Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mršavljenje - Program za trening

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Imaš Insanity ili P90x, to je dosta ludo i intenzivno. Ali i ako nisi u formi nekakvoj, možeš raditi onoliko koliko uspiješ, nema veze.. i oni tamo što vježbaju ne uspjevaju sve koliko treba Very Happy


znam za dosta programa ali nigdje naravno nisam pronašao cijeli program, buduci da se naplacuje, ne?

Meni treba što, koliko i koliko dugo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 21:31 
Naslov:  Re: Mršavljenje - Program za trening
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. http://rcbosijek.com/ .. Odi ovdje, i popričaj s trenerima, i sastavit će ti program vježbanja, ne moraš ni biti član, za savjete i upute će ti uvijek pomoć.. Ako nećeš kod njih, odi u bilo koji fitness studio i pitaj da ti sastave plan vježbanja. Ako imaš i fejs, možeš im se obratit i preko fejsa, Rcb Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2011. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›

znam za dosta programa ali nigdje naravno nisam pronašao cijeli program, buduci da se naplacuje, ne?

Meni treba što, koliko i koliko dugo...

Tesko da ces tako nesto detaljno naci besplatno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2011. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Imaš Insanity ili P90x, to je dosta ludo i intenzivno. Ali i ako nisi u formi nekakvoj, možeš raditi onoliko koliko uspiješ, nema veze.. i oni tamo što vježbaju ne uspjevaju sve koliko treba Very Happy


znam za dosta programa ali nigdje naravno nisam pronašao cijeli program, buduci da se naplacuje, ne?

Meni treba što, koliko i koliko dugo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2011. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Imaš Insanity ili P90x, to je dosta ludo i intenzivno. Ali i ako nisi u formi nekakvoj, možeš raditi onoliko koliko uspiješ, nema veze.. i oni tamo što vježbaju ne uspjevaju sve koliko treba Very Happy


znam za dosta programa ali nigdje naravno nisam pronašao cijeli program, buduci da se naplacuje, ne?

Meni treba što, koliko i koliko dugo...


Ma ima na torentima, bar za Insanity znam jer sam si to skinila. Pošaljem ti link ako nađem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2011. 2:24 
Naslov:  Re: Mršavljenje - Program za trening
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Trebam program treninga.

Počeo sam jesti svaka 3 sata, izbacio sam slatkiše, gazirano, pivo, sir, umake, suhomesnato, te sve ostalo masno...

E sada, vrijeme je da počnem i vježbati, zujim po netu, nalazim sve i svašta ali u nicemo ne nalazim sebe, ili su programi za body building ili za zene, pa me zanima ako netko od vas zna ili ima neki program treninga...Znaci, trebam skidanje kilograma i prije svega sala sa stomaka...

187cm, 107kg, volio bih gubiti oko 3-4kg mjesecno, dakle do 5-6mj da budem oko 90kg...

Za prehranu si već dobio dosta dobrih (ali i krajnje nebuloznih savjeta) savjeta, tako da ti evo mogu rezimirati: nemoj ići na dijetu. Dijeta je sinonim za restrikciju. Pod restrikcijom ne možeš živjeti, tj. kad-tad moraš prestati s dijetom i onda se događa već svima poznati "jo-jo efekt". Dakle, ako si skužio da je vrag odnio šalu i da nisi zadovoljan sa svojim tijelom, moraš mijenjati životne navike iliti stil života.
Vidim da si uveo režim da jedeš svaka tri sata... to je u načelu dobro, s tim da bih ti posebno skrenuo pažnju na doručak. To nikako ne smiješ preskakati. Ovom prilikom neću previše ulaziti u detalje, dakle jednostavno ne smiješ Very Happy... također, kava nije doručak Wink Mnogi ljudi kažu da bez nje ne mogu ujutro funkcionirati. To je većinom upravo zato što ne doručkuju. Ja ti garantiram da ćeš više energije za radni dan imati ako lijepo doručkuješ, nego ako krkaš po kavi.
Što izbaciti iz prehrane: odi fino na montignacovu stranicu i tamo imaš glikemijske indekse za praktički sve namirnice koje ti padnu na pamet. Glikemijski indeks nije sveto pismo, ali daje dobar temelj: maksimalno izbjegavaj namirnice s visokim GI-em. Slatko konzumiraš jedino prije i/ili poslije treninga, za večeru zaboravi kocku čokolade.
Što se tiče masti, koliko vidim, netko ti je rekao da trebaš bademe i orahe konzumirati. To je oke, u prehranu još dodaj maslinovo ulje, a izbaci suncokretovo i to je to.
Proteini... piletina, puretina, riba i posni sir. Na čvarke, hamburgere, hrenovke i slične junk foodove zaboravi. Od salama može dimcek i pureća ninja. Ne znam jel još neka vrsta ima cca 1 g masti na 100 g kao ove dvije.
Od napitaka: voda, zeleni čaj (pomaže pri mršavljenju), može i mineralna i to je tako reći to. Na pivkana, coca-colu i voćne sokove zaboravi. To su sve energetske bombe.
Svakom bih preporučio multivitaminske tablete pa tako i tebi. Dakle centravit, centrum ili slično bi ti svakako dobro došlo.


A što se tiče treninga: probao sam sve živo. Zadnje je bio HIIT i vjerovao ili ne, od njega sam se samo udebljao jer me po intenzitetu slomio i bio sam gladan ko pas. Dakle, izuzetno naporan trening, a rezultati upitni. Za neka spora trčanja/maratone od sat i pol vremena jednostavno mislim da prosječna osoba u svom radnom danu ne stigne odraditi. Ono što bih ti ja preporučio je orbitrek. Sobni bicikl ne bih (općenito bicikl ne) jer postoje teorije o tome da utječe na sterilnost. Dakle, nećemo izazivati vraga Very Happy Orbitrek pak s druge strane nije previše agresivan prema zglobovima (što je izuzetno bitno). Osobno mi mrak pada na oči kada vidim likove da po betonu svakodnevno piče nekoliko kilometara.
Ja lijepo orbitrek dovučem pred televizor i onda ili pičim PES, ili gledam neku seriju ili film. Sat vremena ti prođe dok si reko keks. Za brže, a i ciljano sagorijevanje masti bih ti preporučio da se tokom treninga još zamotaš u najlonsku foliju oko stomaka. Ne može odmoći.
Za kraj bih ti još rekao da je najbitnija disciplina. Vjerojatno će ti u početku kile dobro ići dolje, ali će onda doći do zastoja. Tu moraš biti jake glave i ustrajati do kraja. Sretno ti bilo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: