Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Anketa] Trg slobode preimenovati u Trg dr. Franje Tuđmana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Slažete li se s prijedlogom promjene naziva Trga slobode u Trg dr. Franje Tuđmana

da
10%
 10%  [ 34 ]
ne
87%
 87%  [ 291 ]
ne znam/ne zanima me
2%
 2%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 334


Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2011. 20:04 
Naslov:  Re: [Anketa] Trg slobode preimenovati u Trg dr. Franje Tuđmana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › i onda ovu prčiju od države/sela/grada nazimaju demokratskom naseobinom ... pa ovo je prčija na kraju svemira ... kako postoji klinika na kraju grada, ovo je prčija na kraju svemira ... najvolim predizborno vrijeme jer šta se svega može kod nas nagledati u to vrijeme godišta pa to nema niti u jednom paralelnom svemiru, horor filmu, zoološkom vrtu ... oni koji potenciraju ovo su maloumni polumbecili i retardi čije pizdarije mogu trpiti samo polukuhane šunke od ljudi, ispijeni kreteni kojima je pun kurac više svega i života u ovoj prčiji i kretenskog cirkusa koji vodi ovaj lunapark od države/sela/grada ... zimski san u nas vlada već duže vrijeme i rezultat toga su ovakvi potezi ... potezi ... ovo da je šah bio bi mat u 1 potezu za političke karijere svih, opet ponavljam, poluimbecilnih, umno poremećenih, psihički rastrojenih kretenoida ... nek preimenuju trg u trg svoje usrane matere što se mene tiče jer se ionako radi ko šta oće, a mene i " Anonymous "(prvi put upotrebljeno you u pozitivne svrhe) niko nikad ništ ne pita ... dobrodošli u europu građani grada na dravi jebo vas on sve.

Vrlo razumljivo napisano! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dabrorius
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2011. 20:26 
Naslov:  Re: [Anketa] Trg slobode preimenovati u Trg dr. Franje Tuđmana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosadni ste više s tim Franjom Tuđmanom ako ste vi političari toliko željne njega i njegovog imena nazovite si djecu tako a nas ostale stavite na miru i prestanite sve živo nazivat po tom blago rečeno "gospodinu"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2011. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zar Frenky nije bio HDZ-ovac ???????????????????...šta će mu trg gdje mu stranka nema :....većinu ....polovinu...10 % .....pa on tu nema ništa......šmrc

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2011. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle svašta. pa tuđman je imao sreće da je umro od smrta prije nego što su ga priveli ko njegovog drugara slobu m. i nama sad trba njegov spomenik? e stvarno ovi hadezeovci zamaskirani u hadeesesbeovce nisu normalni. još nam treba spomenik stoki sitnog zuba, crvenim i zelenim i žutim vragovima, šušku, kapetanu zulu, eduardu chicou, itd itd i to sve jedno do drugog u nizu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
feedmatekill
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2011. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko je puta stanoviti Ante Starčević bio u Osijeku? - (da se ne češkate, odgovor je - nikada) proporcionalno zaslugama je, što se mene tiče - zaslužio eventualno slijepu ulicu na kraju retfale.

trg Franje Tuđmana je apsurd kao i svekoliko busanje u prsa kvazidomoljuba koji "vole Hrvatsku" iako pojma nemaju kako bi se ta silna ljubav trebala manifestirati osim sustavnim uništavanjem infrastrukture rodnog grada i deranjem po stationu/birtiji kad 11 -najčistijih hrvata- ganja loptu na travnjaku. Ili u još čistijoj varijanti domoljublja potrebno je dobro izvrijeđati ili još svrsishodnije iz zasjede namlatiti svakoga tko ne navija za klub čije ti bolje ponosno braniš bokserom i palicom, nema veze što je hrvat - nema cigana, srba ni muslimana u blizini....zbljuv.

ne želim sada digresirati o pojmovima države, naroda i nacije jer sam upravo večerao....ali biti hrvat nikako nije sreća bez obzira što nas jahve toliko voli pa se nazivamo božjim narodom kako nam je glavni pastir, petrov naslijednik iz Poljske loze sugestirao. A zapravo je istina da Hrvati ne postoje....eventualno se naziru u tragovima....99% ljudi niti nezna svoje predke unazad 5-6 koljena....tako da o o hrvatstvu ne bih....niti o primitivizmu koji je mlađi brat nacionalizma....

Tuđmanov nacionalizam (koji je uz religijsku netrpeljivost valjda najjniža, potpuno neobjašnjiva ljudska ?emocija) je ovu državu doveo na grane gdje se nalazi, tj. zacrtao je putanju i dao početnu inerciju zbog koje nam se svima vrti u glavi. Naravno ne treba zaboraviti zahvaliti glupom hrvatskom puku koji godinama glasa za milu stranku pokojnog polupismenog gospodina koji nas je branio od sotona crnih, žutih i zelenih.

Glupavi narod zaslužuje vlast kakvu ima, korumpiranu i lažljivu jer je takav i sam. Shodno tome - trg Franje Tuđmana je logičan korak kao i potpuno ukidanje svakog oblika demokracije i uvođenje režimske politike jer je, apsurdno - tada bilo bolje na ovim prostorima a to je stvarno žalosno. To je lajtmotiv jadnog i mlitavog plebsa koji ovdje živi, "dobro je, ne tuku".

Ime tog trga nema apsolutno nikakvu važnost, mogu ga nazvati "trg ovaca", jer bi to bilo najbliže istini....ovaj je narod...jedno veliko sedatirano stado...s pastirima nebeskim, jahvi hvala polubogovima aristokratskim te plebejcima u unakrsnoj vatri. amen


Zadnja promjena: feedmatekill; 20.09.2011. 21:33; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.09.2011. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svoj toj priči jel nas netko išta uopče šta pita,toliko o jednoumlju ... p.s. tko te je besplatno odškolovao pametnjakoviću po prezimenu Završki, dal nije možda to isto jednoumlje !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Umjesto da sutite i boli vas ona stvar, vi sve vise dajete znacaj tomu...meni osobno ne smeta promjena, iako cu vjerojatno uvijek govoriti Trg Slobode jer ga znam kao takvog, a sta pise na plavoj tabli, zaboli me ona stvar...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › sa kakvim se vi stvarima zabavljate. kog briga ime trga i ulice? Kolko vi godina imate?
Sutra dani piva a vas brine ime trga..djizus


Koga briga kazes? Ako vas u stranci nije briga zasto onda namecete mjenjanje imena?
Uostalom ne znaci li HDSSB Hrvatski DEMOKRATSKI savez slavonije i baranje? Ne vidim gdje je tu demokracija Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › sa kakvim se vi stvarima zabavljate. kog briga ime trga i ulice? Kolko vi godina imate?
Sutra dani piva a vas brine ime trga..djizus


Koga briga kazes? Ako vas u stranci nije briga zasto onda namecete mjenjanje imena?
Uostalom ne znaci li HDSSB Hrvatski DEMOKRATSKI savez slavonije i baranje? Ne vidim gdje je tu demokracija Shocked


Prvo nauči što znači pojam DEMOKRACIJA. Da li bi Bubalo trebao ići od vrata do vrata i pitati jel se slažu s promjenom...nemojte bit smješni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HokusPokus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.09.2011. 1:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reciklirat ću jednu ideju što sam prije par godina na nekom zagrebačkom radiju čuo od nekog lika što se javio u emisiju. Tema ista, trg Franji u Zagrebu. Čovijek predložio da trg Bana Jelačića preimenuju u trg dotičnog i da bana se skine s konja a konju stave naočale i eto ti idealnog spomenika prvom hrvatskom pivu pardon konju iliti predsjedniku. Pošto u Osijeku konj do konja od političara ovakav spomenik bi bio skupna skulptura svih njih zajedno. Samo dio svih njih staviti u bisage da se zna kome je posvećen. Nečije naočale, opanke i tko zna što su donijeli u ovu zemlju svojim pojavljivanjem u politici. Iako bi bolje pristajala umjetnička instalacija u obliku ventilatora jer pošast koju su donijeli ovom gradu i državi gora je od oluje stoljeća. Srećom dotični partizanski general ima svoj most koji jadno izgleda i zapišan je sa svake strane. Toliko o onima koji ga poštuju, mislim most, dotičnog samo sljedbenici i proleterski drugovi još drže do nečega. Amen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inat
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 8:04 
Naslov:  Re: [Anketa] Trg slobode preimenovati u Trg dr. Franje Tuđmana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde tišina miševi!!! Skroz nešto kukate! Zvat će se po Tuđmanu i gotovo! Kad vi dođete na vlast (a to je malo teže) nazovite ga kako želite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › sa kakvim se vi stvarima zabavljate. kog briga ime trga i ulice? Kolko vi godina imate?
Sutra dani piva a vas brine ime trga..djizus


Koga briga kazes? Ako vas u stranci nije briga zasto onda namecete mjenjanje imena?
Uostalom ne znaci li HDSSB Hrvatski DEMOKRATSKI savez slavonije i baranje? Ne vidim gdje je tu demokracija Shocked


Prvo nauči što znači pojam DEMOKRACIJA. Da li bi Bubalo trebao ići od vrata do vrata i pitati jel se slažu s promjenom...nemojte bit smješni...


Ma najlakse je napraviti onako kako on zeli, druge ko *ebe Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2011. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ako sve zbrojimo, dva su forumasa za, dva su suzdrzani, ostali su protiv..
vecina je izricito protiv..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › hm, ako sve zbrojimo, dva su forumasa za, dva su suzdrzani, ostali su protiv..
vecina je izricito protiv..

Da ali ljudi ne znaju misliti svojom glavom. Kad im se bude reklo što da misle onda će sigurno biti za promjenu imena trga. Jer ljudi po defaultu nisu domoljubi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2011. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ova rasprava me toliko uveseljava svojom duhovitošću da se sad već i glasno smijem pa ovi oko mene misle da sam malo (puno svejedno) skrenula.

Eto saznala sam između ostalog i da je tuđman umro od smrti !

ljilja je napisao/la (Pogledaj post): › dakle svašta. pa tuđman je imao sreće da je umro od smrta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: