ako ne do zastavice za auto, case, upaljaca... Takodje valjda nece biti problema sa tim Andorcima,pa u tom slucaju mozda me eto na drugom kolu. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 9:25 
Naslov:  Re: Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja vjerujem da bi ljudi čak i kupili rekvizite ovog kluba da oni postoje i da su kvalitetni. iako nam je prosjek gledatelja na stadionu, zbog rezultata u zadnjih 10 godina, poltronskog odnosa svih uprava prema dinamu i još tko zna čega, jedva 2.000, ima puno navijača "spavača" kojima je osijek u srcu, ali su se toliko puta razočarali da više ne dolaze na stadion. inače ti je odnos snaga u osijek ajmo reći pola pola. pola navija za osijek, pola za hajdin.

a što se tiče te sitnarije vezane za nk osijek, to imaš za kupiti u jednoj od trgovina dolje u pothodniku. ako se ne varam ima i nekih majici, šalica, pepeljara, upaljača, jastučića i tako toga. to će te cura sigurno znati odvesti ako živi tu. ja sam shvatio da si htio kupiti dres.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šapčanin
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2012. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cura nije sportski tip,a posto radi od jutra do mraka,tesko da ce mi biti od pomoci. Nego ako vam nije problem da mi malo preciznije objasnite gde je to,i koja je adresa? Nadam se da su bar priblizno dobre kao Hajdukove bele UMBRO? A dresove ne nosim, cak ni Zvezdine, ipak sam u malo ozbiljnijim god. Smile Mada bi bio fazon da se pojavim na treningu lokalnog kluba, ali bice dobra i majica. Smile I jos jedno pitanje, sta je sa KK SLAVONIJA, ako se ne varam da se tako zvao, ili jos zove klub? Nekada je bio jak drugoligas,a sad vidim da ga nema nigde?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2012. 10:05 
Naslov:  Re: Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za košarku ti ne znam preciznije reći, jer dosta se slabo prati kod nas. od iduće sezone imamo a -1 ligaša, osječki sokol. u a - 1 ligi igra i klub iz darde, sponzor su im vrijednosnice osijek. darda je mjesto u baranji, 10 - 15 minuta autom od osijeka. ali daleko je sve to od nekih prošlih vremena, sjećam se da sam ja kao još malo dijete gledao damira volodera i slavonsku banku u prepunom zrinjevcu. možda je ta slavonska banka sljednik slavonije, ali to bolje da ti odgovori netko tko je više upućen.

što se tiče te majice koju bi kupio odmah da ti kažem da nemaš shemu navijačke majice, to ti je u pravilu obična pamučna majica, bijela ili plava, s grbom nk osijeka. te majice nemaju nikakve veze s klubom niti sa sponzorom sportske opreme nk osijeka JAKO, to ti je obična majica koju možeš kupiti u gift shopu zajedno sa tisuću drugih pizdarijica. uostalom najbolje da sam to pogledaš kad dođeš. pothodnik ti se nalazi ispod glavnog gradskog trga, trga ante starčevića. imaš tri ulaza u njega i negdje u sredini imaš par tih gift shopova gdje imaš te stvarčice vezane za nk osijek za kupiti.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šapčanin
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na obavestenju, sad je lako. Smile Samo mi reci, da li te iste majice nose i nogometasi Osijeka? Prijatelji iz Splita i Zagreba su mi iz njihovih sopova doneli Hajdukovu UMBRO i Dinamovu proslogodisnju DIADORU. Original koje nose i igraci na putovanju i ovako. Setio sam se, nije Slavonija, vec Slavonka. Secam se negde 90-te u Sapcu su igrali prijateljsku ZORKA-SLAVONKA. Slavonka je tad bila u vrhu 1-B Zapad. Pa me stoga cudi da s obzirom da je Osijek treci grad u Hr, ne moze sad da igra 1 ligu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2012. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa evo imat ćemo sad iduću sezonu osječki sokol i vrijednosnice darda, što je 15 km od osijeka, ali to su klubovi koji pripadaju donjem domu a-1.

igrači osijeka imaju neke službene majice koje nose, ali kako nema shopa nema niti majica, trenirki i tako toga u slobodnoj prodaji. imaš jedino tih "gift" majica koje nisu JAKO nego neka žnj marka.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: