Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kamenko: Čim uredimo travnjak, moramo ga ograditi, slijede bespoštedne kazne

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2012. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam inače neki pakostan lik, ali što se tiče te nakarade staklene - bolje da nikad nije ni započela njena gradnja... strši tamo kao trn u oku, uništavala je kuće ljudima u okolini i nikako mi se izgledom ne uklapa u našu Slavoniju...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2012. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: › Komunalni redari ?
jesu to mitska bića koja se navodno viđaju samo u biljemerkantu ?
Tamo je pivo najjeftinije?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2012. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebalo bi i tebe..Kremenko..ogradit..sa 6 kvadrata i u prugastu odoru..gradske se vlasti mjenjaju,Kremenko vječan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.02.2012. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potreban je Euro dom Osijeku.To je trebao po planu biti mali grad,od hotela,shoping centra,kulturnog doma,poslovnih tornjeva,simbol Osijek bi bio da se sve ostvarilo kako je bilo planirano,al kako ce biti sve ok kad mu je prvi Skojo rekao NE hotelu,vlasnik Portanove je rekao NE shoping centru,grad steka kulturni dom,sad je samo faza konzerviranja i tako ce ostat dugo..Al opet lijepo je vidit takvu zgradu u gradu koji nije imao ni jednu takvu zgradu u svojoj povjesti,kappa i euro dom su super projekti,da ih je samo vise po gradu bilo bi super nama i onima koji dolaze sa strane i vide malo i zapadnog stiha u gradu.Al nemoze u hrvatskom jalu nikako da nesto sto valja proci,kad vidim samo onu rupu kod hotela Osijek i na mjestu nje jedan stambeno poslovni kompleks bi bio fantastican koji bi svi prihvatili gradzani,u blok centru jos povezat koju zgradu sa postojocom kapom,nastavit niz prema strosiki i one potleusice porusit i napravit niz zgrada,eee da je to sve sredit(a moglo se i bilo je sve vec gotovo,pare osigurane al..) e steta ..sad je ostao trg slobode koji je "najvece gradisliste" u gradu,nazalost da jedan trg i poplocavanje betonskim kockama,sadzenje trave i stavljanje kosara za smece bude najvece gradiliste u gradu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2012. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podsjetio si me na prošlotjednu šetnju u G.G.i gradilište kod Kapucinske od T-mobile prema Superu...
Jedan radnik pijukom kopa neki kanal, a pokraj njega stoje trojica u žutim jaknama (prslucima, što li već) i brbljaju... malo dalje je četvrti i kad sam se vraćala - i on se pridružio onoj trojici u razgovoru, a radnik i dalje sam kopa u rovu...
Što li se ono planira: Koliko će trajati radovi na Trgu Slobode????
Ako nastave ovom brzinom - tko zna.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.02.2012. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A to je tako kod nas,jedan radi a trojica sjede i pijuckaju pivo..A trg bi trebao biti gotov do dana grada ,e sada koliko ovim tempom ce ici pitaj boga..Ovo da se radi u nekoj zemlji vani bilo bi gotovo za 5 mjeseci maximalno,al kod nas jedan kruzni tok rade po pola godine pa me necudi da ovaj trg rade godinu dana i vise.Ma, dzaba se sekirat kad nemoze se nista promjenit u gradu,zemlji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2012. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › A to je tako kod nas,jedan radi a trojica sjede i pijuckaju pivo..A trg bi trebao biti gotov do dana grada ,e sada koliko ovim tempom ce ici pitaj boga..Ovo da se radi u nekoj zemlji vani bilo bi gotovo za 5 mjeseci maximalno,al kod nas jedan kruzni tok rade po pola godine pa me necudi da ovaj trg rade godinu dana i vise.Ma, dzaba se sekirat kad nemoze se nista promjenit u gradu,zemlji..

Pa nije bit raditi već zaraditi.
Jedino neradom se može ucjenjivati grad da plati još love, a pročelnici poput Kamenka upravo i rade za te privatne firme i zbog takvih grad propada i ne razvija se.
Uskoro će se grad opustošiti posve, a to se vidi i po smanjenom broju stanovnika i po nezaposlenosti u Osječko-baranjskoj županiji koja ima duplo veću nezaposlenost od svih ostalih županija upravo zbog pohlepnih i nesposobnih privatnih poduzetnika u gradu i još nesposobnijih pročelnika u gradskom Poglavarstvu.
A najveća pohlepnik je upravo bio Branimir Glavaš, a potom Đapić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2012. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2012. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kakav vražji Zeleni cvijet, jutros je pločnik uz crvenu vojarnu na Gajevom trgu izgledao gore nego što sam viđala po predgrađu Bagdada.....tko će mi odgovoriti kada je tamo zadnji put gradska služba čišćenja pomela ulicu? kad? kad? ...od ponedjeljka nije, to znam zasigurno.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: