Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne znam kako mu je ime, ali mislim da se zove LOPOV!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jel znate kako se zove ili i vi mislite da se zove lopov?

Da, zove se lopov
69%
 69%  [ 9 ]
Ne, Isus bi to htio za njega
30%
 30%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 13


Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2011. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta vas bole te Pprada cipele? možda gospođa Prada njemu pokloni te cipele! i na kraju ružne su pa mu netrebate zavidjeti na crvenim cipelicama,u Borovu ima puno ljepših.



http://www.sueddeutsche.de/leben/vatikan-mode-der-papst-traegt-prada-1.231892-2
"odijevati Papu nema cijenu i ne radi se zbog novca" a trgovci vode pravi rat koga će Papa odabrati

evo specijalizirane trgovine za biskupe i visoko svečenstvo pa si slobodno nešto naručite ako im zavidite na odijevanju,mislim da imaju i internetšoping:
http://www.gammarelli.fr/


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2011. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš pravo..mi svi seremo...
mi smo zavidni jer je on to svojim trudom zaradio, a mi seremo po 031....
Otvorila si mi oči... Kako postaneš jedan od njih? Neki skandal..šli pljačka stoljeća... opljačkaš muzej u Egiptu, taman ima fali faraon za kolekciju..sve ostalo su sami ukrali, pardom poklonili im

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2011. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: silence; 28.10.2011. 21:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.10.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se kajem zbog svega Sveti Oče.... Sraćko sorry i tebi... u svojoj zavisti nisam vidio ono sakralno u Vašem djelovanju... Nije Vama do novaca, do A6, do zlatne pipe... pa nećete vi to u grob odvući... to će ostat nekim novim klincima:D nekim novim Donovima, pardon svećenicima... Ja uvijek po Vama.. Vi A6, Vi Mećave vi zlatne pipe...a istina je da sam ja malodušan mali čovječuljak , zavist me izjeda... Pa ja sam smetnu s uma da se svi tuku da Vi nosite Prada cipele.. DA prostite, tko me jebe, kada ja budem zarađivao kao VI pa i ja ću imati...Tko je meni krvi što nemam bespla struju i grijanje... Još jednom, ispričavam se....

P.S. Samo se zajebavam, i dalje mislim da je Sraćko LOPOV

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: