Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jel znate kako se zove ili i vi mislite da se zove lopov?

Da, zove se lopov
69%
 69%  [ 9 ]
Ne, Isus bi to htio za njega
30%
 30%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 13


Autor Poruka
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 15:40 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Slažem se, rjetko kada pravi čovjek dođe na pravo mjesto. Al tko zna, možda se i ovom Papi Bog obrati pa ga počne slušat.

je, je... ko sto ce i Jaca izvesti Hrvatsku iz krize.

nikada mi nije bilo jasno. eto kao formalno, papa, kardinali, biskupi su naslijednici Isusa Krista. koliko ja znam, Isus je hodao po zemlji u krpama, druzio se sa gubavcima, pio iz drvenog kaleza,... ova govna se voze u autima od 70 tisuca eura, nose prada cipele, druze se sa samo sa politicarima i lopovima punim para, piju iz zlatnih kaleza...

ko tu koga jebe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 16:06 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › cijeli zivot sam odgajan u katolickom duhu, idem u crkvu, vjerujem u Bogu...
ali kad vidim te "poglavare" katolicke crkve gade mi se. pocevsi od pape u prada cipelama (jedini papa je bio papa Ivan Pavao II., ovo sve ostalo je i biti ce sljam lopovski), preko Bozanica sa onix (ili kako se vec zvao taj materijal) zgradom pa sada do Srakica sa ovom palacom.
mater im jebem bahatu bezobraznu!!! nabijem i njih i njihove luksuzne zgradurine.
ljudi koji se idu moliti Bogu, pomolit ce se u kolibi koja je radena od drveta, nisu im potrebni mahagonij, klima, grijanje,... ona crkva na divaltovoj je savrsena bas ovakva kakva jest! imas krov nad glavom da ti ne pada kisa i snijeg, imas na cemu sjediti. briga me da li je to plasticna stolica iz peveca ili klupa za 10 tisuca kuna.

da bi se pomolio Bogu, uopce mi nije potreban ni papa ni bozanic ni srakic niti njihove palace...

fuj dubrad!!!


Evo ti kikiriki za napisano.

Roditelji mi žive jako blizu ovog zdanja, u biti odrasao sam tu. Nije im bio dosta dvorac nego su još i nadograđivali mater im jebem. Za ono što su oni napravili ja dozvolu sigurno nebi dobio, nema teorije.

I sada opet oko božića trebam slušati onaj usrani bozanićev glas: nemojte ići u trgovačke centre, nemojte spasti pod potrošačko društvo nego dajte nama jednom rječju. Crkva mi se toliko gadi da u nju ulazim samo kada moram. Naravno da sam katolik i da vjerujem u boga ali ne onako kako su oni zamislili.

Pitam se kada je crkva zadnji puta pomogla nekome gladnom? Kad god počnu pričat kukaju i uvijek im treba neka pomoć. Koga to trebamo pomagati? Pedofilčine možda.

Nadam se da će ljudi uskoro shvatiti neke stvari i da će početi bojkotirati crkvu u punom smislu. Neka propadnu, neka zatvore taj BIZNIS.

I da, baš me zanima hoće li gospodin Šola odreagirati na ove članke po portalima ali jako je upitno da li će toga biti u glasu slavonije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2011. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako smo mi građani dali novce, onda ćemo i mi moći ići tamo. Zato su nam i pokazali ove fotke.

Moramo se organizirati. Tko će prvi u kupatilo?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 16:35 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › cijeli zivot sam odgajan u katolickom duhu, idem u crkvu, vjerujem u Bogu...
ali kad vidim te "poglavare" katolicke crkve gade mi se. pocevsi od pape u prada cipelama (jedini papa je bio papa Ivan Pavao II., ovo sve ostalo je i biti ce sljam lopovski), preko Bozanica sa onix (ili kako se vec zvao taj materijal) zgradom pa sada do Srakica sa ovom palacom.
mater im jebem bahatu bezobraznu!!! nabijem i njih i njihove luksuzne zgradurine.
ljudi koji se idu moliti Bogu, pomolit ce se u kolibi koja je radena od drveta, nisu im potrebni mahagonij, klima, grijanje,... ona crkva na divaltovoj je savrsena bas ovakva kakva jest! imas krov nad glavom da ti ne pada kisa i snijeg, imas na cemu sjediti. briga me da li je to plasticna stolica iz peveca ili klupa za 10 tisuca kuna.

da bi se pomolio Bogu, uopce mi nije potreban ni papa ni bozanic ni srakic niti njihove palace...

fuj dubrad!!!


Evo ti kikiriki za napisano.

Roditelji mi žive jako blizu ovog zdanja, u biti odrasao sam tu. Nije im bio dosta dvorac nego su još i nadograđivali mater im jebem. Za ono što su oni napravili ja dozvolu sigurno nebi dobio, nema teorije.

I sada opet oko božića trebam slušati onaj usrani bozanićev glas: nemojte ići u trgovačke centre, nemojte spasti pod potrošačko društvo nego dajte nama jednom rječju. Crkva mi se toliko gadi da u nju ulazim samo kada moram. Naravno da sam katolik i da vjerujem u boga ali ne onako kako su oni zamislili.

Pitam se kada je crkva zadnji puta pomogla nekome gladnom? Kad god počnu pričat kukaju i uvijek im treba neka pomoć. Koga to trebamo pomagati? Pedofilčine možda.

Nadam se da će ljudi uskoro shvatiti neke stvari i da će početi bojkotirati crkvu u punom smislu. Neka propadnu, neka zatvore taj BIZNIS.

I da, baš me zanima hoće li gospodin Šola odreagirati na ove članke po portalima ali jako je upitno da li će toga biti u glasu slavonije.

Ljubomora i pohlepa su mrtni grijesi!

Da crkva živi skromno kao što je Isus živio, a ti da si sebi nadogradio kuću kako si želio sigurno ne bi imao ništa protiv crkve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Ako smo mi građani dali novce, onda ćemo i mi moći ići tamo. Zato su nam i pokazali ove fotke.

Moramo se organizirati. Tko će prvi u kupatilo?


a čuj, ako se misliš istresti, ideš zadnja! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 16:52 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ljubomora i pohlepa su mrtni grijesi!

Da crkva živi skromno kao što je Isus živio, a ti da si sebi nadogradio kuću kako si želio sigurno ne bi imao ništa protiv crkve.


Ja imam novu kuću i još podosta toga. Međutim to je stvoreno od rada a ne od žicanja i tuđe grbe, i nije to tema. Bez obzira na to moje mišljenje ostaje.


Crkva sigurno ne treba da živi kao što živi. Propovjeda se jedno a stvarnost je totalno drugačija. Ne trebamo popove sa iPhoneom, nabrijanim pilama i tapetama od neprcane deve jer to sve mi plaćamo... To nije u skladu sa njihovim piljenjem svima ostalima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 17:09 
Naslov:  Re: Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Ne trebamo popove sa iPhoneom

Nemoj pretjerivati. A kako ti onda misliš da pomažu školarcima ako ih ne mogu u potpunosti razumiti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iPhone im neće pomoći u nićemu vjeruj mi a ni ograda od onixa isto tako. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se idem tusirat posto sam otvorio temu..i pokenjat.. Bio bi red... Je li tako? I ajd a6 cemo dijelit...
Mozemo se mi j...t momci

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.10.2011. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni nas tresu iz gaća bili mi katolici, muslimani, ateisti ili što god drugo. A mi tu pljujemo i seremo po forumu, dok će u međuvremenu se gospoda popovi možda i predomisliti u vezi tapeta i pločica, pa naručiti skuplje. Naravno, Bubalo će zagrabiti u proračun i podijeliti pare. A mi ćemo i dalje tu pljuvati i srati i kukati kako nam djeca nemaju dvorane u školama, kako nemamo novaca za ovo, nemamo za ono. Plaća nam je mizerna ako smo zaposleni, i to ako smo sretni da ju redovito i dobijemo.
Je li ovo demokracija? Je li ovo katoličanstvo?
Jesmo li mi ovce?

Nadam se da će se naći neki PTSP-ovi koji će tu palaču fino srušit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2011. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
cijeli zivot sam odgajan u katolickom duhu, idem u crkvu, vjerujem u Bogu...
ali kad vidim te "poglavare" katolicke crkve gade mi se. pocevsi od pape u prada cipelama (jedini papa je bio papa Ivan Pavao II., ovo sve ostalo je i biti ce sljam lopovski), preko Bozanica sa onix (ili kako se vec zvao taj materijal) zgradom pa sada do Srakica sa ovom palacom.

ljudi koji se idu moliti Bogu, pomolit ce se u kolibi koja je radena od drveta, nisu im potrebni mahagonij, klima, grijanje,... ona crkva na divaltovoj je savrsena bas ovakva kakva jest! imas krov nad glavom da ti ne pada kisa i snijeg, imas na cemu sjediti. briga me da li je to plasticna stolica iz peveca ili klupa za 10 tisuca kuna.

da bi se pomolio Bogu, uopce mi nije potreban ni papa ni bozanic ni srakic niti njihove palace...


Moj potpis na ovo ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): › jedini papa je bio papa Ivan Pavao II.

Slažem se, rjetko kada pravi čovjek dođe na pravo mjesto. Al tko zna, možda se i ovom Papi Bog obrati pa ga počne slušat.


Rolling Eyes


Zadnja promjena: silence; 28.10.2011. 21:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo to sve skupa ima veze s papom. Zar ima boljih i losijih lopova?! Onaj koji je nakon pljacke siromahu na uglu dao 10 kuna je dobar?

Sve je to ista zloupotreba ljudske potrebe za vjerovanjem. Manipulacija masama prodajom instant istina. Laz, prijetvor, manipulacija, otimacina, bogacenje, oholost, bahatost, zatvorenost, zatucanost, dogmatizam.

Po samoj krscanskoj filozofiji - to je cisti sotonizam.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2011. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ovdje ne vidim lopova

Kako će oni trošiti novac koji je njihov, ne bi trebao biti vaš tj naš problem.
Nešto je donacija, znači dobrovoljni prilog a dio je po Ugovoru koji je na snazi na državnoj razini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2011. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kad Bubi daje naše pare to nas se isto tako ne tiče?
Onaj smrad švapski ima prada cipele... mi mu plaćamo NAŠIM parama da se gosti i onda nam još zajebava franjevce, valjda jedini normalni red u crkvi...
a bitno da mogu kenjat o kapitalizmu i zlu koje vlada...
i da, ja mislim da se zove LOPOV

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: