Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 0:45 
Naslov:  Suzavac u Q clubu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu navečer oko ponoći, bačen je suzavac u Q clubu, ako je ko bio tamo zna o čemu se radi! Ima li to veze sa narodnjačkom glazbom ili obljetnicom dana pada Vukovara??????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 4:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To ima veze samo sa seljacima i stanjem u kojem se ovaj grad i njegove službe nalaze.

Danas narodnjaci, sutra srpska kuća ili ustanova... Osijek je poligon za preseravanje debila.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

......od kad se Q club otvorio bio sam tamo cest gost vikendom...osijek031.com smile ...u zadnje vrijeme nisam tamo navracao......sve do prije 2 vikenda.....kad mi je došla prijateljica iz Rijeke.....ušli smo unutra....i uslijedio je šok..Zbunj, zbunj ...nisam mogao vjerovati da se sviraju cajke....ocito da ako želiš privuci ljude....cajke se posljednja opcija spasa.....stvarno mi se gade takva mjesta......al s obzirom da živimo na brdovitom balkanu......ništa nas ne smije iznenaditi.......al ne bi se cudio da i tamo jednog vikenda uleti neki baja i bude....... Ratata... evo ti!

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Forever Defiant
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota... suzavac bacit... trebalo je tri-četiri bombe a ne suzavac!! A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TO!!!! Get them turbo - folk bastards out of Tvrdja...*skandira veselo*...Mada, moram se slozhit sa Defiantom, neka eksplozivna naprava bi bila bolja... ^^

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: › A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


Sorry, ali to je uobičajena predrasuda... A nema baš nikakve veze. Glupost i neukus su univerzalni, nisu rezervirani za Srbiju, Hrvatsku...
Tako i turbofolk.
Uvijek je postojao i mogao se čuti, ali to je bilo prirodno ograničeno sviješću javnosti o kvaliteti tog izričaja, o svemu što uz to ide... Danas je to etablirano kao zabava za friško stasalu "elitu"... ribe koje su jučer izkočile iz štale bez poda, uskočile u prvi blatnjavi BMW i za prvu ševu dobile krpu s potpisom "Prada".

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2006. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › sramota... suzavac bacit... trebalo je tri-četiri bombe a ne suzavac!! A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


Bash poginio ili ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svako treba slušat što voli, a taj suzavac u Q clubu bačen je vjerojatno zbog obljetnice vukovara.

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: ›
sramota... suzavac bacit... trebalo je tri-četiri bombe a ne suzavac!! A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


dvije-tri bombe, i ti si mi hrvat???? što bi te bombe ubile ljude u Q clubu to ko jebe???

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Forever Defiant
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Forever Defiant je napisao/la: ›
sramota... suzavac bacit... trebalo je tri-četiri bombe a ne suzavac!! A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


dvije-tri bombe, i ti si mi hrvat???? što bi te bombe ubile ljude u Q clubu to ko jebe???


Ubijeno je i tisuću osječana od strane onih koji su tu glazbu izmislili, pa nikoga nije briga. Uostalom ono je bilo figurativno rečeno! A što se samog t-folka tiče-primitvna i glupa galama(to se ne može svrstat pod glazbu) za isto tako primitvne i glupe ljude.

U Osijeku se '91. branila Hrvatska, a danas je ovaj grad jedno od najjačih uporišta svega onoga što je u apsolutnoj suprotnosti prema bilo čemu hrvatskome... I to sve zahvaljujući raznoraznim debilima, počevši od Alena Borbaša te njegovih dupelizaca i beskičmenjaka koji ga slijepo slijede kao pačić patku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Forever Defiant
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Forever Defiant je napisao/la: › A najzalosnije je sto je gazdin otac poginuo u ratu, a motiv za cajke je jednostavan-profit... i ko je tu lud?


Sorry, ali to je uobičajena predrasuda... A nema baš nikakve veze. Glupost i neukus su univerzalni, nisu rezervirani za Srbiju, Hrvatsku...
Tako i turbofolk.
Uvijek je postojao i mogao se čuti, ali to je bilo prirodno ograničeno sviješću javnosti o kvaliteti tog izričaja, o svemu što uz to ide... Danas je to etablirano kao zabava za friško stasalu "elitu"... ribe koje su jučer izkočile iz štale bez poda, uskočile u prvi blatnjavi BMW i za prvu ševu dobile krpu s potpisom "Prada".



Nije predrasuda... Kaze covjek sto zna tipa da ga je pitao koji mu je kurac i zasto to pusta s obzirom na to s ocem. Ovaj je rekao-lova jebiga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2006. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a recimo meni je rock čista galama, je ga ne mogu smislit, ali svako ima svoj ukus, ko šta voli nek izvoli!

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2006. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Forever Defiant je napisao/la: ›
U Osijeku se '91. branila Hrvatska, a danas je ovaj grad jedno od najjačih uporišta svega onoga što je u apsolutnoj suprotnosti prema bilo čemu hrvatskome... I to sve zahvaljujući raznoraznim debilima, počevši od Alena Borbaša te njegovih dupelizaca i beskičmenjaka koji ga slijepo slijede kao pačić patku.


Istina. I meni je zao sto je tako. Al ne moze se to silom iskorjenit. Treba djeci neku alternativu ponudit, a ja ne vidim di se danas u Osijeku moze zabavit.
Ja sam volila u Bunker ic, tamo je bila ok muzika i atmosfera, al eto nis od toga vec godinama...
Danas bas ima dobre rock glazbe, neki novi bendovi se pojavili, al nigdje se to ne pusta... Steta, jer bas je ta glazba nekako plesna.. Mislim na Franza, Arctic Monkeys, Hard Fi, the Rapture... U Zagrebu se to moze cut na par mjesta, U Ksetu recimo. Eto da imamo takav klub u Osijeku ne bi imala nis protiv!
A da, pa imamo mi klub studenata. OKS se zove! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
a recimo meni je rock čista galama, je ga ne mogu smislit, ali svako ima svoj ukus, ko šta voli nek izvoli!
Kad rock postane cista galama onda znas da si ostario...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2006. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
a recimo meni je rock čista galama, je ga ne mogu smislit, ali svako ima svoj ukus, ko šta voli nek izvoli!


Kad kazes rock svi misle na Stonese i ne znam.. Pink Floyd... Al nije to vise tako...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: