Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2011. 20:16 
Naslov:  Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako je još prošloga ljeta najavljeno da će u službenom fan shopu Nogometnog kluba Osijek uskoro biti proširen izbor artikala i suvenira sa simbolima kluba, to se ipak neće dogoditi u dogledno vrijeme.

Naime, 9. travnja navršit će se godinu dana od otvaranja fan shopa, a u njemu se i dalje može kupiti istih desetak artikala, i to isključivo marke talijanske tvrtke Robe di Kappa, aktualnog službenog dobavljača opreme.

- Veliki je napredak da NK Osijek uopće ima fan shop, ali ponudu treba proširiti i prilagoditi navijačima. Sadašnje cijene nisu niske, ali veći je problem u tome što se nudi. Na dresovima, recimo, ne trebaju biti prezimena igrača. Oni se relativno brzo mijenjaju pa je bolje da svatko kupi dres bez imena i tiska što želi. Mi kao udruga imamo svoje navijačke proizvode, ali smo neprofitni i stoga ih možemo samo dijeliti ili prodavati u ciljane, uglavnom humanitarne svrhe - ističe Grgur Vasilj, predsjednik Udruge navijača Kohorta.

Lani u kolovozu Agencija Trotoar, koju su tadašnji čelnici kluba angažirali kako bi poboljšali marketinške aktivnosti, planirala je ponudu proširiti, no inicijativa je zamrla.

- I mi bismo voljeli da je ponuda rekvizita šira i jeftinija, ali kao klub ne možemo mnogo učiniti. Fan shop vodi zadarski trgovački obrt Barros, zastupnik Robe di Kappa za Hrvatsku te zakupnik toga lokala. Koliko sam upućen, do daljnjega ne namjeravaju širiti ponudu, a opravdanje im je da se i postojeći rekviziti slabo prodaju jer je NK Osijek tek 10. na tablici 1. HNL. Slažem se da bi sigurno bilo drukčije da je Osijek bolje plasiran, što ćemo, vjerujem, popraviti već u jesen - zaključuje Gordan Matković, direktor NK Osijek.

Što se sada nudi?

U aktualnoj ponudi fan shopa su originalni dresovi NK Osijek po cijeni od 299 kuna, trenirke stoje 429, "šorc" 139, a cijene torbica, ruksaka i torbi kreću se od 89 do 149 kuna. Majica sa znakom NK Osijek košta 139, kapa 129, bijelo-plavi kišobran 89, navijački šalovi 59 i 79, novčanik 59, jastučić 49, a najjeftinija je zastavica – 19 kuna. Njih ima i najviše jer su se one dijelile uz ulaznice za posljednje dvije domaće utakmice NK Osijek. I voditelji fan shopa shvatili su da cijene ne odgovaraju platnoj moći pa su uvedena sniženja.

Tekst: Tomislav Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Cacan/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2011. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taj fan šop je općenito pizdarija, trebali su dat napravit par stotina dresova i dat kohorti da ih prodaje, ionako oni prodaju sve šta imalo valja u vezi kluba

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2011. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A bolje i ovakav fan šop nego nikakav.
Ima i dobrih stvari tamo a sjećam se prije 5-6 godina da smo molili da imamo bilo kakavu trgovinu za kupit dres.
Max 2000 ljudi na svakoj tekmi pokazuje kolko ljudi bezuvjetno voli Nk Osijek..ostali će kupit dres ili šal kad Osijek bude uvrhu.
Dotad samo ovih 2000 a realno oni već imaju sve od bitnih rekvizita Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 21:33 
Naslov:  Re: Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kišobran 90 kn Rolling Eyes

ne znam jel problem s tim da sve treba ici preko kappe ili ne, ali svakako bi se ponuda trebala malo ''modernizirati'', fale majice, kape i trenerke s modernim dizajnom sto bi se vjerojatno najvise prodavalo uz dresove i šalove.

i nisam siguran, al mislim da se dresovi igrača koji više ne igraju za nk osijek još uvijek prodaju, i to po istoj cijeni kao i ostali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima majica, ali su loše, i stvari su skupe, da naprave te neke jeftinije stvari, tipa čaše, pepeljare, to bi se prodavalo
ovako samo ovo nije dosta, iako je lijepo da ga ima
@exodus, da tako je prodaju se dresovi od npr braće plum ili čak hrnčevića koji tu nije od ljeta

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2011. 22:30 
Naslov:  Re: Matković: Navijački rekviziti se slabo prodaju jer smo 10. u ligi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakva koncepcija fun shopa ne moze jos dugo opstati...cijene su skupe, roba nista posebno, dakle ponuda je tek prosječna...eto kupio sam dres...i to je to, ostali artikli me apsolutno nisu zainteresirali Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2011. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe fun shop... jebeno potpuno sam zaboravio da su na dan otvorenja malo zamjenili slova .... Very Happy

ah taj engleski jezik ko bi ga više znao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad nauče igrat nogomet možda kupim zastaavicu...ovo je dno dna ... Mi jedva Inter pobjedimo.. daj neki dekret da ans bace u 2. ligu

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › hehe fun shop... jebeno potpuno sam zaboravio da su na dan otvorenja malo zamjenili slova .... Very Happy

ah taj engleski jezik ko bi ga više znao...

Yep...epic fail. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › kad nauče igrat nogomet možda kupim zastaavicu...ovo je dno dna ... Mi jedva Inter pobjedimo.. daj neki dekret da ans bace u 2. ligu


Ljubav prema klubu se ne mjeri trenutnim stanjem na ljestvici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › kad nauče igrat nogomet možda kupim zastaavicu...ovo je dno dna ... Mi jedva Inter pobjedimo.. daj neki dekret da ans bace u 2. ligu


Ljubav prema klubu se ne mjeri trenutnim stanjem na ljestvici


To je istina,a bome moram reći i da 299 kn nije puno za original dres pogotovo ako je voljeni klub u pitanju. Donji dio je još 130 i eto za manje od 450 kuna imaš kompleta recimo da kupiš neki drugi u recimo onom preskupom feriviju platit ćeš bar 600 kuna samo za gornji dio. I te torbe i torbice nisu uopće skupi,jedino se ističe eto taj kišobran i ništa više. Dajte nemojte lupetati gluposti kako je baš SVE skupo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2011. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volim ja taj klub i previše... trenutno stanje? tako je već zadnjih par sezona..uvijek izlike... nikad igre poštene

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to da ljudi ne kupuju zbog rezltata sasvim stoji, da smo među prva 3 svakako bi se više prodavalo. samo onda treba više uložiti u marketing, web shop i povećati/poboljšati ponudu da se privuku kupci, ne možeš ovako ni očekivati neku veliku prodaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
model500
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.04.2011. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jbg,kohortaši pokušavaju ljude vratiti na stadion ali to ne ide baš tako...rezultat je izgleda najbitniji i ništa više. Ja se nadam da će se Osijek vratiti jednog dana na stare staze,ali treba složiti jednu dobru momčad i ne razdvajati ih bar 5 godina,samo uigrana ekipa može napraviti nešto posebno. Od malih nogu sam na istoku i čak i kada igraju godinama ovako mrljavo ja se uvijek vratim jer volim taj klub,taj stadion i sve.

Nadam se da bar netko od igrača ili struke ovo čita,mi ŽELIMO biti uz Osijek,i u dobru i u zlu...ali dajte potrudite se malo,žalosno je da jedini Smoje uvijek grize kako spada a ostali kao da su ispuhani...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se. s tim da bi ja svakako dodao šoršu, pa čak i karduma, iako je golman. za tu trojicu sam siguran da će svaku utakmicu ući 100%

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: