Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ortopedi u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lidija777
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2011. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve to preparate?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2011. 4:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lidija777 je napisao/la (Pogledaj post): › kakve to preparate?


e sad glupo je da reklamiram ili nesto... Kazu da ljutska psiha velikim dijelom utjece na to mozda sam se ja umislio da mi pomaze...

Kad vec pitas trenutno uzimam elasti joints i bolestan je... Malo je skup u trgovinama al je nabavna cijena uredu...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2011. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glukozamin forte
doza od 1500mg na dan

ja kupujem nutriphar 30 tableta je oko 75kn, pije se jedna na dan, a 1 sadržava upravo potrebnu dozu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2011. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lidija777 je napisao/la: ›
kakve to preparate?


moj ti je djeda imao probleme s kukovima nije mogo uz stepenice pa sam mu dao svoju kutiju nakon 9 case je trcao uz stepenice...

imam ja jos jednu kutiju pa ti mogu prodat ako bas zelis...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...prije 3 godine sam imao problema sa koljenom....išao sam kod dr.Žulja 5 mjeseci....i samo neka slikanja, vježbe...ugl ništami nije pomagalo..zatražio sam promjenu doktora i dobio dr.Špigela....čovjek je na mojim prvim slikama vidio o čemu se radi....posla na scintigrafiju i na operaciju..operaciju mi detaljno objasnio.....dok sam ležao u bolnici nije prošao dan, a da mi nije došao....osim ako je bio slobodan...dok drugi pacijenti u sobi svoje doktore nisu ni vidjeli od operacije... ( zelić i žulj ).... tak da....neki hvale jedne, neki druge....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.06.2012. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ...prije 3 godine sam imao problema sa koljenom....išao sam kod dr.Žulja 5 mjeseci....i samo neka slikanja, vježbe...ugl ništami nije pomagalo..zatražio sam promjenu doktora i dobio dr.Špigela....čovjek je na mojim prvim slikama vidio o čemu se radi....posla na scintigrafiju i na operaciju..operaciju mi detaljno objasnio.....dok sam ležao u bolnici nije prošao dan, a da mi nije došao....osim ako je bio slobodan...dok drugi pacijenti u sobi svoje doktore nisu ni vidjeli od operacije... ( zelić i žulj ).... tak da....neki hvale jedne, neki druge....

Gdje radi taj doktor?
Ja sam baš u potrazi za ortopedom u Osijeku i nadala sam se da ću naći neku privatnu praksu, ali baš ništa na netu nisam našla. Upravo zbog tog bolesno dugog čekanja, a i KBO gives me the creeps.. Srećom ne moram često kod doktora i obično sve rješavam privatno - čisto je, kulturno, odmah si na redu i što je najvažnije - tretiraju te KAO ČOVJEKA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.06.2012. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ...prije 3 godine sam imao problema sa koljenom....išao sam kod dr.Žulja 5 mjeseci....i samo neka slikanja, vježbe...ugl ništami nije pomagalo..zatražio sam promjenu doktora i dobio dr.Špigela....čovjek je na mojim prvim slikama vidio o čemu se radi....posla na scintigrafiju i na operaciju..operaciju mi detaljno objasnio.....dok sam ležao u bolnici nije prošao dan, a da mi nije došao....osim ako je bio slobodan...dok drugi pacijenti u sobi svoje doktore nisu ni vidjeli od operacije... ( zelić i žulj ).... tak da....neki hvale jedne, neki druge....

Gdje radi taj doktor?
Ja sam baš u potrazi za ortopedom u Osijeku i nadala sam se da ću naći neku privatnu praksu, ali baš ništa na netu nisam našla. Upravo zbog tog bolesno dugog čekanja, a i KBO gives me the creeps.. Srećom ne moram često kod doktora i obično sve rješavam privatno - čisto je, kulturno, odmah si na redu i što je najvažnije - tretiraju te KAO ČOVJEKA.


Radi u KBCO kao specijalizant (ako u međuvremenu nije već specijalizirao).

http://www.kbo.hr/ortopedija/default.htm

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bio kod spigla , on mi reko da mi nije nista i od tada me boli koljeno vec 2 godine Smile...

Ako zelis pravog doktora idi u vukovar kod aleksijevica...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2012. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što vi očekujete od liječnika da učini s vašim koljenom? Da vam kaže - DA, vaše je koljeno jako oštećeno (jer ako kaže da vam nije ništa, a vas boli, to vam ne odgovara), i zatim vam čarobnim štapićem popravi koljeno, efekt kao da je operirano, al bez operacije, a da poslije zahvata nema nikakvih komplikacija niti ćete imati osjećaj da je koljeno drugačije, i nećete ga morati štediti? Da, to Aleksijević tako radi, svi drugi su preloši.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2012. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne ocekujem da ce mi carobnim stapicem sanirat ozljedu. Nego neka kaze ostetila ti se : hrskavica , lose podmazivanje , artritis itd , pa nek kaze nemoj trcat , idi u teretanu , mazi tom i tom kremom , gledaj u nebo da te manje boli i to je to sto ocekujem...

Ne ocekujem sigurno da mi kaze nije ti nista radi sve kako si do sada , pa da s 50 moram ugradit umjetnu nogu...

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2012. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne ocekujem sigurno da mi kaze nije ti nista radi sve kako si do sada , pa da s 50 moram ugradit umjetnu nogu...

 Kakva je situacija u zdravstvu, predlažem ti da posadiš neki hrast ili jasen u dvorište, i dok ti bude trebalo imat ćeš makar svoj materijal.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2012. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahah to brate bar znam da me nece krast na materijalu , kakvo je zdrastvo nece imat nogu moje velicine pa ce ugradit pol metra kracu i jos ce mi reci da je to da mi isprave kuk i dodatno naplatit kao tretman ljecenja , al nema veze dat ce mi nalog da smijem kracom stajat na nogostupu a duzom na cesti. Kakavo je sudstvo morat cu dici kredit za kazne. Bar sam gadan pa kad budem hodao po biciklistickoj dobit cu kaznu samo zato sto nemam reflektirajuci prsluk Very Happy

Samo moram pozurit sa sadnjom kad udjemo u eu i dodje gmo sjeme 6 hrastova cu posadit do 50-te Very Happy..


Zadnja promjena: Spore; 05.06.2012. 20:56; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.06.2012. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahaha, ajd baš si me nasmijao ovim gore komentarom Smile Smile

Pa mislim stvaaaarno, ako te boli jasno je da nećeš trčat, ne mora ti se to govorit Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2012. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la: ›
... kakvo je zdrastvo nece imat nogu moje velicine pa ce ugradit pol metra kracu i jos ce mi reci da je to da mi isprave kuk i dodatno naplatit kao tretman ljecenja , al nema veze dat ce mi nalog da smijem kracom stajat na nogostupu a duzom na cesti.

Kakvo je zdravstvo, bit ćeš sretan ako ti ne sjebu zdravu nogu zbog proporcionalnosti sa drvenom.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.06.2012. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe ako odgovorim na prethodne postove, uvuci cu se u raspravu, a ne da mi se pisati kilometarske postove i jos vise takve iste postove citati...

ljuid ne znaju cijeniti nesto sto imaju dok to isto ne izgube...
ja samo cekam dan kada ce doci vrijeme lijecenja koliko platis, pa ce pola ljudi biti bez zdravstvene skrbi ili samo one osnovne, primarne :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: