Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Prigovor
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Brijest
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 9:36 
Naslov:  Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da su zabave lokalnog nogometnog kluba na Brijestu postale učestale i da je iritantno sve to slušati, odlučila sam u nedjelju pozvati policiju, a dan kasnije obratiti se Glasu Slavonije. Kao što sam i mislila da će biti - rekla sam kako je bilo, a "divni" predsjednik kluba je rekao da to nije tako. Vrijedi li se boriti protiv vjetrenjača? Prosudite sami.

E-mail Glasu:

"Poštovani,

obraćam vam se u vezi nogometnog kluba na Brijestu. Naime, svaki tjedan održavaju se veoma glasne zabave, puštaju se pjesme, pjeva se, dere, trubi, turira motorima... Stanovnicima koji žive u blizini igrališta/mjesta za zabave pojedinaca nije ni najmanje ugodno kada nakon posla žele odmoriti u miru i tišini, a ne mogu. Mnogi ljudi imaju malu djecu, i zasigurno ne žele sve to slušati, pogotovo ne nedjeljom cijelo popodne i cijelu večer.

Svaki tjedan je to prisutno na Brijestu, bilo radnim danom ili vikendom. Jučer, u nedjelju, cijelo popodne je bilo bučno. Najprije se odigravala utakmica, popraćena glasnom glazbom i dernjavom, a zatim su nastavili do kasnih sati. Glazba se inače mora ugasiti u 22 h, ali njih nije bilo briga pa su svoju glasnu zabavu svejedno nastavili. Pozvala sam i policiju jer je ovo stvarno već postalo iritantno. Nakon nekoliko minuta su se razišli, možda imaju kakvu vezu u policiji pa im je netko dojavio ili je nešto drugo u pitanju. Samo da još napomenem, glazba je ugašena tek u 22:35 h.

Mene zanima, smiju li oni kad god im se prohtije održavati takve zabave i raditi sve što sam navela, bez obzira na stanovnike nekad poprilično mirnog Brijesta? Dopušta li zakon sve to? Moramo li mi sve to trpjeti, kako bi njih 15-20 uživalo u vlastitoj dernjavi i preglasnoj glazbi i svemu ostalom? Ok je odigrati utakmicu, ali bučiti satima nikako nije u redu!

Nedavno je jedna velika zaštitna ograda bila jako nagnuta nakon njihovih utakmica/zabava, valjda su ju srušili. I tako je stajala danima nagnuta, bez obzira što je to bilo nesigurno za sve ostale koji su se igrali na igralištu. Posljedica divljaštva? Vrlo vjerojatno.To je prejaka metalna konstrukcija koju ne može srušiti vjetar, nego nešto/netko daleko jači.

Molim vas da objavite ovo jer mislim da nisam jedina kojoj ovo smeta. Slobodno istražite, iako znam kako novinarstvo funkcionira. Jedan će reći jedno, drugi će naravno reći da to nije istina i tako u krug.

Inače, sve ovo traje otkad su mještani sami podigli krov nad prostorijama nogometnog kluba: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=37281, vjerojatno iz razloga da se mogu zabavljati i bučiti kad god im se prohtije."

Da bi na kraju predsjednik kluba dao LAŽNU izjavu novinarima da su u nedjelju završili do 22 sata. Može ga samo biti sramota!

Pa pročitajte članak iz Glasa: http://www.glas-slavonije.hr/167663/3/Buka-na-Brijestu

"Čitateljica s Brijesta požalila se na zabave, glasno puštanje glazbe, pjevanje i remećenje javnog reda i mira u prostoru nogometnog kluba Brijest. Budući da su zabave u posljednje vrijeme sve učestalije, a stanari sve ogorčeniji, čitateljicu zanima kojim se danom i u kojem vremenu mogu održavati takve zabave i zbog čega su one toliko česte u zadnje vrijeme. Predsjednik NK Brijest, Ivan Dujmović, potvrdio je da nakon održavanja prvenstvenih utakmica ponekad bude organiziran domjenak za igrače i članove kluba, gdje svakako postoje granice i uzima se u obzir potreba za mirom stanovništva koje živi u okolici. “Ukoliko je organizirana veća zabava, poput one u nedjelju, 20. svibnja, kada je klub osvojio prvo mjesto lige NS Osijek, i prikladno proslavio s još stotinjak ljudi, policija tada bude obaviještena, a zabava završi u prikladno vrijeme, do 22 sata, kako ne bismo mještanima remetili mir", kaže predsjednik kluba Ivan Dujmović. (S.C.)"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reko sam Vam ja da je taj predsjednik kluba lopina i da bi ga trebao USKOK posjetiti.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prigovor
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Brijest
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Reko sam Vam ja da je taj predsjednik kluba lopina i da bi ga trebao USKOK posjetiti.

Šteta što je njihovo mjesto za zabave tako blizu kućama. Boli njih briga što se dernjaju, puštaju glasno glazbu, pjevaju, trube i turiraju motore i što drugima to smeta. Samo da je njima super. A predsjednik kluba sere kad kaže da je to prikladno. Fuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I loš marketing je dobar marketing.

Nakon takvog divljaštva sigurno će gradonačelnik dodatno sponzorirati klub i time nagraditi predsjednika.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2012. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tresla se brda...rodio se miš....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2012. 10:47 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika prijatelju ajmo ti i ja zajedno na USKOK prijaviti ih sve!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 13:33 
Naslov:  Re: Učestale zabave nogometnog kluba na Brijestu i ometanje života stanovnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › francika prijatelju ajmo ti i ja zajedno na USKOK prijaviti ih sve!

Nema potrebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anuion
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Reko sam Vam ja da je taj predsjednik kluba lopina i da bi ga trebao USKOK posjetiti.


Opet ti. pa dokle češ više Smile

Prigovor je napisao/la: ›
Nedavno je jedna velika zaštitna ograda bila jako nagnuta nakon njihovih utakmica/zabava, valjda su ju srušili. I tako je stajala danima nagnuta, bez obzira što je to bilo nesigurno za sve ostale koji su se igrali na igralištu. Posljedica divljaštva? Vrlo vjerojatno.To je prejaka metalna konstrukcija koju ne može srušiti vjetar, nego nešto/netko daleko jači.


Draga gospođo/gospodine prije širenje ovakve netočne informacije bih vas zamolio da ubuduće provjerite točno o čemu se radilo te da onda javno iznesete činjenice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anuion je napisao/la (Pogledaj post): ›
Draga gospođo/gospodine prije širenje ovakve netočne informacije bih vas zamolio da ubuduće provjerite točno o čemu se radilo te da onda javno iznesete činjenice.

Pa ako je bilo divljanja u klubu, ako je bilo divljanja automobilima, motorima, ako je bila srušena ograda, to su POTPUNO TOČNE INFORMACIJE, a vjerovatno je bilo i puno puno gore.


Zadnja promjena: francika; 24.05.2012. 14:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anuion
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divljanja nije bilo nego je bila mala proslava jer su dečki osvojili prvenstvo. Neznam što je tu loše?!

A što se tiče ograde kao što sam napisao neka provjere šta je bilo s njom, jer ovo nije istina što je napisano da je divljački srušena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anuion je napisao/la (Pogledaj post): › Divljanja nije bilo nego je bila mala proslava jer su dečki osvojili prvenstvo. Neznam što je tu loše?!

A što se tiče ograde kao što sam napisao neka provjere šta je bilo s njom, jer ovo nije istina što je napisano da je divljački srušena.

Ok, postoji mogučnost i da je nježno srušena, a ne nasilno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2012. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
anuion je napisao/la (Pogledaj post): ›
Draga gospođo/gospodine prije širenje ovakve netočne informacije bih vas zamolio da ubuduće provjerite točno o čemu se radilo te da onda javno iznesete činjenice.

Pa ako je bilo divljanja u klubu, ako je bilo divljanja automobilima, motorima, ako je bila srušena ograda, to su POTPUNO TOČNE INFORMACIJE, a vjerovatno je bilo i puno puno gore.


Previse seres Very Happy
Ti znas da je sve to tako bilo? Bio si tamo pa znas ili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anuion
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta bio, pa on je došao do ograde tepao joj, dragao ju nježno i zamolio da padne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pokvarenagerma
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2012. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokvarenagerma je napisao/la (Pogledaj post): › E a šta vas boli briga šta je to tam bilo uopče?!?!?!
aa? :@

Kada treba prikriti lopovluk predsjednika nogometnog kluba odmah Vas 10 otvori račun na forumu.

Kad prestanete plakati da Vam gradonačelnik plati za krov crkve, za krov kluba, za krov Crvenog fiće .... onda nas neće biti briga gdje su završili novci s Brijesta, a do tada ima da slušaš što govorimo jer od nas tražite novce koji nestaju kao rosa preko dana putem magle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: