Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2012. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad vidim babe kako dođu na rub pješačkog pa ne mrdaju iako vide da sam stao i samo bleje u mene kao tele u šarena vrata, kad vidim kako na sljedećem raskrižju druga baba samo iskoči iza hrpe snijega koju je nagurala ralica, kada vidim lika kako rokne s bicikla 2 metra pred autom koji je otklizao u suprotnu traku kako istog ne bi zgazio (sreća pa je cesta bila prazna)...


Slušalice u ušima ili pisanje SMS-a - tko normalan samo iskorači na cestu bez da pogleda oko sebe?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lumen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: Perivoj
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliko smo se raspisali o tome, a di su oni koji trebaju napraviti reda? U zakonu sve piše, ali ga nitko ne provodi. Djelom samo prema vozačima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Kad vidim babe kako dođu na rub pješačkog pa ne mrdaju iako vide da sam stao i samo bleje u mene kao tele u šarena vrata, kad vidim kako na sljedećem raskrižju druga baba samo iskoči iza hrpe snijega koju je nagurala ralica, kada vidim lika kako rokne s bicikla 2 metra pred autom koji je otklizao u suprotnu traku kako istog ne bi zgazio (sreća pa je cesta bila prazna)...


Slušalice u ušima ili pisanje SMS-a - tko normalan samo iskorači na cestu bez da pogleda oko sebe?



nemoj se ljutiti ali vozaci auta su previse sami sebi bitni da bi obracali pozornost prema bilo kome....
najzasticeniji ste daj malo pripazite na pjesake bicikliste motoriste.....
koliko puta mi auto oduzeo prednost na motoru....nije stao na pjesackom kad sam isao pjeske....
pa j...sunce svi mraju paziti u prometu al

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2012. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): ›

nemoj se ljutiti ali vozaci auta su previse sami sebi bitni da bi obracali pozornost prema bilo kome....
najzasticeniji ste daj malo pripazite na pjesake bicikliste motoriste.....
koliko puta mi auto oduzeo prednost na motoru....nije stao na pjesackom kad sam isao pjeske....
pa j...sunce svi mraju paziti u prometu al


Upravo tako, svi moraju paziti u prometu, a ne samo vozači automobila, kojih također ima svakakvih, a ja kada sam pješak ne očekujem da će netko više paziti od mene samoga na sebe, pogotovo što sam onda najnezaštićeniji i suludo bi bilo izletati pred aute, a vidjeti da se ne može zaustaviti iako sam na pješačkom, pa izletiti iza brda snijega na pješački, jer imam prednost, a ne razmišljajući da me možda vozač auta ne vidi, ili se ne zaustaviti kada vozim bicikli iako imam stop, jer kao ja imam prednost na biciklističkoj i taj stop neki misle da stoji radi ukrasa tamo itd, itd.
I bio sam u situaciji da mi kao vozaču izleću na pješačkom iako pješaci imaju crveno, a također sam bio pješak i imao sam zeleno pa su me skoro pokupili, ali eto ni jednom se nije dogodilo ništa, jer sam pazio kako na sebe, tako i na druge. Najviše se zgrozim budaletina vozača, koji obilaze aute pred pješačkim ili su u drugoj traci pa se ni ne zaustave i zbog takvih sam budala i više nego oprezan kada sam pješak, uvijek se sjetim onoga pješačkog od glavne pošte prema domu zdravlja kod tramvajske, gdje se netko napokon sjetio postaviti semafor, tamo si tek trebao biti oprezan, kao pješak pogotovo, ali i kao vozač. Pazite na sebe, jer nitko na vas neće paziti kao što se trebate paziti sami Smile


Zadnja promjena: markonato; 15.02.2012. 14:12; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 14:04 
Naslov:  Re: Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe. U protivnom bi svaki dan bilo deset mrtvih pješaka kako se ponašaju. U ovom gradu svi misle da su povukli boga za onu stvar...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2012. 14:14 
Naslov:  Re: Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe.


Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 14:25 
Naslov:  Re: Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe.


Exclamation


Gdje nisam bio jasan?

Pješaci izleću ko kamikaze ne gledajući ni lijevo ni desno. Šta misliš da vozači u takvim situacijama ne odreagiraju kako treba što bi se dogodilo? Takvih primjera po gradu je na desetine dnevno.

Ne poistovječujem sve pješake, bicikliste ni vozače, samo da se zna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la: ›
!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe.


Exclamation


Gdje nisam bio jasan?

Pješaci izleću ko kamikaze ne gledajući ni lijevo ni desno. Šta misliš da vozači u takvim situacijama ne odreagiraju kako treba što bi se dogodilo? Takvih primjera po gradu je na desetine dnevno.

Ne poistovječujem sve pješake, bicikliste ni vozače, samo da se zna.


ova rasprava stvarno nema smisla lol:))obozavam ovaj forum hahhaha

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.02.2012. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
mučki provokator je napisao/la: ›
!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe.


Exclamation


Gdje nisam bio jasan?

Pješaci izleću ko kamikaze ne gledajući ni lijevo ni desno. Šta misliš da vozači u takvim situacijama ne odreagiraju kako treba što bi se dogodilo? Takvih primjera po gradu je na desetine dnevno.

Ne poistovječujem sve pješake, bicikliste ni vozače, samo da se zna.


ova rasprava stvarno nema smisla lol:))obozavam ovaj forum hahhaha

Trebao si pustit, sad se tek zahuktalo, haha.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2012. 15:31 
Naslov:  Re: Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): ›
mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Vozači puno više paze na pješake i bicikliste nego oni sami na sebe.


Exclamation


Gdje nisam bio jasan?


Bio si potpuno jasan.
Usklicnik bi znacio da se slazem Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2012. 15:50 
Naslov:  Re: Zbog neopreznih pješaka koji prelaze cestu pišući SMS, vozači moraju biti stalno na oprezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buahahaha, ne zamjeri, danas mi se magli pred očima Laughing

Ustvari, ovo je već prežvakano u temi o biciklistima.

Nisu neke stvari ni za čuditi. Ljudi su bez posla, krediti dolaze na naplatu, režije isto tako. Hodaju zamišljeni ulicom jer su u hrpi problema i to bi mogao biti jedan od razloga zašto se to događa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: