Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prima invalidsku mirovinu ,a radi na crno 13 godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2012. 15:18 
Naslov:  Prima invalidsku mirovinu ,a radi na crno 13 godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je sve moguce u Hrvatskoj drzavi pokazala je zena koja je dala intervju u Glasu Slavonije.Kaze primam mirovinu ,a zaradujem 1200E u Italiji.A radila sam punih 13 godina na trznici i primala mirovinu 1800Kn ,bas zanimljivo.Dok jadna zena koju je Bubalo spasio da ne ide u zatvor zbog prodaje na crno ne moze ni da prezivi ,a neki se hvale kako muzu sistem.

Procitajte clanak

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=131508

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2012. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, mislim da nam zbog nje, i sličnih ljudi koji pokušavaju za svoju obitelj pribaviti pokoju ušteđenu kunu, država propada. Daj molim te.

Koliko samo imamo lažno umirovljenih ljudi koji nam gotovo od svoje mladosti žive na grbači jer su si preko neke veze pribavili mirovinu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.03.2012. 6:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dont get it... čini se da je gospodja pošteno zaradila mirovinu u RH, a sad dok je u mirovini u italiji radi na crno ?

ne kontam baš previše, ali zdravom logikom zaključujem da ona zapravo jako puno privređuje hrvatskoj ekonomiji, novce koje je zaradila vani troši ovdje, tako da mi baš i nije jasno kako to ona "guli sistem" ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2012. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da bi svi naši umirovljenici trebali moći ići u Italiju na odmor,krstarenej i tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2012. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko tebi kao umirovljeniku ne brani da radiš još neki posao....
no ako radiš nešto dok si u mirovini.....imaš 3 opcije...mirovinu staviti u mirovanje i primati normalnu placu ili primati mirovinu plus placu....pa onda do kraja 2. mj prijaviti poreznoj ostvarenu dobit za prošlu godinu...i trece kao opcija je primati mirovinu i raditi na crno....te se smijati svima kako su glupi a državi pokazati srednji prst.....

no dobro...ipak budimo realni....ova gospođa je barem svojim radom dobila mirovinu...i svojim opet radom zarađuje dodatno novce....dok neki kao što je vec navedeno.....sa 30 godina života...postaju umirovljenici paraziti....koji pored svega toga se još idu baviti kriminalnim radnjama....jer im ova parazitska mirovina nije dosta.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2012. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato se to i zove "rad na crno".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2012. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam nekada bila u kontaktu sa gospodjom i znam da mi se hvalila da je preko mucki dosla do invalidske mirovine.To se povjerila jednoj mojoj prijateljici znam u detalj preko koga je ostvarila.
Shvacam da moze da se radi dok si u mirovini ali postoje nacini tj opcije.A ona javno se pokazuje i to je ono sto me iritira,poslala sam njenu ispovjest u mirovinsko osiguranje pa neka je oni pitaju kako je radila na trznici ,a vamo prodaje pricu da je invalid.A i ova drzava kaznjava bakice za 1litre rakije a vamo propusta malo vece stvari.Ma sita sam svega ali od necega se mora poceti.Ma poslacu ja njenu izjavu granicnoj policiji Slovenije i |Karabinjerima u Italiji pa neka se bozabave na svojim granicama ,kad vec nece Hrvatska drzava.
Sramota zasto su se nasi muzevi borili,da nas
jedna srpkinja pravi sve budalama.Lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2012. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravda340 je napisao/la: ›
Ja sam nekada bila u kontaktu sa gospodjom i znam da mi se hvalila da je preko mucki dosla do invalidske mirovine.To se povjerila jednoj mojoj prijateljici znam u detalj preko koga je ostvarila.
Shvacam da moze da se radi dok si u mirovini ali postoje nacini tj opcije.A ona javno se pokazuje i to je ono sto me iritira,poslala sam njenu ispovjest u mirovinsko osiguranje pa neka je oni pitaju kako je radila na trznici ,a vamo prodaje pricu da je invalid.A i ova drzava kaznjava bakice za 1litre rakije a vamo propusta malo vece stvari.Ma sita sam svega ali od necega se mora poceti.Ma poslacu ja njenu izjavu granicnoj policiji Slovenije i |Karabinjerima u Italiji pa neka se bozabave na svojim granicama ,kad vec nece Hrvatska drzava.
Sramota zasto su se nasi muzevi borili,da nas
jedna srpkinja pravi sve budalama.Lijep pozdrav


Odvratan komentar. Dakle, neuka baba koja širi mržnju prema drugim nacionalnostima došla je na forum ne bi li činila zlo gospođi koja joj smeta na nacionalnoj osnovi. Srami se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2012. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
pravda340 je napisao/la: ›
Ja sam nekada bila u kontaktu sa gospodjom i znam da mi se hvalila da je preko mucki dosla do invalidske mirovine.To se povjerila jednoj mojoj prijateljici znam u detalj preko koga je ostvarila.
Shvacam da moze da se radi dok si u mirovini ali postoje nacini tj opcije.A ona javno se pokazuje i to je ono sto me iritira,poslala sam njenu ispovjest u mirovinsko osiguranje pa neka je oni pitaju kako je radila na trznici ,a vamo prodaje pricu da je invalid.A i ova drzava kaznjava bakice za 1litre rakije a vamo propusta malo vece stvari.Ma sita sam svega ali od necega se mora poceti.Ma poslacu ja njenu izjavu granicnoj policiji Slovenije i |Karabinjerima u Italiji pa neka se bozabave na svojim granicama ,kad vec nece Hrvatska drzava.
Sramota zasto su se nasi muzevi borili,da nas
jedna srpkinja pravi sve budalama.Lijep pozdrav


Odvratan komentar. Dakle, neuka baba koja širi mržnju prema drugim nacionalnostima došla je na forum ne bi li činila zlo gospođi koja joj smeta na nacionalnoj osnovi. Srami se.
Gdje si bio 91? Sigurno u Njemackoj u izbjeglistu.Sram tebe bilo dijete drago.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2012. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslato u [email protected] ,granicnoj policiji Slovenije i karabinjerima.Uskoro u uskok,hzzo,policju i gdje god je moguce netko ce je istraziti.Ako nece ovi nasi,Slovenci ce je sigurno kao i Talijanska policija granicna.
Ljep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2012. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravda340 je napisao/la: ›
Gdje si bio 91? Sigurno u Njemackoj u izbjeglistu.Sram tebe bilo dijete drago.


Draga baba, bila sam u podrumu svoje zgrade zajedno sa svojim susjedima i obitelji, ali nisam naučena širiti mržnju kao što si ti vjerojatno svoju djecu naučila, niti podržavati primitivizam kojemu si ti sklona. I još jednom, nek te bude sram.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2012. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muka mi je od ovakvih..... pojave se samo jednog dana....s nekim takvim komentarima.... ništa drugo nego čista ljubomora.... mučki pravokator....i još sa nadimkom pravda..pffffffffffff

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[QUOTE="sokrat"]muka mi je od ovakvih..... pojave se samo jednog dana....s nekim takvim komentarima.... ništa drugo nego čista ljubomora.... mučki pravokator....i još sa nadimkom pravda..pffffffffffff[/QUOTE][quote="mzzi"]
[quote="pravda340"]
Gdje si bio 91? Sigurno u Njemackoj u izbjeglistu.Sram tebe bilo dijete drago.
[/quote]

Draga baba, bila sam u podrumu svoje zgrade zajedno sa svojim susjedima i obitelji, ali nisam naučena širiti mržnju kao što si ti vjerojatno svoju djecu naučila, niti podržavati primitivizam kojemu si ti sklona. I još jednom, nek te bude sram.
[/quote]

Sramota za Osijek podrzavate unistavane nase domovine sram vas bilo sve vas koji spavate do podne i ne radite nista,tako cete i proci. pi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2012. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravda340 je napisao/la: ›
Sramota za Osijek podrzavate unistavane nase domovine sram vas bilo sve vas koji spavate do podne i ne radite nista,tako cete i proci.


spavam, do 5:40,pa ustanem odem na posao, dođem na ručak, pa odem na drugi posao...i ne osjećam da bi me trebalo biti sram.... ali to nije bit ove priče.....
tvoj je problem što ne možeš podnijeti da je netko drugi možda snalažljiviji od tebe.. možda bi i ti, da ti se spavaš i ne gledaš šta netko drugi radi, uspjela/o uhvatiti neku takvu priliku...
lijep pozdrav...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 15:00 
Naslov: Fight 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rad na crno možete prijaviti na www.sssh.hr, imaju i besplatni telefon Evil or Very Mad
0800 200 004, na kojemu možete dobiti savjete stručnjaka. oni provode akciju borbe protiv rada na crno.
Prijavite vase susjede ,bilo koga znate da radi na crno.Stop radu na crno .
Posaljite njihove podatke Madzarskoj,Slovenskoj i Hrvatskoj policiji da namjeravaju raditi na crno.Dajte svoj doprinos borbi protiv kriminala to je ljudi kriminal to nije sitnica.
Pa kad ih uhvate neka se cesu iako nisu iz Ceske Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: