Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zlatarna Danijel u Nami - nakit se raspada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2012. 12:58 
Naslov:  Zlatarna Danijel u Nami - nakit se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj najtopliji savjet - ne kupujte nakit u Zlatarni & Srebrnarnici Danijel u Nami (jedna radnja je u prizemlju i jedna na katu) jer SE RASPADA.
Kupila sam kod njih naušnice i narukvicu (imaju i bižuteriju) i raspalo se i jedno i drugo kod prvog nošenja! Kad sam ih zamolila da mi barem poprave, odgovor vlasnika je bio da ne popravljaju bižuteriju i da je zbog toga ona i jeftinija od ostalog asortimana!
Mogli su onda lijepo i poklanjati bižuteriju, jer je očito bezvrijedna, ili barem staviti natpis "povoljno - raspada se pri prvom nošenju".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2012. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebali bi svi koji kupe nešto nekvalitetno to ovako objaviti

pitam se samo da li bi u objavljivanju bili iskreni ili samo ljubomorni na konkurenciju Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2012. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nikad ne bi ni došlo da uđem u tu tzv. "zlatarnu", kad vidim onog lika muljatora što tamo radi i onaj kičasti izlog pun stvari koje već na pogled izgledaju nekvalitetno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2012. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam si kupila prsten u onoj dranguljarnici u kauflandu, mislim da je srebro i neko superprekrasno kamenje tj. dragulji.. uglavnom sviđalomi se i bila sam u pmsu i imala sam karticu sa sobom..... i nije loš nakit samo pod onim svjetlom se sjaji više nego vani na suncu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2012. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom ušao u zlatarnu s najboljiom namjerom da kupim ručni sat.

Lik mi pokaze sto ima, nista mi se ne svidi, neckam se kad kaze lik cekaj imam nesto novih jos ih nisam stigao izloziti i izvadi vrecicu ispod pulta sa satovima koji nisu ni upakirani ni nista Razz ( vjerovatno taman stiglo sa koridora Smile ) a prodaje satove po 500-600kn a i vise.

Reko neka hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2012. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
trebali bi svi koji kupe nešto nekvalitetno to ovako objaviti

pitam se samo da li bi u objavljivanju bili iskreni ili samo ljubomorni na konkurenciju Confused

Da da, ja zapravo imam zlatarnu preko puta i želim ga pokopati Very Happy
Zašto nezadovoljni kupci ne bi objavili svoja iskustva, je li to ilegalno?
Zašto ne bi ljudi znali da je netko cigan i prevarant?
Ne bi me toliko pogodilo da se barem potrudio pokazati trunku dobre volje, ali se postavio kao da sam zadnji jadnik koji od njega nešto prosi, obzirom da nisam kupila nešto od skupog nakita, nego "samo" bižu i sad se bunim što se raspala.
I ajde da se radilo o nečemu što košta 20 kuna, ali taj komplet sam platila 350 kuna, što za nekoga možda nije skupo, ali nije baš ni džabe, mislim da je trebalo potrajati barem malo duže od jednog nošenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2012. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
trebali bi svi koji kupe nešto nekvalitetno to ovako objaviti

pitam se samo da li bi u objavljivanju bili iskreni ili samo ljubomorni na konkurenciju Confused

Da da, ja zapravo imam zlatarnu preko puta i želim ga pokopati Very Happy
Zašto nezadovoljni kupci ne bi objavili svoja iskustva, je li to ilegalno?
Zašto ne bi ljudi znali da je netko cigan i prevarant?
Ne bi me toliko pogodilo da se barem potrudio pokazati trunku dobre volje, ali se postavio kao da sam zadnji jadnik koji od njega nešto prosi, obzirom da nisam kupila nešto od skupog nakita, nego "samo" bižu i sad se bunim što se raspala.
I ajde da se radilo o nečemu što košta 20 kuna, ali taj komplet sam platila 350 kuna, što za nekoga možda nije skupo, ali nije baš ni džabe, mislim da je trebalo potrajati barem malo duže od jednog nošenja.

To sam i napisala da bi trebalo objavljivati kupovinu loše robe sa imenom trgovine gdje je kupljena....
a ta tvoja biža uopće nije bila jeftina.... skoro da si mogla srebro za tu lovu kupiti i još lik đubre... treba takvima zatvoriti trgovinu....
ma tko zna gdje to nabavlja i na koji način... vidiš što noname kaže za satove Shocked

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2012. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razmišljala sam otići u Udrugu za zaštitu potrošača, ali mislim da mi oni u ovom slučaju ne mogu pomoći jer više nemam račun.
Stvarno ima bezobraznih trgovaca, nevjerojatno je što si dopuštaju. Najgore od svega je što većina ljudi podvije rep i šuti, zato se i mogu tako bahatit..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2012. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
Razmišljala sam otići u Udrugu za zaštitu potrošača, ali mislim da mi oni u ovom slučaju ne mogu pomoći jer više nemam račun.
Stvarno ima bezobraznih trgovaca, nevjerojatno je što si dopuštaju. Najgore od svega je što većina ljudi podvije rep i šuti, zato se i mogu tako bahatit..

svejedno nije loše kontaktirati udrugu za zaštitu potrošača, imam vrlo pozitivnih iskustava s njima i bez podnošenja formalnih žalbi (jedna trgovina zatvorena, u drugoj ekspresno riješeno u moju korist).

kad smo kod zlatarnica i srebrnarnica, imam vrlo loše iskustvo s celjem, gdje sam jednom kupio srebrnu narukvicu za poklon, koja je nakon nekog vremena počela "korodirati" (ne znam točno šta, kao da je gornji sloj izgrižen, ali nije imao od čega biti). bio sam tražiti da to poprave, čak i uz eventualnu doplatu. prvo nisu htjeli ni uzeti, a onda su uzeli i držali mjesec dana, navodno slali u sloveniju, a onda vratili bez da su išta riješili uz komentar da oni tu ne mogu ništa. kao, to nije njihov proizvod, nego su oni to otkupili od neke talijanske tvrtke. naravno, na to me nisu upozorili prilikom kupovine. nisam imao račun, a i nisam znao da se uz mail udruzi za zaštitu potrošača i državnom inspektoratu može puno postići, pa je ostalo na tome da su me zajebali. sad više ne bi tako lako prošli, a kod njih više ne kupujem ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2012. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, hvala, onda ću ipak vidjeti šta će oni reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2012. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila sa frendom isprobati sat, koji bi mi on kupio za rođendan, ali nije htio kupovati bez mene... i tako ja probala 2-3 sata, nisu mi bili baš nešto, skupi..a sve nešto klimavo..pa sam odustala.. Lik (vlasnik) se na kraju naljutio i rekao: "šta me tjeraš da vadim satove, kad nećeš ništa kupiti!!!!" Ja ostala Surprised WTF?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2012. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
Ja sam bila sa frendom isprobati sat, koji bi mi on kupio za rođendan, ali nije htio kupovati bez mene... i tako ja probala 2-3 sata, nisu mi bili baš nešto, skupi..a sve nešto klimavo..pa sam odustala.. Lik (vlasnik) se na kraju naljutio i rekao: "šta me tjeraš da vadim satove, kad nećeš ništa kupiti!!!!" Ja ostala Surprised WTF?!?
To su valjda isti satovi kao oni što ih dijele na prezantacijama suđa ili pokrivača, a raspadnu se čim ih staviš na ruku

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: