Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domoljublje - šta je to?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2011. 3:12 
Naslov:  Domoljublje - šta je to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijuan je napisao/la (Pogledaj post): › kad pogledam malo unazad, broj povlastica koje sam koristio temeljem oružanog sukoba su zbilja minimalna. nisam ih htio koristiti jer odmalena mi je u svijest usađeno da ništa nema besplatno, čak ni u bivšem društvenom uređenju jer je i tamo sve imalo svoju cijenu. još kada na pijanim sjedeljkama ljudima koji me ne poznaju kažem da sam prešutio tešku bolest kako bih bio pripadnik ZNG-a ti me zovu luđakom, makar to smatram komplimentom jer me ludim smatraju već četvrt stoljeća. isto tako sam obustavio isplatu naknade pretrpljene invalidnine od strane tadašnjeg HZMO-a jer primanja od 150 tadašnjih njemačkih marona su mi bili dovoljni spram svih onih koji su tada ostali bez svega zbog izbjeglištva ili zbog poharanih firmi čije je direktore postavljala ona budaletina koju neki na ovom forumu nazivaju herojem, a ja ratnim profiterom koji sada uživa gostoprimstvo zeničkog zatvora. isto tako prilikom upisa na studij računarstva kojeg vidim svake prestupne godine ili u novinama sam prešutio svoj braniteljski status jer mojom školarinom bi sigurno bio oštećen jedan redoviti student koji bi na vrijeme i u roku izvršavao svoje obveze. nisam dio tihe većine većine, glasan sam, verbalno prilično jak, a bogami ni fizičke dimenzije (6 cm do dva metra i 100 kg žive vage) uz urođenu nasljednu prgavost izaziva uzmak svima onima koji raspravljaju na temelju dogmi, ne činjenica. uz sve to osobine poput poštenja i časti ionako nisu interesantne medijima jer njih takve osobine ne zanimaju, simpatičniji su im budalasti luzeri tipa žoca ili pere kojima je država samo geografski pojam. osobine koje spominjem usađene su mi rođenjem, dodatno pojačane sjenama mojih poginulih suboraca koji nisu imali sreće doživjeti međunarodno priznanje Hrvatske. nikada nismo pričali o tome kakova ćemo imati nakon završetka rata već kako ćemo imati sređenu državu, vratiti se na svoje poslove a svi ostali će imati priliku živjeti život dostojan čovjeka. to što Hrvatska dvadest godina od svoje nezavisnosti nije preboljela dječje bolesti te još uvijek sere i piša u pelene nije krivica šutljive većine već institucijakoje su dužne štititi provedbu zakonitosti. u ovom slučaju bi se trebalo zainteresirati DO ukoliko im rektorat to dozvoli, mada je i to institucija koja u svojoj neovisnosti ne poštuje ni ono štu su si sami propisali a leđa im drži studentska mladež stranke koja se zaklinje u svoje poštenje, to je već druga priča. idem sada ubijati tenkove na WoT serveru, ovakva sranja mi se otvoreno gade jer su zapravo zapišavanje grobova svih onih poginulih u ratu za ovu državu. to što oni nisu toga svjesni, njihov problem, kao što su si rezervirali i deveti krug pakla svojim radom.

ah, kakva pathetična, domoljubna kićerica. vidim, neki su već i suzicu pustili.


...


ima li još neki uradak na forumu? molim, ovdje ih priložiti. hajde, barem tri-četiri komada, pa ćemo u analizu / seciranje domoljublja (što bi rekao Mali Ivica - domoljublja kao takvog). na koncu bi trebalo ponuditi kristalno jasan odgovor na pitanje - domoljublje, šta je to?
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2011. 10:26 
Naslov:  Re: Domoljublje - šta je to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › ima li još neki uradak na forumu? molim, ovdje ih priložiti. hajde, barem tri-četiri komada, pa ćemo u analizu / seciranje domoljublja (što bi rekao Mali Ivica - domoljublja kao takvog). na koncu bi trebalo ponuditi kristalno jasan odgovor na pitanje - domoljublje, šta je to? 
To je ono što ti gajiš prema jednoj drugoj državi! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2011. 21:09 
Naslov:  Re: Domoljublje - šta je to?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › domoljublje, šta je to?
To je ono što ti gajiš prema jednoj drugoj državi!

iiiiiides... a koja bi to drzava bila, molicu lipo? sorry mladicu, ali Vilenjak ljubi iskljucivo sebe. no, zanimljivo je uociti pretpoliticki patern iz tvog upisa. domovina je, dakle, drzava. odlicno!

Skriveno: 
drzava 1. dio


drzava 2. dio


(duration: 1h 38min)


idemo dalje. sto jos oznacava rijec domoljublje?


...


Kugla je napisao/la (Pogledaj post): ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›

decki, koncentrirajte se. ili napisite nesto na temu, ili se prebacite na neki drugi topic.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domoljublje ili patriotizam (iz starogrčkog πατρίς; patris, otac; lat. patria, domovina) označava emocionalnu privrženost svojoj zemlji.
(sa wikipedie)
Neki ga pogresno dozivljavaju uslijed brojnih povijesno-geografskih zabluda, obmana ili ga uopce ne mogu prakticirati ako nije uvjetovano izmisljenim ili stvarnim neprijateljem.
To sto neki kompromitiraju taj pojam svojim ponasanjem, ne znaci da je taj pojam sam po sebi negativan i da je domoljublje nesto lose.
Prema tvojim brojnim postovima cini se da ciljas na fasizam, neonacizam i slicne furke. Odnosno da zelis sve koji se deklariraju domoljubima proglasiti fasisoidnim negativcima.
Dakle, domoljub je covjek koji voli svoju zemlju i svojim djelovanjem nastoji pridonijeti njenom boljitku. (ako netko zglajzne u metodologiji, to ne inkriminira domoljublje kao takvo, nego te koji ga eventualno krivo interpretiraju).
Domoljublje je samo po sebi pozitivno osjecanje.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ti jedna lijepa domoljubna pjesma


_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la (Pogledaj post): › pa čovjek sam sebi odgovara, qouta druge forumaše i ne napiše ništa..to je vrh umjetnosti koju mi mali ljudi ne kužimo
Skriveno: 
Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): › ima li još neki uradak na forumu? molim, ovdje ih priložiti.



...


padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Domoljublje ili patriotizam (iz starogrčkog πατρίς; patris, otac; lat. patria, domovina) označava emocionalnu privrženost svojoj zemlji.

dalmatinskoj crvenici, srijemskoj crnici, baranjskoj ilovaci ili dravskom pijesku? molim, budi konkretna. domoljub Ivica kaze prema drzavi. a drzava nije isto sto i 10 hektara privatne zemlje koju seljak mukotrpno obradjuje, ili nekoliko stotina tisuca hektara baranjske zemlje koja je politicki podijeljena na dvije drzave, Madjarsku i Hrvatsku. patriotizam pak, kojeg si poistovjetila s domoljubljem, govori o ljubavi prema narodu. ✧ njem. Patriot ← fr. patriote ← lat. patriota ← grč. patriṓtēs: sunarodnjak, pripadnik roda. tu bi pak prvo trebalo definirati pojam -> narod. da li je rijec o rodu (mama, tata, sestra, brat), ethnosu (folklornom konstruktu / tzv. zajednici jezika i narodnih obicaja), naciji (gradjanima jedne drzave kojoj placaju porez), ili necem petom, recimo narodu koji se na poziv medija okupio na otkrivanju spomenika Crvenom fici?

samo polako, bez nervoze.


...


padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › Domoljublje je samo po sebi pozitivno osjecanje.

opet nekoliko pitanja. pozitivno - za koga? SAO Krajisnike? koliko je njihovo domoljublje prema tzv. Krajini ili Velikoj Srbiji ispalo (samo po sebi) pozitivno? dalje, unutar jedne drzave, da li je domoljublje pozitivno za sve gradjane ili samo za neke ciji je bankovni racun nakon domoljubne karijere -> pozitivan? da li je to "osjecanje" urodjeno ili se stice / uci u skoli? imaju li i majmuni takva osjecanja? mozda ne bi bilo lose da ti sama opises to svoje pozitivno domoljublje (rijecima, ne glazbom, ili slikama). slozit ces se, diskusija se vodi rijecima / argumentima, ne emocijama.

samo polako, bez nervoze.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je jako dobro pitanje koje se uglavnom uzima zdravo za gotovo. također, donekle vezano uz domoljublje, što je zapravo domovina? rođen sam u jugoslaviji, trenutno živim u hrvatskoj, a ubuduće ću možda u nekoj (kon)federaciji europskih (bivših?) država. koje od toga smatrati domovinom? ili, ako bi se hrvatskoj u nekoj budućnosti pripojila recimo andaluzija ili sao krajina, bi li mi onda i to bila domovina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domoljublje?!

Instrument koji su izmislili neofeudalci kako bi na nazovi slobodne ljude mogli racunati u slucaju ugroze njihovog feuda, odnosno bogatstva/posjeda. Propascu klasicnog feudalizma (povecanje stanovnistva, manjak zemlje, itd.) i jacanjem tzv. "slobodne svijesti", trebalo je pronaci instrument manipulacije. Stoga bas u 19.st. nastaju nacionalne drzave, budi se "nacionalna svijest", koja postaje novi instrument kontrole (za razliku od puke sile i nadmoci do tada).

Kmeti, odnosno "slobodni ljudi" - kako sebe vole nazivati, ginu za feuda i njegove interese i jos misle da to rade za sebe, dok feudalac sjedi u koznoj garnituri i ispijajuci konjak s "neprijateljem" (suprotstavljenim feudom) "na sahovskoj ploci" izdrkava zivote i sudbine milijuna pseudoslobodnih domoljuba.

Majstorska manipulacija u rangu s religijama.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2011. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › A zašto nas još nezanima?

reci mi Ivice, dok si tipkao ovu osobnu zamjenicu nas, sto si tocno osjecao? mozes li rijecima opisati? trnci na kozi, nadimanje grudiju, toplina u medjunozju, vrtoglavica u glavi, sjaj u ocima, nesto drugo / specificno samo za tvoj organizam?

(ne zezam te, iskreno me zanima, a i trebaju nam takvi podaci za ovu diskusiju)


...


DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je jako dobro pitanje koje se uglavnom uzima zdravo za gotovo.

premda je jasno na sto mislis, treba biti kristalno precizan. naime, ne uzima se pitanje zdravo za gotovo, vec domoljublje. a domoljublje niti je zdravo, niti je, kako stvari stoje u ovoj pretpolitickoj regiji, gotovo. sa pitanjima je nesto drugacija slika, kako vidimo iz prilozenog. ono sto je izgradilo Zapadnu civilizaciju (questions, questions, questions), ovdje se drzi drskom petokolonaskom provokacijom / izaziva prilicnu neurozu.

mogli bi zakljuciti - tamo gdje se domoljublje uzima zdravo za gotovo, pitanja nisu dobrodosla.


...


DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › također, donekle vezano uz domoljublje, što je zapravo domovina? rođen sam u jugoslaviji, trenutno živim u hrvatskoj, a ubuduće ću možda u nekoj (kon)federaciji europskih (bivših?) država. koje od toga smatrati domovinom? ili, ako bi se hrvatskoj u nekoj budućnosti pripojila recimo andaluzija ili sao krajina, bi li mi onda i to bila domovina?

isto pitanje postavio sam forumasici Padobranac. cekam odgovor. pa dok cekam, da prokomentiram onu (za nju) lijepu domoljubnu pjesmu koju je ovdje (kao argument tzv. pozitivnog domoljublja) okacila. da li je neka pjesma lijepa ili nije, stvar je ukusa (u to ne ulazim). ima li neka pjesma umjetnicku vrijednost, to je druga stvar, no takodjer nije tema (recimo, Dedicev / Ujevicev Odlazak nesumnjivo ima umjetnicku vrijednost). nesto drugo mene zanima.

nek te rani kora kruva, kaplja vina, zrno soli. nek ti kušin bude stina... kaze (meni) njena, pozitivno domoljubna, pjesma. hvala, ne hvala. ja ne zelim zivjeti od kore kruha, kaplje vina i zrna soli. fakat, takvu ishranu nikome ne bih preporucio (pogotovo ne vlastitom djetetu). takodjer, nisam vjernik (svake noci za te Boga molim), i premda volim planinariti dinarskim krsem, kamen i draca ne djeluju mi kao mjesto pogodno za zivot.

sto je, dakle, pozitivno u tom i takvom domoljublju? siromastvo? glad? suhi ten? neki osajdareni / vlajinski minimalizam? moljenje Bogu da ti neuhranjeno i bolesno dite dozivi jutro?


...


Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › ginu

prica o hrvatskom domoljublju krcata je faktografskim (i historijskim, kako si lijepo primjetio) neistinama, ciljanim lazima, ljigavim hipokrizijama i kretenskim paradoksima. uzmimo za primjer samo ovu, jednu jedinu, tako popularnu, u krajiskim pjesmama opjevanu, medijski sveprisutnu, domoljubnu rijec / glagol ginuti. svi ginu, i s jedne i s druge strane zaracenih domovina, a nitko ne ubija -> kako to? poloziti zivot na oltar Domovine, uci se u skolama / ponavlja s politickih govornica / crkvenih oltara, najvisa je moralna vrijednost drustva. sto bi znacilo da su svi oni gradjani koji su pruzili pasivni otpor velikosrpskoj agresiji, ne uzimajuci oruzje u ruke, ali i ne bjezeci iz svojih domova, vec trceci svako jutro pod granatama na posao (i s posla nazad) -> heroji Domovinskog rata? naravno da nisu. pogledati status civilnih zrtava rata u odnosu na status branitelja. moze u Ustavu RH, moze u zakonima / podzakonskim aktima, moze i u praksi (uvijek je najbolje provjeriti u praksi).

najvisa moralna vrijednost hrvatskog drustva je, dakle, ubiti, a ne poginuti za domov(nov)inu. stos je samo u tome sto to nije lijepo (odnosno nije moralno) naglas reci. stos je dakle u laznom (na lazima sazdanom) moralu.


...


zamolio bih tzv. moderatore (kazem takozvane zato sto ih ne zanima moderiranje / usmjeravanje/ profilacija ove turbo-folk oglasne ploce u urbani forum) da prestanu neuko frljat / brljat po ovom threadu. prvo promijenite naslov (click), a zatim izbrisete post (click) u kojem se navode primjeri domoljublja, iako je eksplicitno, u uvodnom postu, navedeno cime se ovaj thread treba baviti. dakle, da ponovim -> ovaj thread je postavljen za citiranje forumskih primjera domoljublja i njihovu analizu. on nije zamisljen kao teoretska / akademska raspra (one su napisane / zavrsene jos u 19. stoljecu).

domoljublje koje u gradu Osijeku osvaja demokratske izbore dvadeset godina nakon domoljubnog rata (dakle rata koji jos uvijek traje), domoljublje kao izvor legitimiteta ratnih profitera / domoljubnih politicara koji i dalje unistavaju zivote gradjana Osijeka, domoljublje danas, na ovom forumu, ovdje i sad -> to je tema ovog topica! sad, ako se netko nasao uvrijedjenim radi onoga sto on sam pise na forumu, ja se ispricavam, ali to nije moj (niti bi trebao biti vas) problem.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Domoljublje?!

Instrument koji su izmislili neofeudalci kako bi na nazovi slobodne ljude mogli racunati u slucaju ugroze njihovog feuda, odnosno bogatstva/posjeda. Propascu klasicnog feudalizma (povecanje stanovnistva, manjak zemlje, itd.) i jacanjem tzv. "slobodne svijesti", trebalo je pronaci instrument manipulacije. Stoga bas u 19.st. nastaju nacionalne drzave, budi se "nacionalna svijest", koja postaje novi instrument kontrole (za razliku od puke sile i nadmoci do tada).

Kmeti, odnosno "slobodni ljudi" - kako sebe vole nazivati, ginu za feuda i njegove interese i jos misle da to rade za sebe, dok feudalac sjedi u koznoj garnituri i ispijajuci konjak s "neprijateljem" (suprotstavljenim feudom) "na sahovskoj ploci" izdrkava zivote i sudbine milijuna pseudoslobodnih domoljuba.

Majstorska manipulacija u rangu s religijama.



Jako zanimljivo objašnjenje!

mislim da zadnjih godina nitko amere u tome nemože prestići, oni svoju "ugroženu" domovinu brane tisućama km daleko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › A zašto nas još nezanima?

reci mi Ivice, dok si tipkao ovu osobnu zamjenicu nas, sto si tocno osjecao? mozes li rijecima opisati? trnci na kozi, nadimanje grudiju, toplina u medjunozju, vrtoglavica u glavi, sjaj u ocima, nesto drugo / specificno samo za tvoj organizam?

(ne zezam te, iskreno me zanima, a i trebaju nam takvi podaci za ovu diskusiju)

Gore naveden citat je isječen iz jedne druge teme, ja sam tebi za ovu temu več dao komentar. A ako želiš da komentiram ovaj navod koji si isjekao, onda dođ u temu iz koje si ga isjekao i tamo ću ga komentirati. Iako da napomenem u toj temi iz koje je taj moj navod "A zašto nas još nezanima?" u nastavku teksta slijedi objašnjenje zašto nas nezanima Ovo je ta tema

Pokušavaš manipulirati mojim riječima, ja u ovoj temi nisam napisao taj citat ja sam u ovoj temi napisao da je domoljublje ono što ti osjećaš prema jednoj drugoj državi.
Ovako pokušavanje rezanja postova kako bi se dobio neki totalno drugi smisao pokušavaju jedino jadnici. Ti si po postovima koje imam prilike čitati veči egotriper od Glavaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2011. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Jako zanimljivo objašnjenje!

Pegy duso, jeste zanimljivo, i krajnje pojednostavljeno (do imbecilnosti), ali ti ga po starom dobrom obicaju, nisi shvatila.

Citat: › mislim da zadnjih godina nitko amere u tome nemože prestići, oni svoju "ugroženu" domovinu brane tisućama km daleko

no zato si citateljstvu ponudila svoju domoljubnu bol / zavapila -> nepravda! kako oni mogu, a mi - ne?! i to je u redu (premda nesvjesno, ipak se drzis teme). pacenistvo, iliti Krizni put, bitna je karakteristika hrvatskog domoljublja. no da bi shvatila kako, eto, neki mogu, a neki ne mogu, te zasto neki pate, a neki ne pate, morala bi prvo shvatiti razlike izmedju velikih i malih nacija, te puno bitnije, razlike u kvaliteti odredjenih nacija. a one se uvijek odredjuju prostim pitanjem - kako se neka nacija odnosi prema svojim pripadnicima? dakle, ruska nacija (i rusko domoljublje) prema Rusima, srpska nacija (i srpsko domoljublje) prema Srbima, hrvatska nacija (i hrvatsko domoljublje) prema Hrvatima, itd. itd. sve do konacnog pitanja americke nacije i odnosa americke nacije prema Amerikancima.

Skriveno: 




...


mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ivice, ne budi neurozan. forum je, kako vec rekoh, zatrpan domoljubljem. sa kojeg cu ja threada uzeti primjer domoljublja apsolutno nije bitno (ako nekoga bas zanima, jednostavno klikne na citirani post). bitno je da ti ovdje, ako si u stanju, opises taj svoj domoljubni osjecaj koji te preplavio dok si na topicu o Hadzicu kuckao recenicu > A zašto nas još nezanima? <

kontas?

dakle, nista (osim cistog / kristaliziranog domoljublja), nije izvuceno sa tog topica, i stvarno se nemas razloga buniti. ako pak ne zelis podijeliti s nama detalje tog svog (jedinstvenog?) domoljubnog iskustva, Boze moj, pa reci onda tako. ima ko zeli.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sorry vilenjače,mungosove teze razumijem, ali tvoje pokušaje recenzije mog teksta nikako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel' to nešta za jesti?
Oče mi to platit pelene za klinca?

Nekima hoće...

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2011. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: › sa kojeg cu ja threada uzeti primjer domoljublja apsolutno nije bitno (ako nekoga bas zanima, jednostavno klikne na citirani post).
Nije istina. BITNO JE. Jer odgovor koji si ti citirao nema veze sa domoljubljem kao temom, niti je u ovoj temi. To što si ti citirao je moje mišljenje Zašto nas ne zanima presuda, a razloge sam napisao dalje.
Vilenjak je napisao/la: ›
dakle, nista (osim cistog / kristaliziranog domoljublja), nije izvuceno sa tog topica, i stvarno se nemas razloga buniti.
Upravo suprotno kad na temu "domoljublje šta je to?" izvučeš rečenicu iz druge teme u kojoj se kaže "Eto zašto nas nezanima" i koja s ovom temom nema veze, ljudi bi mogli pomislit da sam ja pisao da nas nezanima odgovor na pitanje što je domoljublje.
Što znači da ti manipuliraš mojim rečenicama iz drugih tema nebi li dobio odgovor koji bi zadovoljio tvoje niske porive i time mene ocrnio sa tim mojim tzv. odgovorom.
slično bi bilo da ja sad tebe ovako lažno citiram:
Vilenjak je napisao/la: › Moja mama porijeklom je iz Čačka, a tata i Zemuna, mene su kao malog neki cigani izjebali u dupe pet puta] i naložili me da razmišljam antihrvatski i eto sad sam došao tu na forum 031 srat protiv svega što bi moglo zvučati kao: Hrvati, Hrvat, hrvatski, Domovina, domoljublje i sl. a zašto? Pa eto... jebiga svejedno je ko će te pitat za 20 godina zašto?

Eto dobro da si nam to rekao, sad nam je malo jasnije zašto pišeš takve stvari.
JEL SAD KUŽIŠ ŠTO ZNAČI CITIRAT IZ DRUGIH TEMA NEKE STVARI KOJE NEMAJU VEZE S DATOM TEMOM?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: