Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trgovina 'travom' - unosan legalan biznis!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Francika

Šuti i puši.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Grizli031
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › @Grizli031
Legalizacija se ne odnosi samo na marihuanu nego na sve ostale opojne droge.

ma ok,iznio sam svoje misljenje o svemu tome. i cinjenice koje znam o marihuani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Grizli031
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Ovaj zakon se odnosi na sve opojne droge , a ne samo na marihuanu.
Dakle ovaj zakon ne govori samo o marihuani i naravno da ako se nešto legalizira da statistički pada broj kazneno odgovornih što se tiče droge jer je to tada legalno.
No iako će statistika pokazivati manje kaznenih dijela zbog legalizacije, kriminala svih vrsta će biti 10 puta više, od dilanja, premlačivanja, prostitucije, ubojstava, nestajanja osoba itd., a Vas nekolicina će tada biti sretna što se može napušiti i zasmrditi sve ulice.
Pušite kao i do sada, tko Vam brani, ali nemojte dozvoliti širenje tog zla jer će biti krvi na ulicama zbog porasta kriminala svih vrsta, a upravo će zakon o legalizaciji biti kriv za to.
logika ti nije jaca strana,a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u cijelom tom tekstu zapela mi je za oko riječ "trgovina"!!
pa jbmu mtr više i trgovcima, kod nas nitko ništa neće radit svi bi samo kafiće i trgovine! Nikome nije palo na pamet tu biljku dekriminalizirat i proizvodit i izvozit! Ne! otkud, pa to se mora radit! to je briga. pa to je puno zaposlenih, to nama ne treba!

i još nešto o konzumentima: baš me briga tko šta vuče,duva ili štaveć, ali jeste li se zapitali kako je raditi s napušenim kolegom? kako je živjeti s takvom osobom? možda vam je ona zabavna par sati tjedno, ali takvi nisu za kvalitetan suživot!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2012. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
u cijelom tom tekstu zapela mi je za oko riječ "trgovina"!!
pa jbmu mtr više i trgovcima, kod nas nitko ništa neće radit svi bi samo kafiće i trgovine! Nikome nije palo na pamet tu biljku dekriminalizirat i proizvodit i izvozit! Ne! otkud, pa to se mora radit! to je briga. pa to je puno zaposlenih, to nama ne treba!

i još nešto o konzumentima: baš me briga tko šta vuče,duva ili štaveć, ali jeste li se zapitali kako je raditi s napušenim kolegom? kako je živjeti s takvom osobom? možda vam je ona zabavna par sati tjedno, ali takvi nisu za kvalitetan suživot!

Ne znam kako je raditi s napušenim ljudima pošto trava ne izaziva ovisnost pa skoro nitko ne puši, ali znam kako je raditi s pijanim ljudima, popravljati njihove pogreške i gubiti vrijeme i živce zbog njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alkohol bi isto trebalo zabraniti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adaukt
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 15:01 
Naslov:  Re: Trgovina 'travom' - unosan legalan biznis!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dragi narode ,
evo tek sam se danas upisala na ovu stranicu , pa iako više se nitko ne vraća na ovu temu moram da kažem što me muči ! droga ( nema lakih i teških - zapamtite !!!!!) - strahota je i zlo kojim nas žele zatrovati oni kojima je to u interesu . ako ne vjerujete vi koji nemate bliski susret sa konačnicima toga zla , posjetite koju instituciju ,porazgovarajte s onima koji će vam pružiti iz prve ruke istinu .dok god se tako ne uvjerite bespredmetno je da se o tome piše na bilokakvim stranicama , forumima i kojećemu .vi koji sada bezazleno , besposljedično( za sada !) uživate u jointu i kojećmu još , javite se za desetak, petnaestak godina !pa još ako imate mlađu braću koja će se ugledati na vas možda , ili kada već vi budete imali teence . a do tada neka mi netko odgovori jer meni nikako nije jasno - ćemu su potrebni ti stimulansi ? ćemu nekom čovjeku s faksom , poslom , obitelji kako pišete - treba još i joint kada legne sa ženom u krevet ? ne kužim da me ubiješ !
i ne morate se nitko truditi odgovoriti meni " babi " , znam šta me sljeduje ako se ipak nekome baš sada piše !
zdravo -želim svima !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2012. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adaukt je napisao/la: ›
ćemu nekom čovjeku s faksom , poslom , obitelji kako pišete - treba još i joint kada legne sa ženom u krevet ? ne kužim da me ubiješ !


Probaj pa ćeš vidjeti.

No, šalu na stranu, evo mene nakon 15tak godina, javljam se...i sasvim sam ok.

Alkohol i cigaerete su isto droge, počni prvo otamo a ne od komune gdje završiš kad ti voda (droga?) dođe do grla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: