Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 14:09 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada ste već postavili to što ste postavili trebali ste ODMAH staviti videonadzor a ne tek sada. Ako možete staviti kamere na glupe fontane u parkovima možete i na to.

Btw. iako ne volim taj spomenik ili šta je već svaki put kada vidim da se djeca pentraju gore a roditelji sjede sa strane i gledaju kažem da ih maknu odozgor jer će se ozljediti i nije pristojno. Naravno,dobijem svakakvih pametnih komentara od tih malograđana ali šta ćeš,netko im mora reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Btw. iako ne volim taj spomenik ili šta je već svaki put kada vidim da se djeca pentraju gore a roditelji sjede sa strane i gledaju kažem da ih maknu odozgor jer će se ozljediti i nije pristojno. Naravno,dobijem svakakvih pametnih komentara od tih malograđana ali šta ćeš,netko im mora reći.


znam kako ti je Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2011. 14:25 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Kada ste već postavili to što ste postavili trebali ste ODMAH staviti videonadzor a ne tek sada. Ako možete staviti kamere na glupe fontane u parkovima možete i na to.

Btw. iako ne volim taj spomenik ili šta je već svaki put kada vidim da se djeca pentraju gore a roditelji sjede sa strane i gledaju kažem da ih maknu odozgor jer će se ozljediti i nije pristojno. Naravno,dobijem svakakvih pametnih komentara od tih malograđana ali šta ćeš,netko im mora reći.


da ... GLUPE fontane ... pa onda glupo drvece, pa glupo kino, pa glupa gradska kavana ...

upravo takav mentalni sklop unistava grad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aždaha
Offline
Ukupno postova: 70
Lokacija: os
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam šta se čudiš kolobariću? prije 20god ste hodali sa eksplozivom po gradu i minirli spomenike, a sad ti je čudno što to rade klinci kojima se nameće da im budete uzori. od vas nisu ništa drugo mogli naučiti nego samo da kradu i uništavaju......

_________________
TKO S DJECOM SPAVA, POPIŠAN SE BUDI........
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jabukaOS
Offline
Ukupno postova: 112
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aždaha je napisao/la: ›
ne znam šta se čudiš kolobariću? prije 20god ste hodali sa eksplozivom po gradu i minirli spomenike, a sad ti je čudno što to rade klinci kojima se nameće da im budete uzori. od vas nisu ništa drugo mogli naučiti nego samo da kradu i uništavaju......



jel ti fale Titovi spomenici i zvezde?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2011. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
jel ti fale Titovi spomenici i zvezde?


Po čemu se razlikuju oni spomenici od ovih današnjih?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2011. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Po čemu se razlikuju oni spomenici od ovih današnjih?
Kako po cemu?! Po prijeratnom zanimanju i prezimenu komesara koji su ih postavljali.

Danasnje postavlja komesar Kolobaric, prijeratni varioc, ili skolovani varioc (nikad realizirani), kako kazu. Ondasnje su postavljali komesari slicnih zanimanja koje s umjetnosti i urbanizmom imaju veze koliko i danasnji paraziti s radom i stvaranjem.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.08.2011. 14:21 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Kada ste već postavili to što ste postavili trebali ste ODMAH staviti videonadzor a ne tek sada. Ako možete staviti kamere na glupe fontane u parkovima možete i na to.

Btw. iako ne volim taj spomenik ili šta je već svaki put kada vidim da se djeca pentraju gore a roditelji sjede sa strane i gledaju kažem da ih maknu odozgor jer će se ozljediti i nije pristojno. Naravno,dobijem svakakvih pametnih komentara od tih malograđana ali šta ćeš,netko im mora reći.


da ... GLUPE fontane ... pa onda glupo drvece, pa glupo kino, pa glupa gradska kavana ...

upravo takav mentalni sklop unistava grad


Da,glupe fontane. To sam rekao ne zato što mrzim fontane nego ako su mogli tamo postaviti kamere onda su mogli i na tu "umjetninu". Nemoj stvari izvlačiti iz konteksta,glupo je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aždaha
Offline
Ukupno postova: 70
Lokacija: os
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2011. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jabukaOS je napisao/la: ›
aždaha je napisao/la: ›
ne znam šta se čudiš kolobariću? prije 20god ste hodali sa eksplozivom po gradu i minirli spomenike, a sad ti je čudno što to rade klinci kojima se nameće da im budete uzori. od vas nisu ništa drugo mogli naučiti nego samo da kradu i uništavaju......



jel ti fale Titovi spomenici i zvezde?


iskreno da ti kažem, fale. da su preživjeli, možda bi i novi spomenici imali svoj smisao, a ovako ga apsolutno nemaju. ako se ti imaš pravo odricati dijela hrvatske povijeti, onda imam i ja. rušili komunisti i ubijali, pa ih se nakon 45god proganja, ista pogreška se radi i sada, vidimo se za 45god......

_________________
TKO S DJECOM SPAVA, POPIŠAN SE BUDI........
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.08.2011. 20:13 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Kada ste već postavili to što ste postavili trebali ste ODMAH staviti videonadzor a ne tek sada. Ako možete staviti kamere na glupe fontane u parkovima možete i na to.

Btw. iako ne volim taj spomenik ili šta je već svaki put kada vidim da se djeca pentraju gore a roditelji sjede sa strane i gledaju kažem da ih maknu odozgor jer će se ozljediti i nije pristojno. Naravno,dobijem svakakvih pametnih komentara od tih malograđana ali šta ćeš,netko im mora reći.


da ... GLUPE fontane ... pa onda glupo drvece, pa glupo kino, pa glupa gradska kavana ...

upravo takav mentalni sklop unistava grad


Da,glupe fontane. To sam rekao ne zato što mrzim fontane nego ako su mogli tamo postaviti kamere onda su mogli i na tu "umjetninu". Nemoj stvari izvlačiti iz konteksta,glupo je.


sorry ako sam te krivo razumio ... ali da si samo izbacio pridjev 'glupe' post bi bio razumljiv bez dodatnog objasnjavanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2011. 11:41 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se tom uništavanju uopće ne čudim...toliko me toga pogađalo kad sam vidio, toliko sam bjesnio, komentirao, brojao..i nitko me nije shvaćao i doživljavao....ni obitelj, ni prijatelji ni susjedi..svi su mi govorili da ću prolupat, dobit neku bolest..kao ono..zašto tebe toliko nerviraju ljudi koji šaraju po zgradama, uništavaju drvorede, vrše velike i male nužde na neprimjerenim mjestima, uništavaju prometne znakove, neoprezno (idiotski) otvaraju vrata svog automobila i udaraju u vrata mog automobila koji je iskvrcan sa svih strana....pitaju me zašto se živciram zbog krađe tuđih bicikala, pokušavam organizirat noć dugih noževa za drske lopove....jednostavno sam zaključio da su svi oko mene COOOOLL, nitko se ne nervira...svi su u nekoj nirvana shemi....sve dok se njima netko ne pos...re u cvijetnjak, sve dok njima ne pošaraju zgradu, sve dok njima ne ukradu bicikli....onda dolaze meni i pričaju mi kako država ništa ne poduzima.....pazite DRŽAVA...kod nas hrvata svi čekaju DRŽAVU da nešto poduzme, država da odgaja djecu..pa da je htjela država odgajat djecu naštancala bi si 20 000 epruveta i odgajala vlastitu djecu što je svojevremeno napravio navodni diktator u ww2, kažem navodni jer kad vidim šta rade oko nas ljudi smatrama da nam treba najmanje 5 takvih diktatora opet!!! Hrvati uživaju čekat da država nešto poduzme i vole pljuvat kad držaa napokon nešto poduzme...isti ti koji čekaju da država nešto poduzme za taj spomenik sa tenkom bi pljuvali po državi da država pozove počinitelje i kazni ih sa 20 000 kuna i troškovima obnove....isti ti bi branili vandale i pljuvali po državi kako vandalima uzima "kruh iz usta"!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.08.2011. 13:31 
Naslov:  Re: Kolobarić: Dosta je, postavljamo kamere kod fiće
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aždaha je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam šta se čudiš kolobariću? prije 20god ste hodali sa eksplozivom po gradu i minirali spomenike

lijepo primjeceno. iako je o tome (ljigavoj hipokriziji domoljubaca) vec bilo rijeci u ranijim rasprama oko ovog spomenika, dobro je s vremena na vrijeme podsjetiti se / napraviti paralelu dinamit - djecja guza. dinamit je, dakle, dozvoljen (nitko nije odgovarao za rusenje spomenika zrtvama fasizma u Osijeku), djecja igra pak -> zabranjena je (osim postojecih tabli, uvode i nadzorne kamere).


...


jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › jel ti fale Titovi spomenici i zvezde?

fali tebi djecace antifasizma. i u tome je sustina problema oko postavljanja / odrzavanja spomenika Crvenom fici neofasistickoj stranci Branimira Glavasa. pitam se samo, Branimire, koliko jadan moras biti pa rajcati balave

Skriveno: 
jabukaOS je napisao/la (Pogledaj post): › Ti ćeš platiti. Ako nećeš, odseli se iz grada i riješen problem.

neofasiste da ti brane spomenik / osiguravaju povratak na vlast? rajcao si klince devedesetih da se medjusobno kolju (jedne slao u JNA, druge u Gardu), sad rajcas ove nove balavce... hoce li tvoj cijeli zivot proci u rajcanju / unistavanju zivota tudje djece?

je li, bijedo ljudska?
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2011. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fićo kao simbol mi je kul, ali čim se spomene Kolobarić uz njega - bljuvanje

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2011. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je lijepo ovo sve citati u Stuttgartu...

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: