Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mršavljenje - Program za trening

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 17:50 
Naslov:  Mršavljenje - Program za trening
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebam program treninga.

Počeo sam jesti svaka 3 sata, izbacio sam slatkiše, gazirano, pivo, sir, umake, suhomesnato, te sve ostalo masno...

E sada, vrijeme je da počnem i vježbati, zujim po netu, nalazim sve i svašta ali u nicemo ne nalazim sebe, ili su programi za body building ili za zene, pa me zanima ako netko od vas zna ili ima neki program treninga...Znaci, trebam skidanje kilograma i prije svega sala sa stomaka...

187cm, 107kg, volio bih gubiti oko 3-4kg mjesecno, dakle do 5-6mj da budem oko 90kg...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.12.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upisi HIIT (high intensity interval trening) na netu i da vidis...
trcanje najjednostavnija vjezba u spomenutom principu iako mozes bilo koje vjezbe izvoditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako si izvan forme prvo kreni s brzim hodanjem, postepeno uvodi trčanje ili drugi vid aerobnog treninga(bickli, orbitrek itd). Ako ne želiš vježbati s utezima radi vježbe s vlastitim tijelom(sklekovi, trbušnjaci, čučnjevi, zgibovi itd) . Naoružaj se strpljenjem i budi uporan i discipliniran, pogotovo glede prehrane, ali tu i tamo si priušti neki junk food. Nisam stručnjak , ovo ti pišem iz osobnog iskustva. Glede nekih programa tu se posavjetuj sa stručnim osobama, ali po meni najbolji recept je fizička aktivnost(tjelovježba) uz raznoliku i umjerenu prehranu. Sretno !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad si se već udebljo?

Pazi kod dijete, nemoj izbaciti previše masti, jer se iz masti stvaraju proteini, a ako nemaš dovoljno onda se troše proteini iz mišića, a to nije dobro.
(negdje sam gledao neki video, i dosta toga zanimljivog ima o tome, ako ga nađem šaljem link)

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2011. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje ima zanimljiva rasprava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.muscleandstrength.com/exercises/equip/bodyweight.html

Evo ti ovdje, imaš više nego dovoljno vježbi bez utega. Slažem se , ne izbacuj kompletno masti, jedi ribu, svježi sir(posni), orašaste plodove. Ključ uspjeha je u disciplini i umjerenoj prehrani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ovo mi je neki plan kakvog se držim...

Doručak - Zobene + kava

Ručak - Normalno, bilo što...

Oko 16-17h - Voće ( 1 banana + neđto kivija, dunja, jabuka )

Vecera - Malo integralnog peciva i nešto od ovoga : posni sir, pileca prsa, ponekada jaja, tunjevina sa povrcem...

Prije spavanja : šaka oraha ili badema + nešto malo suhog voca + kocka čokolade za kuhanje

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › kad si se već udebljo?



Šta da ti kažem, od 8. mjeseca sam dobio 6-7kg, kako, ne znam, ne pitaj...

A cilj mi se vratiti na vrijeme prije nekih 3-4 god, tada sam bio na 85-90g i osjecao se odlicno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2011. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj ručak bilo što Wink Probaj izbaciti kruh, tjesteninu što je više moguće.
Ostalo se čini ok ako je količina umjerena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ovo mi je neki plan kakvog se držim...

Doručak - Zobene + kava

Ručak - Normalno, bilo što...

Oko 16-17h - Voće ( 1 banana + neđto kivija, dunja, jabuka )

Vecera - Malo integralnog peciva i nešto od ovoga : posni sir, pileca prsa, ponekada jaja, tunjevina sa povrcem...

Prije spavanja : šaka oraha ili badema + nešto malo suhog voca + kocka čokolade za kuhanje

Dobar plan, samo bi izbacio suho voće pred spavanje. Pojedi malo orasa, badema itd. Ja sam znao za međuobrok popiti jogurt ili tako nešto. Za ručak neko varivo s malo ili bez mesa. Znači grah, grašak, mahune , leće, kupus, itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2011. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš Insanity ili P90x, to je dosta ludo i intenzivno. Ali i ako nisi u formi nekakvoj, možeš raditi onoliko koliko uspiješ, nema veze.. i oni tamo što vježbaju ne uspjevaju sve koliko treba Very Happy

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2011. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›


Pazi kod dijete, nemoj izbaciti previše masti, jer se iz masti stvaraju proteini, a ako nemaš dovoljno onda se troše proteini iz mišića, a to nije dobro.



oprosti, ali moram te ispraviti – iz masti se ne dobivaju proteini. Smile))

nase tijelo za energiju prvo pocne iskoristavati glukozu (secer), koje ako ima previse gomila se u jetri kao glikogen (oko 150-200g), a ostatak glukoze ide u mast = nastanak sala.
a pri mrsavljanju, gladovanju ili kako god, prvo se trose te rezerve glikogena, pa kad one nestanu trosi se mast iz naseg sala.

sad ako je gladovanje toliko dugo organizam pocne razgradjivat vlastite proteine (misici) da bi organe (prvenstveno mozak i srce) snabdio energijom, ali to su vec ekstremi u mrsavljenju..

e sad – za tvoju dijetu preporucam da ne jedes nista (al nista) 2-3 sata prije spavanja.
malo vise povrca, manje masnoca (jedi orahe, bademe… ali ne previse, ljudi se natrpavaju s tim, pa se jos vise udebljaju), ako sladis kavu – prestani dodavat secer i bilo kakve raznorazne zasladjivace. nemoj piti sokove, pogotovo ne gazirane. pij vodu.
i pocni pomalo vjezbat. nadji si neku tjelovezbu koja ti odgovara..
eto.
sretno! ;-)

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proteinska dijeta i da vidiš kako se mršavi. Samo ne smiješ predugo i moraš vitamine piti.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 21:14 
Naslov:  Re: Mršavljenje - Program za trening
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak sam ja uspio skinuti 12kg u 2 mj ?

izbaciš sve bijelo ... kruh, šećer, brašno ... to zamijeniš rižom i tu i tamo tjesteninom
doručak musli s orašastim plodovima (ne s čokoladom)
ručak normalno ali jedeš iz malog tanjura ... onaj mali za kolače ... moš ga i napunit nije bed
večera ... nitaaaaaa ... eventualno jogurt, obični
smanjit crveno meso ... pojačat perad i ribu
izbacit alkohol maksimalno (pivo i vino potovo) ... ak ćeš lokat udaraj po žesti
nemasno mlijeko, nemasni sir, brojiš kalorije, izračunaj kolika ti je uzdržna potreba organizma (cca 1500kcal) i oko toga se držiš samo je fora što moraš trošit energiju ... vježba i nije važno koliko dižeš i šta radiš samo da se znojiš ... moš skakat u krug ko konj sam da ide znoj
preko zime ti najlakše skinut kile jer ti tijelo troši pun kurac energije za zagrijavanje ... smanji grijanje u kući i lagano se oblači ... naviknut ćeš se na hladnije kroz par dana ... isto tako i na glad

eto jednostavno ... ja sam na taj način skinuo 12 kg u negdje 2 mjeseca ... samo je problem kod nas koji volimo papati da uvijek vratiš ... nema tog načina na koji moš skinut kilu da ti se ne vrate ... probo sam dijetama ... probo trčanje ... vježbanjem ... teretanama ... nejelom ... drogama ... ma moš se jebat kad volim žderat i pit Smile

i još jedna fora ... autosugestija ... lega moj ponavljaj si u glavi non stop ja mršavim Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Patike, ipod u usi i na hodanje po sat-sat i pol ujutro.

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pazi kod dijete, nemoj izbaciti previše masti, jer se iz masti stvaraju proteini, a ako nemaš dovoljno onda se troše proteini iz mišića, a to nije dobro.
(negdje sam gledao neki video, i dosta toga zanimljivog ima o tome, ako ga nađem šaljem link)

Ja se iskreno nadam da se ti zajebavas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: