Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ortopedi u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zoki29
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2020. 12:41 
Naslov:  Re: Ortopedi u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BOG POZDRAVLJAM sve i imam jedno gorko iskustvo sa kb centrom Osijek točno ortopedija.Ozljeda je desno koljeno prednji krizni ligament dana 10.10 2019.god moj sin ozljeduje koljeno na nog. utakmici ja ga dovozim na hitan prijem gdje boravi i ostaje 3 dana u bolnici . da bih otok bio otpusten iz bolnice i sad počinje drama idi tamo idi vani izvadi papire kad sam obavio sve dolazim na prergled kod dr. Zorana Zelića i kaže mi ne mogu ga sada operirati idem na godišnji . ok ja kazem kada možemo to riješiti on meni kad dođem sa god.
i ja dođem polje kako je rekao Zelić i moj sin se konačno dobije termin 03.02.2020. pazite sada koji datum aj nis ja sina otpremim u bollnicu i on prenocuje i sutra je prvi na redu za op. zahvat desnog koljena međutim se ubacuje neki lik iz njegove sobe koji je došao 04.02.2020. ujutro i ide na operaciju . ja sinu pošaljem poruku jeo si otišao na op. kaže nije , dolazi i moj sin konačno da ga voze na operaciju ali gospoda dok. pitaju dali si pušio ili jeo moj sin poludio sam jednu cigaru .
da bi doktori odmah rekli ništa od operacije. pod svima molio bih pomoć ak tko može da mi pomogne bog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zoki29
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2020. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BOG POZDRAVLJAM sve i imam jedno gorko iskustvo sa K.B. centrom Osijek točno ORTOPEDIJA. Ozljeda je desno koljeno prednji krizni ligament dana 10.10. 2019.god moj sin ozljeđuje koljeno na nog. utakmici ja ga odvozim RODITELJ na hitan prijem gdje boravi i ostaje 3 dana u bolnici . Da bih ga otpustili iz bolnice sad počinje drama idi tamo idi vamo izvadi papire kad sam sve to obavio konačno dolazim na pregled kod dr. Zorana Zelića već tu gubim 2 mj. vremena da bih mi rekao dr. Zelić dođite za mjesec dana da ga naručimo. Hmm sta da se radi kako doktor kaže i mi dolazimo nemogu ga sada operirati idem na godišnji . Ok ja kazem kada možemo to riješiti on meni kad dođem sa god.
I mi dolazimo kako je rekao Zelić moj Sin konačno dobiva termin 03.02.2020. Pazite sada koji datum već sam ga naveo gore u tekstu ozljeda je bila u 10.10. 2019. aj sta da radim valjda doktori znaju mlađi je ima prioritet . Ja sa sinom dlazim u bolnicu on prenoćuje i sutra je prvi na redu za op. zahvat desnog koljena tako mi kaže gl. Sestra konačno već međutim ubacuje se neki lik iz njegove sobe koji je došao to jutro 04.02.2020. ujutro i ide na operaciju naravno isto je u pitanju desno koljeno aj sta da se radi uvjek ima takovih ja se čujem sa sinom preko telefona poslije jel si otišao na operaciju ne još nisam čekam dolazi i moj sin konačno da ga voze na operaciju to je bilo već 12 sati . Pita ga Anesteziolog dali si sta jeo ili pušio ,popušio sam jednu cigaru prije dva sata jeo nisam ništa.
Da bi doktori odmah rekli ništa od operacije . Eto šta da vam kažem jadni smo mi koji smo bolesni ili nedaj boze trebamo operativni zahvat imati .SRAMOTA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: