Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prima invalidsku mirovinu ,a radi na crno 13 godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2012. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam ništa protiv takvih koji vani rade na crno ili bijelo, te novac troše u Hr. No ima dosta ljudi sa braniteljskim mirovinama, koji rade na crno ko nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...možda bih te i podržala, @pravdo ali nije mi se svidio tvoj nacionalistički komentar, a pogotovo to slavno "di si ti bio '91 pitanje".........

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo i ova gospodja ima invalidsku mirovinu koja je nesposobna 100 % za rad prosla sve potplachene komisije dok nije dobila.Kasnije odlazi da radi na Osjecku trznicu i vuce debele novce i teske gajbe sa vocem.I jos se usudzuje da javno daje izjave po novinama .Treba odnekle poceti nemoze sve preko nochi da se rijesi.Ja sam odlucila poceti od nje.Poslala sam uskok-u njene izjave podatke i sve sto treba da pocnu,ko je taj koji je njoj dao invalidsku mirovinu.Ovi nasi nisu bas od povjerenja ,ali zato ce Talijani jedva cekati da joj daju zabranu za EU kao i Slovenci koji ce je sacekati na prijelazu.
Takve branitelje treba prijaviti uskoku i to u Zagreb sigurna sam da ce nesto poduzeti glede toga. :evil:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...možda bih te i podržala, @pravdo ali nije mi se svidio tvoj nacionalistički komentar, a pogotovo to slavno "di si ti bio '91 pitanje".........

Mozda sam pretjerala malo ,iritiraju me takve zene.Javno se zna da je Osijek bio prazan 91 osim par stotina branitelja .Da znate tko su braca te zene koji su razarali nas Osijek drugacije bi pricali.Pa ova drzava vodi u propast ,u drugim drzavama takve se stvari ne dogadzaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2012. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravda340 je napisao/la: ›
Ovi nasi nisu bas od povjerenja ,ali zato ce Talijani jedva cekati da joj daju zabranu za EU kao i Slovenci koji ce je sacekati na prijelazu.


Hahahahahahahaha, mislim da će talijani odmah skočiti na noge kad čuju da baba ovdje ima mirovinu od punih 240€, a i slovenci će se pobuniti jer baba prelazi 20 km kroz njihovu državu s tim silnim parama iz Italije svaki drugi mjesec. Još ako im naš USKOK dojavi da je baba srpkinja, a grabi pare i u Hrvatskoj i u Italiji, nastat će međunarodni konflikt.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slovenci cuvaju granice EU i moraju da rade svoj posao ma koliko mali se tebi taj problem cinio.Ljudi su dobijali zabrane i za manje stvari u EU.U Svicarskoj sam prijavila zenu sto je radila na crno prala sudje itd kod nasi u restoranu i dobila je zabranu 5 god za Svicu.
A nas uskok nece nikome nista da dojavi jer to nisam nigdje ni rekla.Uskok ce ispitati kako je doticna uspjela da dobije mirovinu.A ja znam tko je to potpisao,tako da ce slucaj ici lakse za njih.Ako bude sve u redu jedva cekam da to procitas u novinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

21. 01. 2009.
U Italiji radi oko 40.000 hrvatskih građana

U Italiji se za rad na crno poslodavca kažnjava s najmanje 5000 eura, a uhvaćeni ilegalac dobiva sedmogodišnji izgon iz EU-a
(VJESNIK) U Italiji legalno radi oko 26.000 hrvatskih građana, a ilegalno, procjenjuje se, oko 10.000, i to uglavnom u svojstvu njegovateljica nemoćnih i starijih osoba, te kućnih pomoćnica.
Prema riječima Erika Fabijanića, voditelja Ureda talijanskog sindikata INCA-CGIL u Rijeci, većina naših građana u Italiji radi u metalskoj industriji, potom u hotelijerstvu, zatim kao vozači teretnih vozila, a od spomenutog broja legalno zaposlenih trećinu čine žene-njegovateljice i kućne pomoćnice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da se gospa izjasnila javno Shocked sta i kako radi nece biti tesko da se pronadje kad naleti.haahahhah ko se zadnji smije najsladze se smije..... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi jel zna neko dobrog psihijatra izgleda da sam se ocesala o banderu? ljudi meni fali sex zato sam tako luda.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravda340
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2012. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
pravda340 je napisao/la: ›
Ovi nasi nisu bas od povjerenja ,ali zato ce Talijani jedva cekati da joj daju zabranu za EU kao i Slovenci koji ce je sacekati na prijelazu.


Hahahahahahahaha, mislim da će talijani odmah skočiti na noge kad čuju da baba ovdje ima mirovinu od punih 240€, a i slovenci će se pobuniti jer baba prelazi 20 km kroz njihovu državu s tim silnim parama iz Italije svaki drugi mjesec. Još ako im naš USKOK dojavi da je baba srpkinja, a grabi pare i u Hrvatskoj i u Italiji, nastat će međunarodni konflikt.

Ti si sigurno iz Bijelog Brda da sad ne kazem tko....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2012. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravda340 je napisao/la (Pogledaj post): › 21. 01. 2009.
U Italiji radi oko 40.000 hrvatskih građana

Odlično, zato i nema u Hrvatskoj 400.000 nezaposlenih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2013. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i šta je bilo sa ovom ženom,nisam baš u toku

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: