Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slama 2011. - land art festival [galerija 031 + video]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2011. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš ti i ne stoji ovo tvoje "objašnjenje" limunade..pričao sam sa jednom osobom koja je točila pića..požalio sam se na odvratnu splačinu koju ste nazvali limunada i naplatili 10 kuna po čaši a ta osoba mi je rekla "pa da, kad su donijeli u kanisterima, probali smo, jebote pa to nije ni L od limunade..al ste uredno i dalje prodavali iako ste znali da je odvratna..čekao sam na novu limunadu koja je došla u 2 kanistera,odvratno nešto, al se i dalje prodavala..i da, probao sam i taj "ledeni čaj"...žalosno, lega, žalosno..nemam ništa drugo za reći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2011. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i što se tiče skulptura..nekoliko dobrih, ostalo "daj šta daš, dolaze ljudi"..mogu se kladiti da je bil stiska sa vremenom, možda i manjak materijala ali svejedno..vidljivo da Slama ne da napreduje iz godine u godinu nego je počela nazadovati..tema ove godine cirkus a maltene pola skulptura nema veze sa temom(vrhunac svega toga je "DIJALOG"..ili su loše napravljene..svaka čast onima rijetkima koji su se stvarno potrudili...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U nedjelju ste orali tu njivu gdje se odrzava manifestacija !!!
Upropastili ste nesto sto je jako dobro zamisljeno. A skulpture ... pola je staro tj. Od prosle godine koje ste pokupili po baranji. Tema promase, tj. Skulpture koje nemaju veze s cirkusom.
I obda na kraju na nekoliko mjesta nabacane bale slame i kao to predstavlja neke kucice, apartmane itd...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2011. 1:38 
Naslov:  Re: Slama 2011. - land art festival [galerija 031 + video]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogledajte ovu "skulpturu"..mene bi bilo stid da sam organizator..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2011. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gle sad,.

1. sa limunadom smo se borili da ju popravimo/spasimo, sa subote na nedelju se dodavalo secera, limuna, mjesalo i sjeckalo, itd,...
mislim da je u subotu bila grozna a u nedelju je bila barem "ne grozna" ... kao sto rekoh, za to nema druge osim da se ispricavam.

2. nismo u nedelju orali njivu vec smo u nedelju orali samo ono sto smo morali. a to je zastitnu brazdu protiv sirenja eventualnog pozara oko aždaje/zmaja.

3. starih skulptura nije uopce bilo puno. na ulazu u bali kao "putokaz" je stajala roda, klavir je bio na polju te rog koji je ovogodišnji, ali prije slame. dakle 3 stare "skulpture".

4. kvalitetu umjetnosti i dalje necu komentirat. jer, također, jesi se mozda sjetio da je moguce da je netko pomaknio natpis? ili da je to nesto "konceptualno" ili tako nesto Wink uglavnom, skulptura je bilo, bilo je onih koje se meni osobno sviđaju, ne sviđaju, koje mislim da su "jadne", koje su mi super, koje nisam ni shvatio, koje su ovakve i onakve,... dakle, o njima nema smisla na taj nacin raspravljati. a napominjem, po broju ih je bilo koliko je i umjetnika... dakle preko 25, sta je i vise nego dosta. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2011. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joooj erich, nemoj se truditi pojašnjavati i objašnjavati...... molim te, pročitaj svoje postove od prošle godine.

vode u bočicama niste imali za kupiti!

i kakve veze ima 25 umjetnika kad je bilo kvalitetnijih skulptura kad ste imali 7 umjetnika...?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet ostaje da ste znali koliko je "limunada" odvratna ali ste ju i dalje uredno prodavali..bila je odvratna i u nedjelju, ne brini se..ali su uredno stizali novi kanisteri..a na svakom kanisteru zarada 400-500 kuna..eto zašto ste ju i dalje uredno prodavali...no dobro, sve se zna i ono što sam napisao i dalje stoji..vama na obraz..skulpture su takve kakve su bile..razočaranje za većinu..moj vam je savjet za iduću godinu da se fokusirate na kvalitetu ljudi koji će raditi skulpture i na samo skulpture naravno a za organizaciju cijelog događaja angažirajte profesionalnu agenciju kojoj se neće dogoditi ovakvi promašaji..od same organizacije do recimo otkazivanja kako kome padne na pamet..razmislite malo o tome..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmajdan2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2011. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mojem mišljenju prezentaciju opet treba vratiti na samo jedan dan, ovako je sve previše razvodnjeno.
Drugo, organizaciju svakako prepustite nekome tko se time profesionalno bavi jer iskreno, niste tome dorasli. Umjesto toga usredotočite se na slamnate skulpture.
Treće, svake godine pompozno najavljujete bogat program od kojeg se na kraju realizira 30%. Zar ne bi bilo bolje da ne najavljujete nikakve sadržaje nego samo početak manifestacije, a sve ostalo neka bude iznenađenje, vjerujem da onda ne bi bilo toliko nezadovoljnih...

_________________
M.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2011. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh,... na limunadi bi zaradio vise da je bila dobra. ovako je limunada bila minus. tako da nema zarade na njoj nikakve.

to za skulpture sta pricamo je ionak izmedju nas tu. ja to sve ljepo nikoli kazem, a on je umjetnik koji odredjuje sta je i kako je to. i ak on kaze da je to ok, onda to tako je (za mene).

jedan/dva dana,... to je i moj zakljucak. odnosno treba drugacije nego sto je bilo zadnje 2 godine.

uglavnom, godinu dana "pametniji" smo nesto popravili, nesto ostalo isto a nesto smo i pogorsali,... Smile juhu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2011. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: